Αεκαρα

Αν ο Αρης ηταν το τσιρακι του γαυρου οπως λες δεν θα ειχε κόντρα διαιτησία.

Αλήθεια πιστεύεις οτί δεν είστε??? Σαν περήφανος οπαδός πως δέχεσαι δανεικούς και κάνεις μόκο?

Δες ξανα την απαντηση μου

Την είδα την απάντηση σου. Και ο χοντρός γραμμένο σε έχει. Γτ δεν τα λέτε μεταξύ σας στο δικό σας τόπικ και οι super 3 που είστε? Αλλά για απάντησε μου και συ για τους δανεικούς. Πόσο περήφανοι νιώθετε?

Δεν μαλωνουμε. Κουβέντα κάνουμε. Δεν ειμαι super 3. Απλος “παρατηρητής” είμαι. Στον Αρη έπρεπε να δοθούν 2 πέναλτι. Ξεκάθαρα. Τωρα αν ο Αρης ειναι ομαδα του Μαρινακη κτλ δεν έχει σχέση για το ότι μιλάμε για λάθη που έγιναν στο παιχνίδι

Αλήθεια τώρα πες μου. Έρχεσαι στο τόπικ αυτό για να κάνεις κουβέντα για διαιτησία. Είσαι από αυτούς που γράφεις σχόλια και στα αθλητικά σάιτ γτ πάντα είχα την περιέργεια ποιοι είναι αυτοί που τα κάνουν? Έπρεπε να σου δώσει δύο μπενάλτι. Ευχαριστημένος τώρα ? Απλά εμένα σαν οπαδό θα με απασχολούσε περισσότερο ποιος ελέγχει την ομάδα μου

1 Like

Αυτο σε συμφερει αυτο λες. Επισης το τι κανω αν γραφω σε σελιδες κτλ ασε να το γνωρίζω εγω. Φορουμ ειναι κ μπιρω να γραψω οτι θελω οπου θελω χωρις να προσβαλω καποιον παντα. Τωρα εσυ πιπιλα την καραμελα πετι γαυροι του βορρά

Μην ανησυχείς γαύροι του βορρά είναι άλλοι

1 Like

Τεσπα οπως σου ειπα δεν γουστάρω να μαλωνω. Κουβέντα κανουμε. Ο καθενας τις απόψεις του κ ολα καλα. Μην ξεχνάμε οτι αλλοι βγάζουν χρήματα κ μεις μένουμε με την καρδερινα στο χερι😒

2 Likes

φυσικα ο ΑΡΗΣ ειναι παντα τσιρακι οποιου σας συμφερει.
αρχικα στα σαλονια της γ εθνικης,ο καρυπιδης ηταν τσιρακι του σαββιδη.
με την τελευταια χρονια της β-ανοδος στην α,εγινε τσιρακι του μελισσανιδη.
στη συνεχεια αφου η λασπολογια δεν ακουμπουσε πλεον κανεναν,γυρισαμε στις καραμελες προ 6-7 ετιας (οταν ο ΑΡΗΣ υποβιβαζοτανε και οι παικτες τραμπουκιζονταν απο ματατζηδες),περι χοντρου.
δε μας ενδιαφερει αν δεν ασχολειστε.
σεβαστειτε ομως τους λιγους μαλακες που μειναμε και ασχολουμαστε οντως με αυτο το τριμπουρδελο.
δε θα μου κουνησει κανεις το χερι στο τι πρεπει να κοιταω και με τι πρεπει να ασχολουμαι σαν οπαδος του ΑΡΗ.
δε θα μας πουλατε τρελα,απλα για να κανετε το χαβαλε σας.
το μονο δικο μου φαουλ ειναι πως πεταχτηκα σε τοπικ αλλης ομαδας(θυμισε κατι τουρκολεσια τυπου ντισκονεκτ και ρορ ειναι η αληθεια,αν και νομιζω πως εγραψα καπως πιο ανθρωπινα),ενω εδω και πολυ καιρο μονο διαβαζω το φορουμ και δε γραφω.
το εκανα ομως γιατι δε μπορει να μας δουλευετε ετσι και να παιζετε με τη νοημοσυνη μας.

5 Likes

Προσωπικα δεν πιστευω στο οτι ειστε γαυροτσιρακια. Μου φαινεται κ αυτο αποκυημα της φαντασιας των μονιμως “κυνηγημενων” ασπρομαυρων συμπολιτων σας. Παντου βλεπουν ΠΟΚ, τσιρακια κτλ.

3 Likes

Μπορείς να μου εξηγήσεις τη λογική των δανεικών τότε και τα χαριεντίσματα Καρυπίδη με σάββες και καραπαππάρες?

αυτη τη στιγμη δεν εχουμε καποιο δανεικο απο ελληνικη ομαδα.
μονος αστερισκος στον ντουρμισαι ο οποιος ηρθε μεν δανεικος στα χαρτια,αλλα η παε υποστηριζει πως ο παικτης ηρθε με μεταγραφη και για λογους εκδοσης δελτιου-ban fifa κτλ δηλωθηκε ως δανεικος.
αν ξερεις κατι παραπανω,μπορεις να το πεις ελευθερα προφανως.
δε προκειται να κανω κωλοτουμπα αν ο παικτης μετα το καλοκαιρι δε συνεχισει στην ομαδα.
οι χαιρετουρες με αυτα τα λεσια ειναι οντως κατι που μας ενοχλει.
προφανως και οι σχεσεις του με τετοιου ειδους <<παραγοντες>>,καθως και με γαυρομανατζερς της πιατσας,ειναι καλες εδω και πολλα χρονια (προ ΑΡΗ).
και δεν ειναι παραξενο το να προτιμα ενας αδυναμος και αφραγκος που εχει αποδεχτει πως η κατασταση ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο θα ειναι η ιδια,τη παραγκα 500 χιλιομετρων νοτιοτερα απο τη παραγκα 5 γειτονιων πιο διπλα.
δε νομιζω πως λεω κατι παραλογο.

2 Likes

Παιδες μην ξεχνατε οτι πανω απο ολα ειναι επιχειρηματιες κ χουν κ σχεσεις εκτος πλαισιων του πρωταθληματος. Ο Καραπαπς βεβαια ειναι ο χειριστος κ απορω πως μπορει να χει σχεση μαζι του οποιοσδηποτε

Δεν είναι φάουλ κατά τη γνώμη μου. Ο καθένας μπορεί να γράφει σε όποιο τόπικ θέλει αν σέβεται τους βασικούς κανόνες ενός φόρουμ (όχι trolls, όχι flaming κλπ, γενικά να γράφουμε “ανθρώπινα”).

Η ΑΕΚ χτες δεν έπαιξε καμία μπαλάρα, αλλά αυτό τον καιρό δεν μπορεί να παίξει φοβερή μπάλα έτσι κι αλλιώς. Στο κάτω-κάτω τι αλλάζει; Ούτε εσείς ούτε εμείς θα πάρουμε πρωτάθλημα φέτος.

Προσωπικά το ξαναλέω, δεν καταλαβαίνω γιατί να έχουμε κόντρα με τον Άρη. Η όλη φάση αφορά μόνο τους οργανωμένους και το μικρόκοσμό τους που χρειάζονται εχθρούς για να έχουν λόγο ύπαρξης. Δεν ξέρω και δε με νοιάζει η σχέση Καρυπίδη - Μαρινάκη, αν τους παίζετε “στα ίσια” (δεν παρακολούθησα τους αγώνες Άρη-Ολυμπιακού φέτος). Προφανώς αντιπαθώ ομάδες τύπου Ατρομήτου, αλλά δε βάζω τον Άρη στην ίδια κατηγορία.

Γενικά - και δεν το λέω με παππουδίστικο τρόπο - είναι καλό να έχει ο Άρης δυνατή ομάδα και στην πρώτη κατηγορία. Εδώ ο Παναθηναϊκός είναι σε “μνημόνιο” εδώ και λίγα χρόνια και αυτό έχει αρνητική επίδραση στο (όποιο) κύρος του πρωταθλήματος.

3 Likes

δε θα κατσω καν να ασχοληθω παραπανω.
παντα αστειος ησουνα.
αντε κανε log out τωρα,το πηρες το 20ρικο και για σημερα.

θα το εσβηνα μονος μου,αλλα οσο περνανε τα δευτερολεπτα,επιβεβαιωνεις το χαρακτηρισμο ολο και περισσοτερο.

1 Like

4/4 ιγκνόρ, κομπλέ, αν δεν έχουν θέμα οι ΑΕΚτσήδες να μπαίνει εδώ κάποιος και να γράφει για “τουρκολέσια” τι να πω εγώ.

Το καπς λοκ γιατί το πατάτε στο “Άρης”, λόγω Τσαλτίδη;

μιλαει για εγκεφαλικο προβλημα ο <<καρκινο στις μανες σας>>,<<καλη τσαπεκοενσε>>.
το ΑΡΗΣ το γραφουμε με κεφαλαια γιατι ετσι το γουσταρουμε και ετσι το νιωθουμε.
που το κακο με αυτο;
αρχισες και τις κασετες για τσαλτιδη (που οσο τραχανας και να ειναι,μπορει να σε ξεκανει με αληθινα επιχειρηματα μεσα σε μισο λεπτο).
μετα αναρωτιομαστε ποιοι ακουνε μπουζο και φορανε μασκες ιγκνατιεβιτς.

Δεν είπα ότι είναι κακό, απορία είχα, μην τριγκάρεις.
Γενικά καλό είναι να είσαι ήρεμος, δεν χρειάζεται να χάνεις τον ύπνο σου για την μπάλα, ένα παιχνίδι είναι.