Αεκαρα

Εγκληματα

2 Likes

Το θυμάμαι όταν είχε τραυματιστεί, εννοείται. Τραγικό συμβάν.

5 Likes

Εγκληματική αλμέιδα θα έλεγε κανείς.
Νικόλα γίγαντα θα σε θυμόμαστε για πάντα.
Για τα παιδιά εκεί ψηλά

2 Likes

O Γκαρσια καλυτερα να προστατευτει…για το πρωτο ημιχρονο και αναλογα την εξελιξη του ματς,αν χρειαστει ας παιξει με καμια ενεση ξερω γω,αλλα ειναι γυαλινα τα ποδια του,ημαρτον.

Iconic ο Ξηροκωστας. Κριμα.

Αυτα που κανουν στην ΑΕΚ ειναι πραγματικα κωμικοτραγικα. Ομαδα που καιγεται για Ευρωπαικους βαθμους, αφηνει ελευθερο απο τον Μαιο τον μονο επιθετικο που εχει για να αντικαθιστα τον πολυ επιρρεπη σε τραυματισμους βασικο επιθετικο της κ κυνηγα δυο μηνες τωρα εναν πολυ ακριβο κ δυσκολο ψευτοεπιθετικο επειδη εχει κολλησει σ αυτον ο Αλμειδα. Καλος χρυσος, αλλα οτι να ναι.

ΥΓ. Εν τω μεταξυ, κ να περασουμε με ενα επιθετικο θα παμε. Ολα τα προκριματικα…

3 Likes

Δεν μπορουμε να δηλωσουμε μεταγραφες για την επομενη φαση δηλαδη?

Θα μπορουμε, αλλα τι νοημα εχει? Ακομα κ να παρουμε που δεν φαινεται απο καπου, θα ερθουν εδω 2-3 μερες πριν τους αγωνες. Κυριακη παιζουμε με Οφη κ μετα καπακι, Πεμπτη λογικα, με Χαιντουκ η την Πολωνικη.
Μου φαινεται απιστευτο οτι στους υπολογισμους τους αυτο ηταν “αμελητεο”. Βαλε εστω τον Ζινι που στην εθνικη του παιζει ως επιθετικος. Αλλα ολα αυτα ειναι αποτελεσμα του σχεδιασμου που εξαντλειται στο ανανεωνουμε τους φιλους, οσο χρονων κ να ναι κ αν πιανουν θεσεις ξενων, κ στο να ερθουν οι γνωστοι Αλμειδα, καλοι χρυσοι, ανεξαρτητως θεσης κ αναγκων.
Τεσπα μακαρι να περασουμε να κερδισουμε χρονο

Το καλό είναι ότι παίζουμε δεκαπενταύγουστο. Άρα η παναγιά θα είναι στην αγιασοφιά και θα βοηθήσει τα παλικάρια μας

9 Likes

και η χριστοπαναγια συννεφο.

4 Likes

Μία από τις πρώτες μου εμπειρίες στη σκεπαστή ήταν η εξής:
Μόλις έχω σκάσει αθήνα για σπουδές από τα πρώτα πράγματα που κάνω είναι να πάω μόνος μου γήπεδο. Κάθομαι κολλημένος στα κάγκελα χάνουμε μια ευκαιρία φαντάζομαι και ρίχνω μια δυνατή χριστοπαναγία. Ο τύπος που καθόταν δίπλα μου γυρνάει με αγριοκοιτάει και μου λέει χωρίς περιθώρια αντίλογου. Μικρέ εδώ δε θα ξαναβρίσεις τη μπαναγία

6 Likes

Έπιασε η οδηγία - απειλή;

2 Likes

Εκείνη την ημέρα ναι

1 Like

Παντα ηθελα να δω τον Αγγελο Αναστασιαδη προπονητη της ΑΕΚ,δεν ευτυχησαμε δυστυχως.

1 Like

Είδες Κωστένογλου όμως

1 Like

υπάρχει κανένας εκεί έξω με θετικό προαίσθημα για αποψε ;

θα βάλει Πήλιο λένε, ευτυχως τον βοήθησε η Παναγια

1 Like

Με αυτή την 4αδα στην άμυνα δεν φοβάμαι τίποτε,κρατάμε το μηδέν ευκολακι.

Λαμελα,Περέιρα ξεκινάνε ως αλλαγές?

Με την ενδεκαδα που σκασε οτι θετικο προαισθημα ειχα εξανεμιστηκε. Οι θεοι μαζι μας μερα που ναι.

Οτι θα φτανε η μερα που θα χαμε Λαμελα, Περειρα κ Πινεδα κ θα ηταν παγκο κ ο Μανταλος βασικος δεν το περιμενα.
Μακαρι να πανε ολα καλα…

1 Like

Η μόνη παραφωνία είναι ο Μάνταλος, όντως. Αν έπαιζε Πινέδα ή Περέιρα στην θέση του, θα είχαμε κατεβάσει την σωστότερη δυνατή εντεκάδα, τηρουμένων των συνθηκών πάντα.

Γιατι ειναι σε φυσικη κατασταση ετοιμοι ο λαμελα και ο περειρα,εγω ειδα τον Τσαλοφ χτες και ηταν σαν να μην υπηρχε στο γηπεδο,λογικο ειναι.

Ξεκιναμε με υπεροψια,αλαζονια και υποτιμηση του αντιπαλου,βαζουμε παικτες “δευτεραντζες” βασικους,αν δεν κατσει,στο 75 κανουμε 3-4 αλλαγες μαζεμενες για το θαυμα.

Βάλτο μωρέ Τσουμπερ γτχμ
Λιουμπισιτς χαμηλά μέχρι στιγμής και Ρότα.

1 Like