Αεκαρα

Κανα μηνα ειναι εδω αυτοι. Ποσο χρειαζεται για να ξεπερασεις τον Μανταλο σε φυσικη κατασταση :stuck_out_tongue:;

Ο Γκατσινοβιτς δεν εχει ακουμπησει καν

Ίσως η χειρότερη ομάδα που έχω δει στην ζωή μου, κλωτσιά, κλαψα και καθυστερήσεις από το 5ο λεπτό δεν έχω δει ούτε από ερασιτέχνες. Είπαμε, σκοπιμότητα, διαφορά δυναμικότητας, αλλά κάπου ώπα.

Το’χουμε. Πως τα έχεις καταφέρει έτσι ρε ΑΕΚάρα…

2 Likes

Γκατσινοβιτς μόνο τώρα αναφέρθηκε μια φορά. ΕΞΩ

1 Like

Την συναγωνιζεται η ΑΕΚ. Σε καποια φαση απο το 6 ως το 10 δεν ειχαμε ακουμπησει μπαλα παρα διωχνοντας

1 Like

BΛΑΚΑ ΚΑΛΕΝΣ,θα κανεις και πεναλτυ,παρολιγο.

Δεν ξέρω πως γίνεται να συμβαίνουν τόσα λάθη πίσω, δεν το έχω ματαδει αυτό.

Κακη η ομαδα παλι. Δευτεροι στην μπαλα. Λιγη αναπτυξη, πισω κλασικα χαρισμα ενα δυο γκολ στον αντιπαλο.
Μονο τα στημενα αν μας σωσουν.

Ξεχασε κ ο Λιουμπισιτς οτι μπαλα ξερει

2 Likes

2 φάσεις του Μανταλου, πόσο Μάνταλος γμτ.
Τόσα χριστοπαναγιδια είχα να ακούσω καιρό στο καφενείο.

1 Like

Το βλεπω κ εγω επαρχια σε καφενειο, αλλα ειμαι μαλλον αυτος που βριζει περισσοτερο.

Σιμανσκι iq κανα πενηνταρι. Περνει κιτρινη με καθε πιθανο τροπο

1 Like

Πόσο δύσκολο είναι να αξιοποιήσεις τέτοιες ευκαιρίες;

Μετριοτατη, αγχωμενη εμφάνιση.

1 Like

H oμαδα παραμενει αρρωστη ποδοσφαιρικα,οπως την ειχαμε αφησει περυσι,μονο οι αλλαγες αν προσφερουν κατι.

1 Like

Παιδες συγνωμη, εκτιμω ποσο καλοπροαιρετοι κ πολιτισμενοι ειστε συνηθως, αλλα αυτη η ΑΕΚ ειναι πολυ αρρωστη.

Το το οτι εχει φτασει να παιζει με τους ιδιους κ τους ιδιους κ να μην μπορει να καθαρισει μια Αρμενικη ομαδα με ιστορια εφτα ετων κ χρηματιστηριακη αξια μετρημενη στα δαχτυλα δυο χεριων ειναι δειγμα της καταστασης της. Τραγικος σχεδιασμος κ προετοιμασια ομαδας για τοσο σημαντικα παιχνιδια.

2 Likes

Μπαλαρα.

1 Like

Πινέδα αντί Σιμάνσκι. Είναι μια αρχή.

1 Like

Ελπιζω παντως να μας πει στο τελος γτ οι Πινεδα, Λαμελα κ Περειρα ειναι παγκο.

1 Like

O Καλενς πρεπει να ειναι τελειως καθυστερημενος,κανει αβιαστα λαθη.

2 Likes


Καλή μπαναγια

8 Likes

Εμετος το β ημιχρονο.

2 Likes

Μεγαλη μεταγραφη ο Καλενς

2 Likes

Ληξτο να ηρεμήσουμε, ρεφ.

3 Likes