Πολιτικές εξελίξεις

το ειδα νωριτερα. ανατριχιαστικό

και το πιο ανατριχιαστικό είναι πως είχε σχεδόν φτάσει στο μπαλκόνι…

το πιο ανατριχιαστικό είναι ότι το αναλύουμε κιόλας. τάηλερ κάνα έντιτ 8α παίξει;

ελληνικη αστυνομια 2010

εχει δικιο ο αποπανω τι αναλυουμε ρε παιδια ? τον θανατο ? τι ειναι ? μπαλα να δουμε αν ειναι offside η οχι ?

ελεος δλδ

(επονται χειροτερα , ας σκοτωσει καποιος τους σωστους υπαιτιους και ας καψει καποιος τα σωστα κτιρια)

Φυσικα ξερουμε και την καταληξη αμα συλληφθουν οι ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ… θα γεμισουν οι τοιχοι της Αθηνας με συνθηματα “Λευτερια στον Μαλακοπουλο” κτλ. Γινε φουκαρα πολιτη παλι το μπαλακι μεταξυ των 300 και των “επαναστατων” του κωλου…

Η πουτανα η τραπεζα παντως καηκε, ο αγωνας δικαιωθηκε, ο κοσμος εγινε καλυτερος! Γιουπι:D

ΥΓ Αυριο να καψετε και τα Starbucks, Εβραιους χρηματοδοτουν εξαλλου… α και μην ξεχασετε, να εχει και κοσμο μεσα. Εχει πιο πολυ φαση οπως ειδαμε σημερα…

Κριμα που δεν εχω πολυ χρονο αυτην την εποχη να διαβασω και αλλα “μαργαριταρια” και εδω αλλα και σε αλλα sites

Γελαω αγαναχτισμενα…:lol::lol::lol:
Αντε και εκστρατεια στην Ελβετια παιδες.Σπαστε τα ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΑ συμβολα και οταν ξαναζητηστε λεφτα απ τους γονεις σας για να παρετε τσιγαρα και καποτες θυμηθειτε απο που πληρωθηκαν.Αλλα μαλλον παλι αγνοια θα δηλωσετε…:lol::lol:

Με τον ιδιο τροπο καποια φασιστομουτρα μιλουσαν περυσι για εξοστρακισμο της σφαιρας και χτυπημα κατα των κουκουλοφορων…δηλωνοντας αγνοια.Ευκολα πραγματα.

Επισης σχεδον αυνανιζομαι απ την φαντασιωση με τη φατσα του Κουγια να χαμογελαει ενω ηδη ετοιμαζει την υπερασπιση των δολοφονων…

ΣΚΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Δεν καπνίζω.

Μ’αρέσει η κριτική που ασκείτε όλοι εσείς οι οραματιστές του αύριο, πείτε μας λίγο τα κατορθώματα σας, τις αλλαγές σας, βάλτε μας λίγο ακόμα πιο βαθιά στην μικροαστική αντίληψη σας.

βασικά αυτό.

Σοβαρα δηλαδη, πιστευεις οτι οσοι βαζουν φωτια σε τραπεζες πιστευοντας οτι θα πουν κατι, δεν τους νοιαζει αν θα εχει κοσμο μεσα και οτι ειναι το κερασακι στην τουρτα για ενα κομπλε ιδεολογικο μηνυμα;

έβαλα την εικόνα γιατί η λέξη θάνατος μάλλον απο μόνη της δεν λέει πολλά…η εικόνα σοκάρει και λέει περισσότερα…δεν θέλω να μπω σε καμμία είδους ανάλυση…έχω την γνώμη μου…

αν ενοχλεί γενικά η εικόνα στο σύνολο των χρηστών ας βγει…εξάλλου κυκλοφορεί ο καθένας μπορεί να την δει…

(δεν λέω ειρωνικά τπτ somn…αν θέλουν οι mods ας την κάνουν edit)

Εντάξει εγώ απομακρύνομαι, τα ξαναλέμε σε κανα μήνα εδώ γιατί θα ξαναφάω μπαν

Το να σαι μικροαστος και οχι απλο παπαγαλακι ειναι κατορθωμα απο μονο του πλεον.Προσωπικα θα θελα πολυ να μαι μεγαλοαστος,πιθανοτατα δε θα μ επιανε και η οικονομικη κριση και θα τους ειχα ολους γραμμενους στα @@ μου,αλλα δυστυχως δεν ειμαι.

οι μοντς να μην απομακρύνουν τίποτα, αν εσένα δεν σε ενοχλεί καλά έκανες και την έβαλες. αν η απάθεια μας μάς έχει φτάσει στο σημείο να χρειάζεται να βλέπουμε πτώματα για να αντιληφθούμε τον θάνατο τότε οκ. απλώς σε τέτοιες περιπτώσεις τον αποτροπιασμό μου θέλω να τον κρατάω μέσα μου και να μην τον ταΐζω με εικόνες, έστω από σεβασμό σε όσους θα λείψει η γυναίκα.

το θέμα είναι πως μου φαίνεσαι αφάνταστα ισχυρογνώμων και ειρωνεύεσαι εύκολα με αποτέλεσμα να χάνεις το δίκιο σου.
μαζί σου σε όσα λες αλλά θεωρώ πως όλα αυτά από την επόμενη μέρα πάλι(όσο μικροαστικό και αν ακούγεται αυτό).σήμερα έχουμε τρείς νεκρούς διάολε.

αυτό ήταν το σκεπτικό…με την τελευταία πρόταση σου με έπεισες…την κατεβάζω

the horror έχω βαρεθεί να επαναλαμβάνομαι, από το πρώτο μου κιόλας ποστ δεν προσπάθησα να κρυφτώ ή να μιλήσω περι προβοκάτσιας, κι είναι γνωστές οι πολιτικές μου θέσεις. Από την πρώτη στιγμή είπα ότι οι 3 άνθρωποι είναι πολύ σημαντικότεροι από 150.000 κόσμου στην πορεία.

Βαριέμαι να απαντάω στους καθιερωμένους σύγχρονους έλληνες που τα ξέρουν όλα, που ασκούν κριτική σε όλα και όταν τους ρωτήσεις “γεια σας παιδιά τι κάνετε εσείς οι μάγκες”, το μόνο που έχουν ν’ απαντήσουν είναι άλλη μια κλασική ατάκα περι παπαγάλων ή ψευτοεπαναστατων ή ό,τι άλλο κατεβάσει η γκλάβα τους. Βαρέθηκα να ασχολούμαι με αυτά τα άτομα, ας κόψουν τον λαιμό τους.

Λίγη ανθρωπιά ρε πούστη μου γαμώ, έλεος πια.

Δε ξέρω, αλλά προσωπικά νομίζω πως στιγμές σαν αυτές δεν έχουμε να πούμε και να αναλύσουμε τίποτα. Ούτε να πουλήσουμε εξυπνάδες, ούτε τίποτα.

Tyler, με ενόχλησε η εικόνα, γενικά δεν είμαι φίλος του σοκαριστικού οπτικού υλικού (δε περιμένω αυτό για να με “αφυπνίσει” ξέρω γω, εντός 1000 εισαγωγικών), υπάρχει όμως κόσμος που θέλει να τα βλέπει αυτά, αν ενοχληθούν κι άλλοι ας την κάνουν εντίτ οι υπόλοιποι αν θέλουν.

TΩΡΑ ΤΟ ΣΤΑΡ ΤΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΨΕΥΤΟΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ.
Ε ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ.

την έσβησα…έγραψα πιο πάνω το γιατί…

Παίδες προς τι ο χαμός? Νομίζω πως όλοι εδώ που γράφουμε καταλαβαίνουμε πλήρως ότι 3 άνθρωποι πέθαναν άδικα. Δεν έχει γράψει κανείς κάτι αντίθετο σε αυτό. Το ζόρι τώρα θα το τραβήξουν οι οικογένειες τους και οι συγγενείς/φίλοι τους, όπως γίνεται πάντα.

Giannis μην ανησυχείς άλλο για τους αναρχικούς. Γενικά όσοι θεωρείτε πως το πρόβλημα της χώρας είναι οι αναρχικοί ή και κάποιοι ακραίοι αριστεροί μην ανησυχείτε άλλο.Θα κοπούν όλα αυτά. Θα έρθει επιτέλους τάξη και ασφάλεια στη χώρα. το ζητάνε οι πολίτες άλλωστε.