ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!

Ανοίγω αυτό το thread για να ποστάρουμε όλοι αν βλέπουμε κάποια καλή προσφορά σε κανένα κατάστημα!! (τιμή, άλμπουμ,μαγαζί κτλ)
Φοβερή ιδέα δεν είχα πάλι!!!?!?:stuck_out_tongue:

Metropolis 6,40-6,90…όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες, Δε Λορντ Οφ Προσφορες

ναι αλλά γράψε κανά συγκεκριμένο καλό άλμπουμ που έχει το μετρόπολις και κάνει τόσο:wink:

[SIZE=“6”]OXI [/SIZE]

:lol: :lol:

δεν έχω ιδέα, έχω να έρθω Ελλάδα απο τα Χριστούγεννα. Όπως και να χει, τα 6,40-6,90 του Μετροπολις έχουν θρέψει γενιές και γενιές. Πάντα κάτι καλό βρίσκεις…8)

Και όμως [SIZE=“7”]ΝΑΙ[/SIZE]

Δε φτάνει που σας γλυτώνω από το να τρέχετε από το ένα μαγαζί στο άλλο για να ανακαλύψετε τις προσφορές, μου αντιμιλάτε και από πάνω!!:stuck_out_tongue: :lol:

Sirens & Eat Metal. Εκεί βρίσκω albums με 7 και 8 ευρώ, τα οποία στη …Μητρούπουλη… δεν υπάρχει περίπτωση να τα δω ποτέ με ατα μάτια μου! Η αν τα δώ θα έχουν κανα δεκαευρω παραπάνω. Οι προσφορές του είναι μία καλή λύση αν για κάποιο λόγο δεν έχεις κάποιο κλασικό άλμπουμ… Πιστεύω κιόλας πώς το rock κομμάτι έχει πολύ περισσότερο ενδιαφέρον από το metal, αλλά επειδή είμαι περισσότερο του hard n’ heavy δεν πολυσυχνάζω σε τέτοια καταστήματα…

καλυτερα θα τανε να γραφαμε για προσφορες δισκων που προκειται να ξαναανεβουν.
λοιπον, τα παρακατω αφορουν τα metropolis:

Firewind - Forged By Fire 6.90 και Allegiance 10.90 μεχρι 31 μαιου

The Gathering - Mandylion (special edition με bonus disc) 10.90 και Nighttime Birds 6.90
κι αυτα μεχρι 31 μαιου

πεσανε επισης ολα τα motley crue 6.90 νομιζω αν και δεν ενδιαφερομαι.

τα maiden για 5 μερες ακομα στα 6.90 (συμπεριλαμβανομενου του τελευταιου) και δεν ξερω αν θα τα δειτε και αλλου αλλα σημερα αγορασα από ενα καταστημα τα 3 live της συλλογης του eddie 9.90 το καθενα 8O (δεν ειχε πολλα ομως)

ααα! τα nocturnal rites 6.90. εγω πηρα το the sacred talisman. κι αυτα μεχρι τελη μαιου νομιζω

αυτα που ανεφερα σιγουρα δεν ειναι ψαγμενα αλλα για οποιον δεν τα εχει ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια να τα αγορασει :wink:

Οχι ρε γαμωτο μονο για 5 μερες ακομα τα Maiden? #-o
Μαλακια! Δεν μπορουν να τα αφησουν κανα μηνα? :frowning:

Κοιτα, δεν παιρνω κι ορκο. Μπορει να τ’α αφησουν και μηνα. Απλα ακουσα απο αρκετα εγγυρη πηγη οτι ηταν για 10 μερες και εχουν περασει ηδη οι 4.

Στα pmw ειχα βρει το λαιβ του βρασιδα στη βραζιλια, 5,90, μονο ενα τεμαχιο… Το πηρα κι εφυγα, και δεν το εχω ξαναβρει πουθενα!!!8)

Εμένα θα μου πει κανείς που εδώ στη Λάρισα θα βρω cd με 7 Εuro? :lol: :lol:

Πανεύκολα:


www.hmv.co.uk
www.play.com

χμ. οχι. επανεκδοση ειναι βασικα, και στο μπονους εχει τα ντεμος

παντως χλωμο να τα ριξουν τα Maiden για τοσο λιγο. ανουσιο βασικα. ειναι γεγονος οτι οταν το μετροπολις ριχνει κλασσικους δισκους δε το κανει για 10 μερες εκτος αν ειναι περιοδος εορτων και δει οτι δε πουλησαν πολυ.

εκτος αν μιλας για αλλο μετροπολις και οχι το κεντρικο στην ομονοια. ειναι γεγονος οτι δεν εχουν ολα ιδιες τιμες…

ημουνα στα μερη σου το φθινοπωρακι και θα ρθω λογικα παλι κατα καλοκαιρι οταν και αν εχω χρονο. εχω ενα φιλο εκει που σπουδαζει…:slight_smile:

Αυτά είναι πανάκριβα! :wink:

Η λύση είναι μία: www.ebay.com! 8)

ναι. αυτο εννοουσα #-o

μιλαω για τα μετροπολις χαλανδριου. δεν τα ριξανε αυτοι, η εταιρια τα εριξε γιατι λεει οτι δεν πηγε οσο καλα περιμεναν το amolad

ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΟΥ Ή ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΜΕ΄ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕΣΩ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΚΠΤΩΣΗ ΝΟΜΙΖΩ 20%
ΤΟ ΒΟΥΤΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΩΡΙΤΣΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΛΕΒΕΝΤΗ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΠΟΙΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΒΟΥΤΑΣ ΤΟ ΜΕΤΡΟ Ή ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Ή ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΤΟΥ MUSIC CORNER ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 56 ΓΙΑ ΔΥΝΑΤΕΣ ΡΟΚΙΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟ ΠΩΛΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΑΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ

Α ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ REPERTOIR ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 7 ΕΥΤΩ

Ένα τσιγάρο δρόμος που λέμε:p

Σαν να λέμε Ομόνοια-Σύνταγμα ένα πράγμα…

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: