ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!

Aνευ πλακας,η καλυτερη συμβουλη που θα μπορουσες να δωσεις!:smiley: :wink:

ΑΝΕΥ ΠΛΑΚΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ΠΗΡΑ ΣΙΝΤΙ ΤΖΑΝΙΣ ΤΖΟΠΛΙΝ ΜΟΝΟ ΜΕ 7 ΕΥΡΩ

Την ακολουθώ τη συμβουλή σου ROCK AND ROSES…Όποτε κατεβαίνω Αθήνα παίρνω όσα περισσότερα μπορώ…Προτιμώ Πανεπιστημίου Πάτση και μετά καπάκι Μετρόπολις δίπλα.Θα ακολουθήσω και την άλλη συμβουλή σου όποτε ξανακατέβω
P.S. Έμενες Λάρισα?
Προς manos87:Μισό πακέτο δρόμος :lol:

Einai apoluta asfales omws to ebay h’ tha kleme ta lefta mas? :-s :-s
polakis exw mpei ston peirasmo na agorasw kati apo kei alla, den kserw fovamai…

ασφαλές είναι μωρέ…εγώ πχ έχω κάνει συνολικά 20 αγορές πάνω-κάτω και μου ήρθαν όλα κανονικά. Απλά να προσέχεις τις αξιολογήσεις και το feedback που έχει ο κάθε πωλητής. Ε και νταξ, από την Σιγκαπουρή ή την Κολομβία δεν έχω πάρει ποτέ. Ευρωπή που είναι κάπως πιο σίγουρα.:stuck_out_tongue:

Στο metropolis στην ομονοια ολα τα motley crue 6.90…

Στο rock city έχει το Wake Pig των 3 9,90 ευρώ, τσιμπήστε το!!

Πριν 2-3 χρονακια το εψαχνα αυτο το cd και δεν το εβρισκα.
Καλη φαση…

επίσης στην ίδια τιμή έχει και το legacy των shadow gallery…

αλήθεια, το carved in stone το έχει βρει κανείς πουθενά σε προσφορά?

το dr.feelgood το είχα βρει εκεί αρκετά παραπάνω από 6.90…:-k

¶σχετο αλλά παρατήρησα ότι στα μετρόπολις στον πειραιά όλα είναι πανάκριβα… γιατί άραγε?:-k

στο e-shop βρισκω πολλες φορες cd πιο φθηνα απο το metropolis.

Λοιπόν, μια βόλτα σήμαρα στα μαγαζιά αποκάλυψε τα εξής:

Στον Πάτση (δίπλα στο μετρόπολις της Ομόνοιας) υπάρχουν με 8 ευρώ σε προσφορά: δισκογραφία Arch Enemy (τα 4 τελευταία), δισκογραφία Sentenced, δισκογραφία Gathering, το Allegience των Firewind, δισκογραφία Nocturnal Rites (όχι το τελευταίο), δισκογραφία Lacuna Coil (συμπεριλαμβανομένου του τελευταίου). Mε 12 δίνουν το τελευταίο των Within Temptation και το best τωn Nightwish.

Στο Μετρόπολις (Ομόνοια) έχουν προστεθεί διάφορα με 6.90 (π.χ. White Skull, Ancient Rites).

Τέλος, στο MediaMarkt (Καβάλας/Θηβών) βρήκα με 2.99 (!!!) και σε μεγάλη ποσότητα καμιά 15αριά κυκλοφορίες, αρκετές από Black Lotus -προφανώς λόγω διάλυσης της εταιρείας-, όπως Thou Art Lord - Orgia Daemonicum, Agathodaimon - Serpents embrace, Mystic Prophecy - Regressus, Airged Lamh - The silver arm, Rage - Ghosts, Horizon - The sky’s the limit, και άλλα από Nightfall, Angel zoom κτλ…
Προσοχή, τα έχουν βάλει στο τέλος των μέταλ ραφιών, και παραλίγο να μου ξεφύγουν:p

Γτ το πόσταρες στις 21:08, γτ;;;

Άντε να περιμένω τώρα μέχρι τη Δευτέρα…

Υπομονή!!! Έχει μπόλικα πάντως…! Θα τα βρεις φτάνοντας στο τμήμα Χέβι Μέταλ, περνάς μπροστά από όλα τα ράφια, μόλις φτάσεις στον άλλο διάδρομο, τα βρίσκεις στην άκρη σε ντάνες στη άκρη. Το συγκεκριμένο δεν ήξερα τι είναι και παρόλο που φάνηκε ενδιαφέρον κόλωσα και πήρα Agathodaimon (μεταξύ άλλων). Τώρα που είδα και δυο πραματάκια στο ίντερνετ, μπορεί κι εγώ να ξαναπεράσω τη Δευτέρα γι αυτό :stuck_out_tongue: Α, θυμάμαι είχε και το Stormwitch - Witchcraft, πάλι με 2.99.

Βρε σίγουρα λες για τα Media Markt στο Περιστέρι;

Δε λέω, έχει πολλά αλλά αυτά μου φαίνεται πολύ παράξενο. :-k

Έχω μια βδομάδα να πάω, πότε τα 'φεραν οι πούστηδες!

Σε αυτό…:smiley: Περνάω περίπου μια φορά στις δέκα μέρες για να δω τι φέρνουν (είναι στο δρόμο μου), και τα είδα σήμερα για πρώτη φορά.

Εκεί κοντά μένω, θα περάσω Δευτέρα μεσημεράκι-απόγευμα!

Πήρες;;;

Nαι!

Πήρα τα Regressus, The Silver Arm και Axes 2 Axes! :wink: