ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!

Μπράβο!!! :smiley: Το Regressus, στα πρώτα 3-4 ακούσματα μου φαίνεται αριστούργημα. Στο ίδιο ύφος με το Never Ending, το μόνο άλλο Mystic Prophecy που έχω, αλλά ακόμα καλύτερο. Ίσως λιγότερο σκοτεινό, δεν ξέρω…

Πάντως χρειάζεται επαγρύπνηση, γιατί με το κλείσιμο (:wink: της Black Lotus κάπου υπάρχει ένα στοκ και προφανώς έχει αρχίσει το ξεπούλημα… Ποιος ξέρει που αλλού θα εμφανιστούν τέτοιες προσφορές (αν και στο ΜίντιαΜαρκτ είχε φυσικά κι άλλες εταιρίες με 2.99).

Είχε και κάτι φοβερά tributes και Stormwitch εκτός των άλλων!

Το Σάββατο θα τα περιποιηθώ καταλλήλως! 8)

Βρήκα νέες προσφορές στον Πάτση (Ομόνοια), στο Ισόγειο, με εκπτώσεις σε διάφορα σιντί 50, 40 και 30% επί της αναγραφόμενης. Επίσης, πλήρη δισκογραφία Dark Tranquility με 8 ευρώ και άλλα που δε θυμάμαι.

Δεν ξέρω αν ισχύει σε όλα τα Carrefour, αλλά σε αυτό που έχω κοντά μου (Κηφισίας και Αλεξάνδρας) έχει πάγκο “ό,τι πάρεις τόσο”
Συνήθως είναι άγνωστα πράματα, αλλά ξεφεύγει και τίποτα της προκοπής.
Το τελευταίο που πήρα από κει ήταν το προηγούμενο της Bjork (ε! μη βαράτε!) με 2,90 και το προτελευταίο το Octavarium των Dream Theater πριν κανά χρόνο με 0,90 (γι’αυτό είμαι περήφανος, έχω κρατήσει και την απόδειξη)
Και μιλάμε για καινούργια, ε?

8O 8O 8O 8O 8O #-o

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ K ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ AC/DC 6,90 EXOYN:thumbup: , BEBAIA TO BACK IN BLACK ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΕ 22¤ :!: ΤΡΕΞΤΕ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΕΓΩ ΠΗΡΑ STIFF UPER LIP K THE RAZORS EDGE. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ :ΚΑΠΟΙΑ JUDAS PRIEST 6,90 ,ΚΑΠΟΙΑ KISS ΕΠΙΣΗΣ 6,90 ΚΑΠΟΙΑ METALLICA 10,??

Πάντα στα metro είχε όλα σχεδόν τα AC/DC(εκτός του Highway To Hell,Let There Be Rock,Live In Donnghton) 6.90 τα τελευταία 2 χρόνια,at least της Σαλόνικας.

Το Back In Black είναι άλλο φρούτο…Σταθερά στα Metropolis στα 18-20 ευρώ αλλά το dualdisc edition.Το κανονικό,όπως και όλα τα άλλα album τους, το έχω δει μόνον στο media market στα 15 ευρώ.Να είναι καλά το ebay που το είχα πάρει για μόλις 10 ευρώ:D

On Topic:Ναι όλα τα studio albums των Metallica(εκτός St.anger) 9.90 στα metropolis.Επίσης σχεδόν όλα των megadeth 6.90 και αν είστε και τυχεροί 4.90(ακόμα θυμάμαι πως τσίμπησα κατευθείαν το Rust In Peace όταν το βρήκα σε αυτή την τιμή:p ) πάλι στα metropolis.Επίσης ρίξανε αρκετά των Anathema από 11 ευρά στα 6.90.Αυτά προς το παρόν,αν θυμηθώ και άλλα τα γράφω:)

στα μετροπολις βρηκα μια collection των lynyrd skynyrd με 17 τραγουδια 6,90.
παντως μιας που ειπα μετροπολις θελω να ξεσπασω το παραπονο μου! προχθες ηταν η 3η φορα που αγορασα χτυπημενο η σπασμενο δισκο απο κει! το cd δουλευει κανονικα αλλα απεξω η θηκη ειναι σπασμενη σε ενα σημειο. ελεος πια! :thumbdown: :thumbdown: [-X

6,90
pearl jam
alice in chains
led zeppelin

Στο No Remorse έχει 7,5 euro το καινούριο Lost (In Requiem) και 8,5 το Buried Alive (την τελευταία συναυλία των Sentenced)… Eπίσης κάπου υπάρχει και το Machine Head-The Blackening με 8 euro, αλλά μάλλον μεταχειρισμένο (σε άριστη κατάσταση)
Στο PMW έχει 6,90 πολλούς δίσκους των Dead Can Dance
Στο Metropolis έχει 5 euro το Black In Mind των Rage…

Βάλτε απόκλιση ένα ευρώ για να 'στε μέσα γιατί που να θυμάμαι βραδιάτικα…

ενας φιλος μου ειχε παρει ενα sepultura και ελειπε το cd απο μεσα!!! #-o

Πείτε καμιά καλή ευκαιρία ωρε όλο το θάβετε και τις κρατάτε για τν εαυτό σας.

Όποιος θέλει,στο PMW έχει το Green Carnation-Light of day… 10 euros

Αρπάχτε το

πάντως αν ήταν κανένα από τα τελευταία άλμπουμς δεν θα είχε και μεγάλη διαφορά!! :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αηδιες λεει ο απο πανω.Το τελευταιο ειναι αρκετα καλο.
Ε τα γνωστα τα ξερετε εσεις οι Αθηναιοι.
Στο Μαντροπολις εχει προσφορες Century Media.Αρκετα αλμπουμ των
Nevermore,Dark Tranquillity,Strapping Young Lad.

To DVD ε; Εχει καμποσες κοπιες στα 7.90 στο Metropolis…

Εξαιρετικο…

8O Tην Τριτη βουρ Metropolis…

Y.Γ εχει δει κανεις ποσο τιμαται το paradise lost των Symphony X?:-k

Rock City 11 ευρω το φθηνοτερο.

Edit: Απο κει το χε παρει ο Μανος. Εγω το χω βινυλιο. Το artwork ειναι… αστα…

Ναι το πετυχα. Και το πηρα :p. Και ο ks9 ζηλευει :stuck_out_tongue:

Για πειτε τιποτα μιας και ανεβαινω Αθηνα και θα βγω καμια βολτιτσα την Δευτερα στα μαγαζα!