ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΘΕΟΣ/ΘΕΑ?

Ποιος ειναι ο πιο cult καλλιτεχναρας απο αυτους που εμφανιζονται στην Πανια?
θελω να πειτε και τις αποψεις σας, να τσακωνεστε για την παρτη τους, θελω ενταση και γενικα να γινει της πουτ**ας εδω μεσα
εγω ψηφισα σχιζοφρενη γιατι απλα ο τυπος ειναι για tattoo

O πιο ΘΕΟΣ ειναι αυτος που επιτρεπει ακομα να βγαινει στον αερα αυτην η εκπομπη…[-X .Sorry,αλλα τα freak show ειναι πλεον ξεπερασμενα…

+1

Πιο trash TV δεν γίνεται… :thumbdown:

[SIZE=“7”]OXI ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟ [/SIZE]:lol: :lol:

(και οχι άλλος υποβιβασμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας και νοημοσύνης…:slight_smile: )

ΚΑΝΕΝΑΣ

τι λετε ρε πατε καλα?? οι ανθρωποι ειναι τελειως μπροστα απο την εποχη τους. δεν χορταινω να τους βλεπω…τελειως υπεροχοι!
ποιος υποβιβασμος της ανθρωπινης νοημοσυνης??? αυτοι οι ανθρωποι θα πρεπε να ναι πυρηνικοι φυσικοι!!
και γω ετσι θα θελα να ειμαι

+1
Δεν ασχολουμαι με αυτους, νιωθω οτι υποτιμω τον ιδιο μου τον εαυτο αν το κανω.

για πες μου δηλαδη κατι που βλεπεις εσυ στην τηλεοραση?

Σιγουρα οχι αυτο.

δεν ειπα οτι πρεπει να βλεπεις οπωσδηποτε τηλεοραση, ουτε εγω βλεπω πολυ αλλα αυτη η εκπομπη ειναι οτι καλυτερο εβγαλε ποτε η ψυχεδελια φιλε μου!! εισαι υποχρεωμενος να το βλεπεις!

ο πιο θεός είναι εκείνος που τραγουδάει και όλοι οι άλλοι χοροπηδάνε και φωνάζουν και χτυπάνε τα κεφάλια τους.

ε τοτε, οκ παω πασο καθε ποτε ειναι ???

ετσι φιλε, αυτα ειναι λαιβ που γινονται στην πανια…οχι σαν κατι αλλα…

Mαλλον ξεχνας τα “παιδια της νυχτας”,με τον Κωστα Μυλωνα…8O …

ουτε αυτο ξεχναω ουτε το ΕΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ:wink:
αυτο ειναι το αληθινο black metal

Εγώ ψήφισα Τας Κεμπαπ Γαρδούμπα. Μπορεί να είναι τραγούδι με ξένο στίχο και κάργα πολιτικοποιημένο, αλλά η χροιά του τραγουδιστή μου φέρνει λίγο από Μετάλικα και έτσι με πορώνει περισσότερο…

Βέβαια, να πούμε ότι τίποτα από όλα αυτά δε θα είχαν γίνει, αν δεν είχε ανοίξει το δρόμο της επιτυχίας ο μεγάλος Ταμπάκης!

Ταμπάκη, όπου και αν είσαι, σε ευχαριστούμε!!!:bow2:

Ο πιο θεος απο ολους…

[SIZE=“6”]ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!!![/SIZE]

Θεική εκπομπή…

:lol: (Το επεισόδιο με την Καρλότα έχει αφήσει εποχή…:lol: :lol: )

Ennoeitai ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ!!!:lol: :lol: :smiley: :-s :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

O αισθησιακος γιατι συνδυαζει φωνη με φοβερη σκηνικη παρουσια…:lol: :lol: