ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΘΕΟΣ/ΘΕΑ?

Και μου θέλατε σκυλάδικο… Και έβλεπα τι προτείνετε και έλεγα “Ωχ Παναγιά μου! Αυτοί είναι πιο low και από εμένα”. Ήταν τα λόγια σας ψεύτικα!!![-X [-X

Τι να πω για τον hokam που είχε δηλώσει κιόλας:

να μαζευτειτε να πατε.

αν δεν εχει παρασκευα και τζων τικη εγω δεν ειμαι μεσα!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Που ειναι η καινουργια επιτυχια “Ντου απο παντου”;:lol:

Ψηφισα “Σχιζοφρενννη δολοφονο με το πριοννννι” γιατι μ’αρεσει η προφορα του…:stuck_out_tongue:

Ναι τους κραζεται και τι εγινε???Αυυτοι αυτο θελουν απλως για να πουλησουν!Δεν ασχολουμε !!![-X

Karvou εισαι οτι πρεπει για κιτρινο τυπο.Η λασπολογια και η συκοφαντηση ειναι τα οπλα σου απ οτι φαινεται.:p:p :lol: .Η παραπανω δηλωση ανηκει σε ετερο μελος του φορουμ(πηγες αναφερουν οτι προκειται για editor και με πρωην "βασιλικο"τιτλο στο nick του…)με επισης cult ακουσματα…Δε φωτογραφιζω προσωπα…:lol:

Δεν ασχολουμαι με αυτους, νιωθω οτι υποτιμω τον ιδιο μου τον εαυτο αν το κανω.

Ρε παιδια μην τα παιρνετε ολα τοσο σοβαρα!Τι υποτιμω τον εαυτο μου και τι ανθρωπινη νοημοσυνη?
Μας σερβιρουν μια παρακμιλα:p (παρολ’αυτα χαριτωμενη), δεν νομιζω να εχει τοσο βαθος η ολη υποθεση!Ολα ειναι επιφανειακα και απλα:το βλεπουμε, γελαμε, κανουμε χαβαλε και αυτο ειναι ολο!
Ψηφιζω Γαρδουμπα!:stuck_out_tongue:

Σιγα μην το παρω στα σοβαρα, απλα ειναι τετοια η παρακμη δεν την παλευω να το δω, ετσι απλα. Καναδυο φορες μπορει να εχω δει λιγο αλλα δεν μπορω να δω αλλο, ασε που ειναι συνεχως τα ιδια οποτε δεν εχει και νοημα.

xaxaxaxa

Έχεις δίκιο! Μπερδεύτηκα με το avatar του τώρα!!! (και τα 2 φωτεινά με κίτρινο!!! :lol: :lol: Ναι είμαι γκαβός ώρες ώρες!!!)

Από τα βιντεάκια που έχω δει στο YouTube (μόνο από εκεί έχω δει, γιατί και μόνο η ιδέα του να καθίσω να δω Πάνια μου φέρνει μία αναγουλίασις ένα πράμα), θέλει και ρώτημα;;;; Ο ΘΕΟΣ ΒΑΣ ΒΑΣ ΒΑΣ, Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ!!!:smiley: :smiley: :smiley: ΨΗΦΙΖΩ ΔΑΓΚΩΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ!!! :smiley: :roll: :roll:

ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ!!!

:smiley: :respect:

Έχει μέσα και το riff του τραγουδιού Layla (τι ποιού;;;)!!! #-o :lol:

Του Καρβέλα εννοείται!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Δύο είναι οι κόμματάρες… το Βας βας ο Παρασκευάς

και το όλοκαίνουργιο ΝΤΟΥ ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!8)

Σχιζοφρενής και τα μυαλά στα mixer ρε!!!

Εννοείται φυσικά, αλλά αμέσως μετά από Παρασκευά!!! :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

[-X κανείς και τίποτα από αυτά:wink:

Δηλ. εγώ που δεν του τους ξέρω καν είμαι πολύ πίσω… :-k :-k :-k :-k

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΟΥΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥΣ

ΩΣ ΜΗΤΕΡΑ ΟΜΙΛΩ

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΑΝΑΚΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΗΜΑ ΠΧ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΕΙΝΟ ΤΟ ΕΣΡ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΗΛ ΣΤΗΝ ΕΣΗΕΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ

ΑΠΟΡΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ RIF ΤΟΥ LAYLA ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ???

το θελω το θελω το εχω αναγκη πολυ! :lol: :lol:

πολυ τρανσακιας πρεπει να ηταν ο τυπος!:lol:

Πολλά δεν επιτρέπονται κανονικά στην ελληνική μουσική. Κλασικό παράδειγμα η στυγνές αντιγραφές του Φοίβου…

To xeirotero re paidia se aytin tin istoria einai oti epitrepei to kratos na provalontai tetoies ekpombes giati polloi apla oi perissoteroi pou pane ekei xreiazontai prostasia, na boun se idryma gia to kalo tous.