ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΘΕΟΣ/ΘΕΑ?

Ασ’ τον τρελό στην τρέλα του και είναι όλοι ευχαριστημένοι, αρκεί να μην το παρακάνουμε! :wink:

Χαβαλετζίδικο θέμα καθαρά, μην το γαμήσουμε…

Αμα κοβουν αυτους, τοτε στην Αμερικη οι μισες εκπομπες που πεφτει ξυλο κανονικα απο καθυστερημενους που πανε σ’αυτες, θα επρεπε να κοπουν. :stuck_out_tongue:

Kala stin Amerikh ama tous valoun osous prepei se idrymata, tote den tha meinei kanenas eksw!:wink:

Βασικά ουτε κι εγω βλέπω. Απλως ξερω τα τραγουδια. Τα κατέβασα μαλιστα για να τα ακουμε στην 5ημερη!!!:lol: :lol: :lol:

Αυτα Τα τραγουδια, λοιπον που λετε, δεν απεχουν πολυ απο τα τραγουδια που μας πλασαρουν οι μεγάλες δισκογραφικες εταιρίες των pop stars της Ελλάδας. Ετσι για εμένα δε μου προκαλουν κατι καινουργιο.

Π.Χ.

Δως μου, δως μου, δως μου το κορμι σου, θελω, θελω να μαι ο εραστής σου! (Κατελης)
Θελω μονο το κορμί σου, μμμμμμμμμμμμ γδύσου! (Hi 5)

το θυμαμαι αυτο των hi 5. καλυτερο ειναι του κατελη.

Φέρτε το πριόνι! :lol:

EΛΕΟΣΣΣΣΣΣ!!!Δεν πιστευω οτι μεχρι και σε αυτο το φορουμ ευτασε αυτη η καφριλα…Παιδια ελεος με αυτα τα εκτρωματα.

__Είχα μία πολύ καλή ιδέα… 8)

__Γράψε ένα τραγούδι γι’ αυτούς! Οχι, “γι’ αυτούς” για την κατάσταση… Με βάση τις επιρροές απο τον Zappa και όχι μόνο τα χιουμοριστικά του, αλλά και αυτά που τα “έχωνε”, έχεις πολύ υλικό, για ένα πραγματικά σοβαρό θέμα (δεν κάνω πλάκα).

__Δυστυχώς δηλαδή, αλλά καλό είναι και κάποιος να τους τα χώσει κάποια στιγμή (ιδίως στον “θεό” που έλεγες). Πραγματικά το υλικό αυτό δίνει πολλές δυνατότητες να παίξει με στοίχους και μουσική, συμβολισμούς και να περάσεις μηνύματα κι απόψεις.

__Περιμένουμε! :wink: :smiley:

-Ειναι μια προκληση οντως και μια παρα πολυ καλη ιδεα!:oops: :thumbup: :thumbup:
Θα προσπαθησω να ανταπεξελθω!:smiley: Αν με προλαβεις ωστοσο,γιατι “το χεις” κι εσυ απ οτι εχω καταλαβει,you are most welcomed!!!:slight_smile:

-Οντως καποιος πρεπει να τα χωσει και στανταρ αναμενονται χτυπηματα και απο Πανουση(ελπιζω),μετα απο τις σποντες του Λαζοπουλου.:wink:

Φέρτε το ντε!

εχω ακουσει οτι τα τραγούδια τα γράφει ο Καρβέλας :lol:

τι γράφει μωρέ? το layla?

η πιο hot διασκευη ειναι ever! :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Προηγείται ο ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ!!! :-s

Αδικία! :stuck_out_tongue:

ΠΡΟΔΟΣΙΑ! :lol:

__Θα αναμένουμε με ενδιαφέρον!! :smiley:

__Οχι, όχι, εμείς θέλουμε απο τους δημιουργούς του Buttman VS Supperman κάτι!! 8) :wink: (άλλωστε, απο αγγλικά κείμενα, έχω ασχοληθεί μόνο με reviews απο θεατρικές παραστάσει κλπ… ακαδημαϊκού χαρακτήρα, όχι στοίχους -χαχα, αν μου έρθει καμία ιδέα, μπορεί να στη στείλω όμως για brainstorming :stuck_out_tongue: )

__Τώρα στο θέμα μας… δεν τους έχω δει στην Πάνια (η αλήθεια είναι πως -εγώ που έχω συνηθίσει να εκτίθεμαι κλπ- στεναχωριέμαι όταν τους βλέπω και άλλες φορές απ’ τη ντροπή μου… κρύβομαι -δηλαδή το πρόσωπό μου, το χέρι στο στόμα κλπ). Τους έχω δει όμως το βράδυ στο Alter που τους βάζει όλους μαζί!!

__Εϊναι ένα πολιτισμικό και πολιτιστικό σοκ! #-o Αλλά τι να σας πω, αυτό το "πού είναι ο Βάγκνερ, που 'ναι ο Πουτσίνι, το έχω τραγουδίσει -με φαλτσέτο, όχι μαλακίες! χαχα! :lol: :oops:

__Είναι περίεγο συναίσθημα… Μεταξύ ντροπής και μιας ακατανίκητης διάθεσης να σκάσω στα γέλοια, με πολύ έντονες δόσεις ΣΟΚ, που καταλήγουν σε λύπη για αυτούς, για εμένα, για όλους μας…

__Βέβαια, έχω ακούσει και το εξής: Πού αλλού θα έβρησαν βήμα όμως όλοι αυτοί οι καημένοι, αυτοί εκφράζονται και νιώθουν και ευτυχισμένοι… :frowning: Τι να πω; Ισως, ΑΛΛΑ το ότι ΑΛΛΟΙ τους εκμεταλεύονται (ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ FREAKS), αυτό δεν είναι διαπραγματεύσημο!!! :lightsabre:

__Τέλος, κάνοντας όμως και λίγο το δικηγόρο του διαβόλου, ένα μπράβο στον Καρβέλα και την Πάνια (και τους λοιπούν εμπλεκόμενους μουσικούς), που κατάφεραν και έβγαλαν τα τραγούδια αυτά ΠΡΩΤΑ σε πωλήσεις, τρίβοντας στην ουσία τα σκατά μας στα μούτρα μας. :? Μεγάλοι μάγκες και οι υπόλοιποι, μεγάλοι μαλάκες…

__Αλλά αυτό είναι το επίπεδό μας κύριοι. ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ.

Υ.Γ. ίσως είναι η πρώτη φορά που μιλάω έτσι, αλλά κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται έτσι, για να σοκάρουν και να ξυπνάμε, να βλέπουμε πόσο περισσότερο σοκαριστικά είναι άλλα πράγματα, πίσω απο τις λέξεις…

χαχαχαχαχ, ειχα να μπω απο την παρασκευη και πολυ μου αρεσε που ειναι ο σχιζοφρενης πρωτος, χαχαχαχαχ, το ξερα οτι εχει πολλους φαν αν και τωρα τελευταια νιωθει στην πλατη του την καυτη ανασα της γυναικας επαναστατριας:lol: :lol:

φερτε το ντε…

καλα ρε εσυ ψαχνεις ακομα για επιπεδο στην τηλεοραση…? και στην τελικη δεν νομιζω να σε σοκαρει ο κατμαν, εγω (και σιγουρα πολλοι ακομα) ξερω πολλες ροκ και μεταλ μπαντες οι οποιες ειναι χιλιες φορες πιο γελοιες απο αυτους απο το jet aime και για αυτους δεν λεει κανενας τιποτα αλλα τελοσπαντων μην ριχνω λαδι στην φωτια γιατι μετα θα με λενε και κακια…και ονομαζουν και τον ευατο τους καλλιτεχνη…οποτε, λιγα για το πριονι (το ηλεχτρικοοοο)

__Σίγουρα, αλλά δε νομίζω πως κάποια απ’ αυτές τις μπάντες έχει στις τάξεις της άτομα με σύνδομο down… π.χ. ούτε και πως κάποιοι άλλοι τους εκμεταλεύονται (εκτός απ’ τις δισκογραφικές, χαχα :stuck_out_tongue: ).

__Νομίζω υπάρχει μεγάλη διαφορά και θα συμφωνήσεις κι εσύ…