ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΘΕΟΣ/ΘΕΑ?

παντως δεν θα θεωρησω απιθανο να δω καποια στιγμη την πανια να πηγαινει σε κανα ψυχιατρειο να ανακαλυψει νεα ταλεντα…:frowning: :wink:

ειδικα η τελευταια που πηρε κομματι η (εξοργισμενη) στανταρ ειναι για τρελαδικο…την εβαψαν σαν φρικιο τις εβαλαν μπλουζα sex pistols και την εριξαν στη σκηνη 40 χρονων γυναικα…την καταξεφτιλησαν και αυτη μαλλον δεν πολυκαταλαβαινε τι γινονταν…
και ολογυμνη να της ελεγαν να βγει μαλλον δε θα χε προβλημα…

Χωρις πλακα τωρα… το τραγουδι της γυναικας επαναστατριας τα σπαει!

αυτη φιλε ειναι η joplin του 2000

8O Πρόσεξε μην το διαβάσει ο Bluezlick αυτό…:lol: :lol:

χαχαχαχχα, μπα εγω νομιζω οτι θα ψηνεται, αφου μαζι παλι τα λεγαμε τις προαλλες:wink:
ειναι και αυτος ερωτευμενος με ολους απο jetaime

για πλακα το λεει αυτος! :lol:

εννοειται οτι δεν το λεω για πλακα…εσυ τελευταια φορα δεν μου εδειχνες το αυτογραφο απο τη γυναικα ποδοσφαιριστρια?

για τι joplin ελεγα ρε!
καλα πελον εχω αυτογραφα απο ολους! ΖΗΛΕΥΕ! :lol:

Τώρα προηγείται το ΤΑΣ ΚΕΜΠΑΠ ΓΑΡΔΟΥΜΠΑ
lol

μου πηρε καπου στο 1 δευτερολεπτο να ψηφισω. δηλαδη μεχρι να δω το ονομα του Παρασκευα. 8)

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΤ…[SIZE=“7”]ΚΑΛΤΣΑ ΕΙΝΑΙ![/SIZE]:stuck_out_tongue:

οχι ρε μην μου το κανεται αυτο!!! ψηφιστε τον σχιζοφρενη! σκεφτειτε τι υπερδιαγαλαξιακη κομματαρα εχει!
και καλα ρε…κανενας την γυναικα μαραντονα?? τι να πω…απογοητευση…

ευχομαι μια μερα να τα παρουν ολοι οι καημενοι που εχει μαζεψει η πανια στο jetaime και να της χωσουν ενα πουτσ… on air να καραγουσταρει…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8)

:lol: :lol: :lol:

Καλά, μην τρελαίνεστε όλοι !!! Το ξέρετε ότι οι εν λόγω κύριοι έχουν κάνει έναρξη επαγγέλματος και κόβουν ΔΠΥ ? 500? 8O , ναι 500 ευρωπουλάκια την εμφάνιση παίρνει ο αγαπητός κάτμαν!!! Ποιός από εσάς τα παίρνει αυτά τα χρήματα?#-o Ο τυπάκος πρέπει να καθαρίζει κανα 3χίλιαρο κλαθε σαβ-κο!!! Κια για να σας προλάβω, οι μανατζαρέοι παίρνουν την δική τους αμοιβή, ΔΕΝ τους τα παίρνουν.:

Ναι αλλα αυτο δεν τους κανει ουτε λιγοτερο τραγικους,ουτε περισσοτερο “καλλιτεχνες”.Μην ζαχαρωνουμε και τα σκ@τ@ να τα κανουμε κομποστα…

Αν δεν εχεις φαει σκατα κομποστα σε παρακαλω να μην εκφερεις αποψη :lol: :lol:

τα ατομα που τραγουδανε στην πανια δεν ειναι μουσικη…ειναι τροπος ζωης

#-o :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

οχι ρε σοβαρα…ξερεις ποσα ναρκωτικα πρεπει να παρεις για φτασεις το επιπεδο του κατμαν?? παιζουν 2 περιπτωσεις: 1ον η ειναι σε κωμα η 2ον εχει γινει ετσι απο τον πολυ διαλογισμο…
οτι και να ειναι εχει φτασει σε επιπεδο θεωσης
respect…ποσους ανθρωπους ξερεις εσυ που να εχουν τρακαρει με διαστημοπλοιο?