Καλύτερος Ελληνας Κωμικός

To φαντάστηκα ότι ο Βέγγος θα είχε τις περισσότερες ψήφους! Για εμένα ο Κωνσταντάρας! Ηταν καταπληκτικός ο άνθρωπος, απίστευτη ταλεντάρα! Μοναδικες ερμηνείες! Βεβαια, μπορεί να ψηφιζω Κωνστανταρα, αλλά το ότι του χω μια ιδιαίτερη συμπάθεια δε σημαίνει ότι η επιλογή για τον καλύτερο κωμικό είναι πολύ δύσκολη, μιας και όλα τα ονόματα που ανέφερες Davidian ήταν μεγάλα ταλέντα και σαν και αυτούς δεν πρόκειται να ξαναβγούν αλλοι

Ναι ρε φιλε,γαματη ταινια!!!Αλλα και η Καιτη Φινου ηταν το μωρο των 80ς!Εσπερνε τοτε!!

Σωστός…Επαιζε και η Καιτάρα…(Η απόλυτη θεά των 80ς μαζί με την Βίνα Ασίκη)…

Έτσι! :thumbup:

Δεν είμαι και τόσο καλός… ευχαριστώ πάντως

Χαρυ κλιν

καλα αστον χαρυ κλυν αλλη φαση…ο μεγαλυτερος ελληνας κωμικος σατυρας…:smiley: φανταζομαι οι περισσοτεροι απο δω δεν θα εχουν ακουσει τους παλαιοτερους του δισκους…απλα τελειοι…ειδικα την εποχη με τον ανδρεα και τη μιμη εγραψε ιστορια…:lol: :lol: :lol: εγω προσωπικα εχω κατεβασει ολους τους δισκους του…κειμενα δικα του και του κακουλιδη…8)

καμμια σχεση με λαζοπουλο και πανουση…απειρως καλυτερος…:wink: 8)

τα τελευταια χρονια βεβαια εχει χασει την εμπνευση του…γερασε κι ολας…

ΔΕΝ ΥΠ¶ΡΧΕΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ ΑΠΌ ΤΟΝ ΤΖΙΜ¶ΚΟ. ΕΊΝΑΙ ΘΕΌΣ.

Διονύσης Παπαγιανόπουλος ρεεεε! Ο άνθρωπος ήταν απλά απίστευτος!:respect:

Ξεθαβεται…

Συμφωνώ απόλυτα.

Απο παλιους Παπαγιανοπουλος, Κωνστανταρας.
Απο καινουριους Δημητρα Παπαδοπουλου (και σαν σεναριογραφος), Ελενη Ραντου.
Αυτα μου ερχονται τωρα.

Μπεζος, Φιλιππιδης

σωστός.

θεούλης και ο Χαραλαμπόπουλος

Αστέρι και η Μαρία Καβογιάννη.

Ενας που δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί είναι ο Χρήστος Ευθυμίου:

είναι ο κύριος αριστερά. Κρίμα που δεν βρήκα άλλη φώτο. καταγόταν από την μαμά Λαμία.

Για πειτε και αλλοι…

[SIZE=“1”]Το panagiotis και ο Χρήστος Ευθυνίου είναι πατρίδα; Fthiotis power! :lol:[/SIZE]

Πού είναι ο Βασίλης Λογοθετίδης; Οέο;
Που είναι η Γεωργία Βασιλειάδου; Ξαναοέο;

Βασίλης Αυλωνίτης ftw!!!

Θανάσης Βέγγος. ΘΕΟΣ!!! Ειδικά στην ταινία “πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης”. :lol::lol::lol: Τι ατάκες θεέ μου!!!