Φοβίες!

Nαι οι βρωμιαρες. Μακραν το πιο σπαστικο πραμα με τις μυγες ομως ειναι οταν ερχονται και καθονται στο πανω χειλος μου την ωρα που κοιμαμαι.
Berserker mode on κανονικα λεμε. Με διαολιζει αυτο το τσιμπημα/γαργαλητο

ή που μαζευονται στα φαγητα και τις διωχνεις και σου ρχονται παλι και ξανα και ξανα :?

Η λεγόμενη γενναία μύγα. :thumbup:

το φουλ σκοταδι

με φοβίζει που έσκασα χαμόγελο με ποστ του γκόντσμακ. ησύχασα όταν κατάλαβα ότι δεν ήταν του γκοντσμακ τελικά, αλλά της από πάνω.

με τις μυγες γελασες η με το σκοταδι?

.

με τη μυγα να φανταστω?

γιατι να φοβηθεις αμα γελασεις με ποστ μου σαμαν???

Φοβαμαι τα μπαλονια. Δεν εχω κροτοφοβια, αλλα φοβαμαι τα μπαλονια!

[SPOILER]Φαση πριν μερικες μερες σε παρτυ…
Ενα κ μοναδικο μπαλονι στο χωρο που το ειχε φουσκωσει ο ενας τυπας λιγο πιο πριν. Μετα απλωνει το τσιγαρο του προς το μπαλονι…του λεω να μην το κανει…γελαει κ το σκαει…ημουν ηδη πανω απο το κεφαλι του κ τον κοιτουσα με ενα βλεμμα του στυλ “Σε γαμησα!”. παγωνει ο τυπας, με κοιτουσε κ μετα απο λιγο μου λεει “Συγγνωμη, δεν το ηθελα!”

Κωλοποζερια του κερατα… [/SPOILER]

οπα ρε γαμια…χαλαρωσε λιγο…

:stuck_out_tongue:

Καλα…σπασε μπαλονι μπροστα μου…θα σε κανω τουλουμι!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Bαρβαροτητες.

Αρ.αρ…αρρ.αρρωστειαα

μη βουτηξω σε σχεδον αδεια πισινα με το κεφαλι γιατι θα σπασω δοντι τσεκ!!!8)

Οχι ρε η μυγα ειναι γαματη.Θαραλλες κι ετς.Φοβαμαι τα αλλα τα γαμιολικα τα εντομα οπως ακριδες και κατσαριδες,που ενω μπορουν να πεταξουνπηδησουν,μακρια σου θα πηδηξουν πανω σου.Τι στο διαολο τυφλος εισαι?Και τα κουνουπια που μπαινουν μεσα στο δωματιο,και οταν πεσεις να κοιμηθεις θα πανε να μπουνε μεσα στο αφτι σου.Δεν εχει ΑΙΜΑ κει μεσα ρε διαολεμενο!

Η κατσαρίδα είναι σκέτη αηδία, τις σιχαίνομαι…άσε που έχουν κ τον απέθαντο :stuck_out_tongue:

μα γιατί :p?το απόλυτο σκοτάδι είναι γαμάτο όπως κ εκείνο το παιχνίδι που παίζαμε, “το σκοτεινό δωμάτιο” :smiley:

Μαζί μου είσαι εσύ!:stuck_out_tongue:

Το σκοτάδι τα σπάει!
Οι δικιά μου φοβία είναι να μου πέσουν τα δόντια.

Η πρώην μου :lol:

[SPOILER] [/SPOILER]

ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: