Αποχωρω απο το Φορουμ!

μορφή ο ¨Αλις! πώωω ρε ξύλο που είχα φάει για τον Αλις, όποτε έπαιζε τραγούδι του χοροπηδουσα πάνω στο κρεβάτι και πέφτανε οι σανίδες κι η μανα μου τα παιρνε κρανιο! χαχαχαχαχα απίθανες εποχές!σορρυ για το εντελώς :offtopic:

:lol: :lol: :lol: :lol: σπάστα!!!

Μα νόμιζα ότι όντως με πέρνουν πιο σοβαρά από σένα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Τώρα πέρα από την πλάκα, πρέπει να δεις πιο χαλαρά το θέμα… Πέρα από τις βλακείες, τα spam κα τα λοιπά, ο πραγματικός λόγος που είμαι εγώ μέσα και συνεχίζω και γράφω είναι γιατί υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα άτομα που α)σέβομαι πολύ τις απόψεις τους, τις βρίσκω πολύ σωστές και με βοηθούν να ξεκαθαρίσω πολλά πράγματα που έχω στο μυαλό μου (πχ Monte) β)με βοηθούν να διευρύνω τους μουσικούς ορίζοντές μου (πχ Hokam)… Και τα ονόματα πέραν των 2 παραδειγμάτων που έδωσα είναι πολλά ακόμα…

Με άλλα λόγια, αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν μπαίνω εδώ για να γράψω τις απόψεις μου… Μπαίνω για να διαβάσω τις απόψεις των άλλων πάνω σε αυτά που λέω. Και αν υπάρχουν μερικοί μαλάκες, απλά με βοηθούν να εξασκήσω την επιχιρηματολογία μου και στην τελική who cares…

Μία φιλική πρόταση έχω να κάνω, δεδομένου ότι έφτιαξες αυτό το thread: Κάνε account με άλλο όνομα και συνέχισε να γράφεις χωρίς να ξέρει κανείς ποιος είσαι… Η καλύτερη λύση:wink:

Υ.Γ. Όσο για το chatroom όντως μερικοί ώρες-ώρες το παρακάνετε!!! Get a room !!! (msn room:p )

μοντεκριστο-respect για την απαντηση…

ποια ειναι η διαφορα του φορουμ με του δορυφορουμ?:-k

:lol: :lol:

ποια ειναι? :-s

οχι σοβαρα, δεν κανω πλακα, τωρα μου εσκασε αυτη η απορια…λες να εχουν τπτ τα δημητριακα??

νταξει, δεν ειναι αναγκη να το κανετε κι’αυτο το topic ο, τι να’ναι…

εγω αν και του τα ειπα απο κοντα του Hatebreeder, συμφωνω με μερικα που λεει, αλλα συμφωνω και με την αποψη οτι πρεπει να μην δινει βαση κανεις σε αυτους που τον “τσαντιζουν” κατα καποιο τροπο αλλα να συνεχισει να μπαινει για να κανει την πλακα του και να περναει την ωρα του. αυτο με τις ηλικιες και τα post παντως, οντως συμβαινει σε καποιο βαθμο, κι’εγω οταν ειχα πρωτομπει, πολλοι μου ελεγαν διαφορα λογω ηλικιας και μικρου αριθμου post, αλλα δεν ειναι σοβαρος λογος τωρα αυτος για να αποχωρησει κανεις… αυτο που μου τη δινει ομως πιο πολυ ειναι που μερικοι χρηστες μπαινουν και γραφουν μονο στα off-topic και καθολου ή ελαχιστα στα υπολοιπα, και γενικα οτι υπαρχει περισσοτερη κινηση στα off-topic παρα στο υπολοιπο forum…ειχα ανοιξει και αναλογο topic παλιοτερα, αλλα αυτο το γεγονος δεν αναιρει κατα καποιον τροπο τον ορο “μουσικο forum”?

#-o #-o #-o

Ο καθενας γραφει σε οποιο τοπικ γουσταρει και κανεις δεν θα του επιβαλλει που θα γραψει.
Αλλα και παλι τα ποστ που ειναι για μουσικη ειναι περισσοτερα απο τα αλλα θεματα.

Μουσικα ποστ = Επικαιροτητα +Κυκλοφοριες+Συναυλιες+Groups And Artists+Events+Δημοψηφισματα+Διαφορα

Αλλα ασχετα με μουσικη= Οφφ τπικ+Αθλητικα+ Σινεμα και TV

Τα θεματα για PC δεν τα υπολογιζω ειναι μοιρασμενα, ενω ολα τα αλλα ειναι σχετικα με εντυπωσεις για το site και το φορουμ και για τεχνικα θεματα.

Αυτα για την αποκατασταση για το αν τα μουσικα θεματα εχουν τα πιο πολλα μηνυματα, τα εχουν και ειμαστε κανονικο μουσικο φορουμ, απλα εχουμε και αλλες κατηγοριες ασχετες με μουσικη. Και αφου μας αρεσει ΚΑΛΛΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!:slight_smile:

αφού είναι έτσι το forum γιατί ανακοινώνεις την αποχώρησή σου?
τι αλλάζει στην περίπτωση που απλά δεν ξανά έμπαινες?

αποκταει πρεστισ!(δεν ξερω πως γραφετε η λεξη):stuck_out_tongue:

prestige!:wink:

thanks! 8) :stuck_out_tongue: :lol:

Αν ανοιξω ενα τοπικ που λεει “αποχωρω απο το φορουμ” και βαλω μια φατσουλα (:p) διπλα για πλακα πειραζει? :–

Ειναι της μοδας τωρα τετοια τοπικ…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

po re to kalokairi pou 8a mai kai eley8eros olh mera sto forum edw 8a mai na ftasw ta 99000 posts gia na ginw sevastos sthn kenonia…
padws den thn exw psaksei poly me ta forum alla ayto edw maresei…
vevaia e edaksi den nomizw oti prepei na ginetai kai toso 8ema me kapoion pou fevgei…dld…ena forum einai…kai psilogelasa pou kapoioi to dramatopoiousan kai elegan kaly tyxh oti kai an kaneis stis epiloges sou ktl…emeis se ksanaperimenoume ktl…dld edaksi…me pianete;; ena forum einai den einai kserw gw…efyga apo to lykeio ktl…kserw gw…

Γιατι δεν υπαρχει η δυνατοτητα καποιος που θελει να αποχωρησει απο το forum να αυτοδιαγραφει μονος του?:-s

Proteinw ayto to topic na meinei anoixto gia olous osous theloun na anakoinwsoun tin apoxwrhsh tous! Isw na ginei kai mia ksexwristh katigoria kati san ta Athlitika!

Και οσοι φευγουν να τους δινουμε και απο ενα αναμνηστικο, ετσι να μας θυμουνται…#-o