Αποχωρω απο το Φορουμ!

Το σκεφτόμουν και εγώ αυτό τις προάλλες. Πλέον δε γράφω στα μουσικά θέματα όσο συχνά έγραφα παλιότερα. Ο λόγος είναι ότι για τα περισσότερα θέματα ή δε με αφορούν ή δε θεωρώ ότι αυτό που θα πω θα έχει κάποιο κύρος (γιατί να μιλήσω για αυτά που ακούει ο Nihilist όταν δε τα έχω ακούσει ποτέ μου) ή έχω πει την άποχη μου για αυτά παλιότερα. Οι υπόλοιποι χρήστες μπορεί να μη τη θυμούνται την άποψη μου, αλλά και εγώ βαριέμαι να γράφω τα ίδια ξανά και ξανά. Οπότε τι μένει? Να ποστάρω κυρίως στα αθλητικά και στα offtopic που πιο συχνά προκύπτει κάτι που να με ενδιαφέρει και να έχω κάτι να πω. Με τον καιρό θα δεις και εσύ ότι θα βαρεθείς να ασχολείσαι με το αν οι Pink Floyd για κάποιους είναι υπερεκτιμημένοι ή όχι (ήταν και από τα πρώτα μου ποστ αυτό) και αν το γράφει κάποιος, θα λες "Καλά, βαριέμαι να τα λέω πάλι…:stuck_out_tongue: "

Και για να είμαστε on topic, εγώ δεν αποχωρώ από το φόρουμ!!!:stuck_out_tongue: Για την ακρίβεια θα μείνω εδώ να κάνω edit ΟΛΑ τα ποστς σας!!!:lol: :lol:

ΥΓ. Πάντως, το φόρουμ του Ρόκιν, μόνο και μόνο για κάτι τόπικ όπως “Alternative κυκλοφορίες” ή το τόπικ για τους Riverside όπου γνωστοί τρομοκράτες μας είχαν πάρει τα μυαλά τότε, αξίζει για να μπαίνεις συχνά και να είσαι μέσα στις μουσικές εξελίξεις. Μακριά από αυτά που πασάρουν τα περιοδικά και οι δισκογραφικές…

Eλα ρε Hatebreeder!!!Τελικα Επεστρεψες?

](http://img184.imageshack.us/my.php?image=backtothefuture2bc0.jpg)[/IMG]

Ποτε μην λες ποτε.

Σταδιαλα. Νομιζα οτι ξαναφευγει. :stuck_out_tongue:

Μπα λεω να μεινω!Εκτος αν σας χαλαει…που ειμαι σιγουρος οτι σας χαλαει!:stuck_out_tongue:

Τhe Return Of The Darkness And Evil που λεν και οι Bathory :stuck_out_tongue:
(Αστειάκι)

Αποχωρω απο το φορουμ.

Γιατίς?

Για να φαει μαλλον…:stuck_out_tongue:

μ’επιασε κοψιμο :stuck_out_tongue:

μπορουμε να κανουμε ενα τοπικ με τιτλο “επιστρεφω στο φορουμ”. ετσι ωστε οσοι αποχωρουν να επιστρεφουν μετα για να αποχωρησουν και να ξαναεπιστρεψουν…φαυλος κυκλος…:lol: ε; ε; ε;:lol: :stuck_out_tongue:

Θα μπορουσε να υπαρχει κι ενα τοπικ με τιτλο “Επιστροφες/καταστροφες-Πασχαλης Τερζης” και να γραφονται ολα εκει.:stuck_out_tongue:

Τι ιδέα έριξε ρε λέμε!!! :lol3: