Ελλειψη σοβαρότητας διοργανωτών;;

Με αφορμή το άρθρο:

http://www.rocking.gr/article3496.php

Οι μισοί να κουβαληθούν από την Θεσσαλονίκη στο Gagarin θα υπάρξει σοβαρός κίνδυνος, μιας και η υπόγα στην Λιοσίων δεν χωρά πάνω από 500-600 άτομα σε ανθρώπινες συνθήκες.

Εκτός κι αν αυτά τα περί “προβλήματος μέλους των Thin Lizzy” είναι πα…ριές και απλά οι Θεσσαλονικείς σνόμπαραν την συναυλία, κάτι που δεν μοιάζει απίθανο. Άλλωστε γιατί να μην αναβάλλουν και το live στην Αθήνα, αν όντως υπάρχει τόσο σοβαρό πρόβλημα που να σηκώνει αναβολή μιας συναυλίας.

Σε καμία περ’ιπτωση δεν κατηγορώ τους φίλους από την Θεσσαλονίκη

οντως δεν ντρεποντε λιγο…
πιο ρε πατε να κοροιδεψετε!

A και κάτι ακόμα.

Αν όντως υπάρχει πρόβλημα με κάποιο μέλος, πόσο αυτό μπορεί να επηρεάσει την απόδοση της μπάντας στο Gagarin;

Μάλλον χαμηλή προπώληση λέγεται το πρόβλημα…

Με όλο τον σεβασμό για τους Θεσσαλονικείς σε αυτό το forum και τις πολύ καλές μπάντες που έχει βγάλει κατά καιρούς, η αλήθεια είναι πως η Θεσ/νίκη παραμένει η Σκυλαδική πρωτεύουσα της Ευρώπης.
Μέχρι και ο Στάθης Παναγιωτόπουλος το έχει γράψει.

Διοτι πολυ απλα δεν υπαρχει προβλημα σε καποιο μελος του γκρουπ…

πολυ σωστο! δυστηχος ετσι ειναι!
για τον π*** ειμαστε!
μονο για τους scorpions δηλαδη… να δειτε που ua πεσει πολυ ακυρωση για Θεσσαλονικη…:frowning:

Και όμως υπάρχει. Άκουσα ότι ο Phil Lynnot δεν αισθάνεται πολύ καλά τελευταία… :lol: :lol: :lol:

Λες να φυγει για τον αλλο κοσμο??:-s

ανάσταση νεκρών? ουάου!:stuck_out_tongue:

Πάντως εγώ κρατάω μια πισινή, καθώς η kazan db έχει πολλή καλή φήμη στην πιάτσα…

Τι έγινε, δεν αγόρασε o adonis stargazer 200 εισιτήρια που έλεγε ?:lol: :lol:

Τεσπα. Εγώ μάλλον θα είμαι εκεί γιατί ένας Θεός ξέρει πότε και αν θα ξαναδούμε τον John Sykes στην Ελλάδα…

To idio na vlepeis ena megalo sygrotima kai mia fthinh apomimish enos kalou sygrotimatos???:smiley:

δεν εχεις πολυ αδικο…
αλλα γενικα τα live στην πολη μας δεν τα πολυ στιριζουμε!
η kazan db κανει πολλες καλες επιλογες αλλα δεν ειναι παντα ολες πετυχιμενες!
παντως το principal ηταν too much για αυτο το group.

Σαφώς η Θεσσαλονίκη είναι πρωτεύουσα στα σκυλάδικα. Αλλά όχι μόνο εκεί. Είναι καί στη ροκ. Σκέψου μόνο πόσα και ποια συγκροτήματα έχει βγάλει. Καμμιά σχέση με την Αθήνα. Όσο για την ακύρωση λόγω λίγων εισητηρίων η σύγκριση με την Αθήνα είναι ατυχής μια και μιλάμε για πάνω από πενταπλάσια διαφορά πληθυσμού. :wink:

Καλά παντού δεύτεροι εμείς??:frowning: :frowning: :frowning:

πλακίτσα:p

Εμεις ειμαστε στις χιππιδιες!!!

Τωρα θα πεταχτει ο Bluezlick:p

Όχι ρε συ έχετε βγάλει μερικά μεγάλα ταλέντα
π.χ. Βας Βας, Κατμαν κτλ κτλ :smiley: :smiley: :smiley:

κ εκει δευτερη ειστε!
μονο εαν μετακομισω εγω κατω θα παρετε την πρωτια! :lol: :stuck_out_tongue:

Πρώτος έγραψα στο post μου για σεβασμό στις καλές μπάντες που έχει βγάλει και φυσικά για τα μέλη του forum που είναι από εκεί.

Αλλά δεν υπάρχει λόγος πληθυσμιακών και άλλων συγκρίσεων με την Αθήνα. Σε μία πόλη ενός εκατομμυρίου κατοίκων να μην μπορούν να μαζευτούν 500 με 600 άτομα για μία αξιοπρεπή προπώληση για μία ιστορική μπάντα που δεν έχει ξαναπαίξει οπουδήποτε στην Ελλάδα, υπάρχει πρόβλημα. :frowning: