Μικρές αγγελίες ΧΧΧ... (απαγορεύεται η είσοδος σε παρεξηγησιάρηδες)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οφείλω να ομολογήσω ότι είναι πετυχημένο!!:lol:

Νεαρός μαλλιαρός φοιτητής Μαθηματικών, πληρώνει όσο όσο για το επεισόδιο Νο47 της σειράς “Μαρία η άσχημη”. Δυσκολεύεται να παρακολουθήσει τη συνέχεια (δε του κόβει και πολύ) και από το άγχος δε του σηκώνεται. Για να τον βρείτε, μπείτε στο φόρουμ του rocking και γράψτε “οι Europe έπρεπε να είναι πάνω από Plant και Cornell”. Θα έρθει αυτός σε εσάς!!!

ζητουντε ξυλοκοποι(με τσεκουρια κ πριονια) οξυγονοκολιτες, λαμαριναδες, βοθροκαθαρηστες κ χειριστες κομπρεσερ για την δημιουριγια deathoblackothrashocore group nihilist@rocking.gr

:lol: :hippy:

Ζητείται έτοιμο album στα κινέζικα για κυκλοφορία από μεγάλη εταιρία…

axlrose@chinesedemocracy.com

Ζητούνται οπαδοί για να γεμίσουν συναυλία/γήπεδο

aormaniacs@akratitos.superleague.gr

Aytos o typos me e-mail nihilist@rocking.gr exei valei polles aggelies telika!:lol:

“Ζητειται αυνανιστης με γρηγορο χερι να με συνοδευει οταν σολαρω…” Yngwie Malmsteen

Ζητειται ποδοσφαιριστης που να μαρκαρει για να μπορω να ξυνω τ’αρχιδια μου και να δινω διαταγες χωρις γκρινιες απο συμπαικτες.
ΥΓ: Να μην εχει ταμπου ν’αλλαζουμε μαζι στ’αποδυτηρια και να κανουμε ντους.
mailto karvou@rocking.gr

μου έστειλε ο Μπέκαμ 8O 8O 8O

Και ένα κλεμμένο

“Πωλούνται 60 γίδια για έχα!”

αναζητάμε οποιαδήποτε πληροφορία για τον χρήστη john_vla και τα χουφτώματά του

johnvlafriends@rocking.gr

Xouftomata?? Ti itan ayto? Gia thymise mou! Prwtergaths kai aytos! Pou eksfanistike…

ζητειται roadie για παγκοσμια περιοδεια. ευκαιρια για εξωτικα ταξιδια σε κοσμοπολιτικα μέρη. στασεις του tour: ζιμπαμπουε, λιβύη, ιρακ, ακτη ελεφαντοστου, γιβραλταρ, γαστουνη, γαιδουρονήσι, γη του πυρος, αρκτικη, ανταρκτικη. πληροφοριες στο galliard_cozy@rocking.gr

περιμενω αντιδρασεις απο κωστη…:lol: :lol:

edit:

“να μη ξεχναμε οτι στην ανταρκτικη ο κωστης και η παρεα του αναμενεται να μαγεψουν το ενθουσιωδες κοινο των 20 πιγκουινων, 3 φώκιων, 8 ταράνδων και 2 πολικων αρκουδων με τα εκπληκτικα σολο τζατζικι, σολο καζανακι, σολο τοστιερα, σολο πουλοφωνο, σολο παστουρμα, σολο φριτεζα, σολο τενεκε, και σολο βαζελινη.”

Kαλυβάτσης rulzzzzzz!!! 8)

Ζητείται κυνηγος μαγισσών , με ασημένιες σφαίρες και εμπειρία στην εξόντωση μαγισσών , για την εξολόθρευση και κάυση μάυρης μάγισσας! info: christians@fp.gr

Zητειται σελιδα στο Myspace που να μην εχω ηδη επισκεφτει.Dazmaniak@rocking.gr.

η δική μου!:stuck_out_tongue:

Δεν παίζει, πίστεψε με!!!:lol: :lol: :lol:

Μη το λες…:lol: .Και με 0 views να ειναι η σελιδα,καπως θα την εχει τσεκαρει!!:stuck_out_tongue:

“Ζητείται κάποιος να μου πληκτρολογεί γρήγορα για να μη γράφω τα ίδια με το μάνο μετά απ’ αυτόν!” hocam@backtothe70s.it

Ζητειται το εξελιγμενο μοντελο spambot Manos88 για ακομα πιο γρηγορη πληκτρολογηση.Hokam@rocking.gr.