Μικρές αγγελίες ΧΧΧ... (απαγορεύεται η είσοδος σε παρεξηγησιάρηδες)

“Ζητειται καποιος να ξυπνησει τον μπαμπα μου γιατι του χρονου τον $#%$#%#…” petroskokkalis@superleague.gr

“Πωλουνται κιθαρες γιατι εχουμε ξεχασει σε τι χρησιμευουν…” dannykaivincent@anathema.co.uk

Ζητούνται υπνωτικά χάπια ή βελονιστής ή γητευτής ή άλλη μάγισσα, μπάς και ξεραθώ στον υπνο!
witch@rocking.gr

Ζητούνται νέα ή παλιά άρθρα του Τραμπάκουλα στο Hammer ώστε να παίρνω έμπνευση.
angmar@hotmail.com

Ζητειται νεος κιθαριστας για συμμετοχη σε deep purple tribute band.
Info at iangillan@yahoo.com

Ζητειται απ την Κολομβια να μην παραγει αλλη κοκα μπας και την κοψουμε και βγαλουμε ξανα δισκο.Systemofadown@xrysarouthounia.com

I LOVE THIS THREAD :smiley:

Ziteitai epeigontos plastic surgeon pou na analambanei anorthoseis arxidion giati mou exoun kremasei…

Ziteitai episis urologist (thelo total service) gia na mou apokatastisei to allo mou problima . Palia otan exina ebafa to apenanti ktirio …tora lerono ta arxidia mou. Parakalo einai epeigon :frowning:

Opoios xerei pou einai oi James kai Lars na to poun stin gynaika mou giati thelei ta xrhmata tis piso. Agorase to S&M nomizontas oti einai kalo manual sto pos tha ginei kaliteri afentra .

PS: O monos pou katalabe ti trabao einai o Karvou . Me sygkinises bre trelo agori.

Another PS: Opoios xerei leptomereies gia to myspace tis witch parakalo na tis steilei giati egina roba . Nomiza oti itan ayto : http://www.myspace.com/witchofficial (blepo na apantaei kanenas Pot )

Episis anazitountai nea skaptika ergaleia gia to grafeio teleton “The Last Of The MoHOKAMs” giati me toso gravedigging ta palia fagothikane.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

“Ζητειται μπετο γιατι τελειωσε και εχω μεινει σκετος βλακας…” Gene.Simmons@[B]KISS[/B]ingBushAss.gov

Αναλαμβανω την αμοιβη του ουρολογου για να γλιτωσουμε τα εξοδα απ το φετινο βαψιμο του κτιριου.Ο διαχειριστης_του_απεναντι_κτιριου@L.A.Cumfidential.com

εγώ ξέρω … τι μου δίνεις???:-k

Ζητείται μάπα και κουβάς για να καθαρίσουμε τα χάλια του rocking.gr … underworld!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Egrapses!!!:lol: :lol: :lol:

Oh baby behave?can?t stand my mojo ha? I?ll tell you what. Ama eisai pragmatiki afentra endiaferetai I gynaika mou gia paixnidi. According to her own words? YOU MADE HER PUSSY WET!!!

Epishs ama goustarete mporeite na me basanisete mazi . Ayth me tous Dream Theater kai esy me tous Pain Of Salvation. Epeidi omos tha varetho tha figo gia kamia synaylia (leme tora) kai tha sas afiso na tin breite me?

AYTA TA TRELA PARTY ANIMALS!!! (einai apo ena sygkrotima pou exei mployzaki o Angmar , den pairno orko gia ayto)

WITCH ?WANNA PLAY? Ama den baleis POS mporeis na me patiseis me to pio psilo takoyni sou . Groovyyyy!!!

PS: KANENAS MOD EDW MESA? (thelo ban , thelo ban , thelo ban)

Τι μας πέρασες βρε παλιοχαρακτήρα εμάς τους mods? Αμερικάνικη κυβέρνηση και να σας λογοκρίνουμε?:stuck_out_tongue:

Μετά από αυτό το μικρό διάλειμμα, ας επιστρέψουμε πίσω στις μικρές μας αγγελίες.

"Χάθηκε μπλουζάκι που είχε 2 γελοίους κινέζους. Δε μπορώ χωρίς αυτό. Ανταλλάσσω με demo “Βας-βας ο Παρασκευάς”. Angmar "

το demo το εχω. ατυχησες.:lol: :stuck_out_tongue:

[B][I]"ζητειται λεξικο ελληνικών εκφράσεων επειδη οταν ‘κλανω’ κοσμο τους λεω ηλιθια παιδικες δικαιολογιες…

χμ. τελικα μαλλον ζητειται γενικα ελληνικο λέξικο μπας και καταλαβω τι σημαινει ο ορος ‘καφρικο χιουμορ’…

χμ…μπα, μαλλον ζητειται γενικα δασκαλος ελληνικών επειδη λογω της φοιτιτικης μου ιδιοτητας κατεληξα να μιλαω χρησιμοποιωντας αριθμους. επικοινωνια: led_zeppelin@rocking.gr"[/I][/B]

Ζητειται τουριστρια με καυτα σορτσακια που να θελει να παει σε παρτυ του rocking.gr μπας και ξεκολλησω απο το πληκτρολογιο και παω κι εγω εκει… Απαραιτητο ειναι να εχει ισχυρη θεληση ωστε αν τυχον κρυψω κανα laptop για να το παρω μαζι μου, να μου βαλει τις φωνες…

Ιnfo at: manos87@rocking.gr

At mods: Αν απαντήσει καμία πείτε μου για να έρθω στη συνάντηση:roll: :roll: :roll:

"ζητειται γενικα διμετρη καλλονη μπας και μπορεσω γενικα να βγω απο το σπιτι και αφησω το πι σι. χμ. αντε, και οι ‘φετες αιγινης’ καλες ειναι. απ το ολοτελα καλη και η παναγιωταινα. manos87@rocking.gr"

Kάτω τα χέρια από το πουλέν μου, τον μάνο ! !!! :x :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

Ζητείται φίμωτρο… επικοινωνία με: Συντακτική ομάδα Rocking.gr (παρακαλούνται οι αναγνώστες της αγγελίας να μην ενημερώσουν τον συνάδελφο Γιάννη Καγκελάρη)

Ζητείται Σκορπιος ή Αιγόκερος!!!
Ταιριάζουμε 80%!!!

http://horoscopes.pathfinder.gr/index.php?hor=3

:stuck_out_tongue:

ζητειται συβουλος να με πεισει να σταματησω να θαβω επικες δισκαρες. δυστυχως αποθεωνω τις μπαντες μέχρι και την περιοδο του τρίτου demo τους. nihilist@rocking.gr