Νευρα

Τι είν’αυτό το πράμα με τις “δύσκολες μέρες”… :lol: Συνήθως ισχύει. Και δε μπορείς να το φωνάξεις κιόλας…:stuck_out_tongue:

Όταν έχω νεύρα - όποτε και να ναι αυτά - απλά εξαφανίζομαι για λίγο, μένω κάπου μόνη μου μέχρι να ηρεμήσω.
Χμ. Έχω και τάσεις να ξοδεύω λεφτά τότε…:lol:

Εγώ δεν νευριάζω ποτέ σχετικά με άλλους. Νταξ, είμαι φλώρος λοιπόν.
Καμμιά φορά τυχαίνει να νευριάζω με δικά μου άκυρα που κάνω, όπως: να μην έχω καλαμάκι για φραπέ ή να μου έχουν τελείωσει τα χαρτάκια κυριακή πρωί, να βάλω κατά λάθος κάποιο ατέρμονο condition στο DO WHILE σε κανένα προγραμματακί μου και να γυρνάω από βόλτα και το pc να βγάζει καπνούς κλπ.

Συνηθως κρατιεμαι αλλα αμα νευριασω υπερβολικα με καποιο ατομο το σπαω στο ξυλο(η αυτος εμενα).Μια νεα τακτικη ειναι να ακουσω κανα I’am Broken σε συνδιασμο με τρελο headbanging και ξεμπερδευω.Τυφλα να’χουν τα λεξοτανιλ :lol:

Μήπως θες να πεις πλακώνομαι.??:stuck_out_tongue: Eγώ συνήθως είμαι cool αλλά αν νευρίασω(και είναι λίγες οι φορές) φεύγουν πολλές παναγίες και καντήλια…(και μπουνίδια στο πιο extreme…)

Όντως η ανακάλυψη αυτού του φαρμάκου με έχει σώσει από πολλά μπλεξίματα :smiley:

Αναλογως. Συνηθως αρκουμαι σε ασχημες προσβολες (ποτε δεν βριζω οταν τσακωνομαι.:p)
Αν ειμαι πολυ τουρμπο, παιζω και μπουνιδια. 8)

Ρε γμτ! εγώ πάλι όταν νευριάσω είμαι σαν ταυρος σε υαλοπωλειο! τα σπάω όλα δεν υπολογίζω τπτ!:? :oops:

Τίποτα απ’όλα αυτα. Κλείνομαι στο δωμάτιο μου και ακούω μουσική για να ηρεμίσω.

ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΑΣ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΕΥΚΟΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ

ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΩ? ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΜΟΥ

ΤΑΥΡΟΣ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ

ειμαι μια αδερφη και ζηταω συγνωμη οταν νευριαζω

Εξαρταται, αλλες φορες φευγουν μπινελικια, αλλες βαραω μπουνιες σε κανα τραπεζι και σε η γκντουπ με το χερι σε κανα τοιχο για να εκτονωθω, αλλες φορες τερμα μουσικη, αναλογως την περισταση.

Λεω 10 φορες ΓΚΟΥΣΦΡΑΜΠΑ δυνατα και ηρεμω.

:blow: :blow: :blow: :blow: :blow: :blow:

καλά είμαι… :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Που το θυμηθηκες…Θεος ο Τζακ :smiley:

ειμαι αδερφη και ζηταω και συγνωμη…

ΧΥΜΑΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ.

συγνωμη

το ποιο ακραιο π χο κανει απο τα νευρα μου ειναι που πηγα στην υποδιευθιντρια μ και την ειπα μαλακισμενη!!!

OMG!!!OMG!!!
ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ???