Παναθηναϊκός

ΕΙΝΑΙ ΦΙΝΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΝ ΓΑΜΑΝ ΣΤΑ ΙΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!!!

Πρωτη πουτσα φετος, αλλα εκει εχουν συνηθισει :wink:

και αυτό ενώ ο ολυμπιακός έχει ενισχυθεί φέτος, και παίζαμε και με απουσίες σήμερα.
δεν πέφτει το οχυρό του βόλλεϋ γυναικών.8)

Αφού οι δικές μας είναι ζώα, το τμήμα της ντροπής!

Αυτό που βγαίνει σήμερα στα ρεπορτάζ για επιτακτική ανάγκη απόκτησης επιθετικού το λένε σοβαρά??

Καλα, τωρα κι εσυ… ρεπορταζ 15 οκτωβρη ξερω γω, για τις μεταγραφεςς του ιανουαριου, τι πιο εγκυρο! Και να θελουν μεεεεχρι τοτε, βλεπουμε :wink:

εντιτ: Οσο για το βολλευ, εγω ερωτευτηκα την καινουρια την Παπαφωτιου:p

http://prasinanea.gr/sports/article589914.ece

παρακαλώ πολύ να μη διαβάσω τίποτα μαλακισμένα σχόλια ειδικά από παναθηναϊκούς. όποιος θέλει στέλνει δεν επιβάλλεται σε κανένα με το ζόρι.

ε, ασταδιάλα με τραυματισμούς. πάει πάλι ο Νίνης και χάνει και ΑΕΚ.

Το δίλημμα του Νιόπλια αφορά τις άλλες δύο θέσεις, τις οποίες διεκδικούν τρεις ποδοσφαιριστές. [B]Ο Στέργος Μαρίνος φαίνεται να έχει προβάδισμα στην κούρσα για τη δεξιά πλευρά[/B], ενώ Λουΐς Γκαρσία και Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος παλεύουν για μία ακόμη. Στην τελευταία προπόνηση ο Κοζανίτης τεχνικός δοκίμασε και τους δύο στο οικογενειακό διπλό και αναμένεται να αποφασίσει την τελευταία στιγμή.

Μετά θα βγαίνει και θα κλαίγεται πάλι για την άδικη κριτική?

E βέβαια, μόνο αυτό ξέρει να κάνει. Φέρτε τον Κούπερ ρεεε. Απορία το χω, δε χωράνε μαζί λουις γκαρσία και λάζαρος? :-k

Εγώ θα έβαζα Σισέ δεξιά πάντως και Πετρόπουλο φορ.

Αλλά πέρα από αυτά, θεωρώ ποδοσφαιρικό έγκλημα να βάζεις ακραία μπακ να παριστάνουν τους εξτρέμ.

Έδιτ: Όλα αυτά, ΑΝ ισχύει φυσικά το ρεπορτάζ.

Προβλέψεις για σήμερα;Εγώ έχω πει 1-3.

Ρε παιδιά, κανένας από τους Λέτο - Νίνη - Γκοβού δεν θα παίξει? :-s

αν πρέπει να ποντάρω σε ένα συγκεκριμένο σκορ, τότε θα έλεγα 0-1.αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο όμως είναι η απόδοση που θα πιάσουμε και η διάρκεια.η ομάδα έτσι όπως είναι δεν έχει τα φόντα για να κάνει κάτι στην ευρώπη φέτος (ούτε καν για να πάρει την τρίτη θέση στον όμιλο).αυτή τη στιγμή, βγάζει κάτι το ατελές και το προχειροφτιαγμένο χωρίς να διαφαίνεται κάποιο καλύτερο μέλλον, τουλάχιστον μέχρι το τέλος του 2010.
πάντως, σχετικά με τον μαρίνο, θεωρώ πως άνετα είναι ο χειρότερος παίκτης του παο, με τη λογική ότι δεν αξίζει αυτός ο παίκτης να παίζει σε μεγάλη ομάδα.είναι υπερβολικά μέτριος, έχει εύκολο το λάθος, και δε βλέπω περιθώρια βελτίωσής του.θα γελάει ο κόσμος αν παίξει αύριο.

Χώστε μου αλλά θα ήθελα Δημούτσο μέσα.Τρέχει και δίχνει φιλότιμο.
Και Χριστοδουλοπ αν και ποτέ δεν το γούσταρα τον βλέπω και αυτόνανεν κάτι να προσπαθεί.
Λέτο Νίνης για εμένα αυτή τη χρονική στιγμή καλύτερα που δε παίζουν.
Τον Γκοβού θα τον βγάλω αύριο villa Merc οπότε ξεχάστε τον.
Καλά C.L. πάντως εγώ έχω προβλέψεις για διπλά εκτός και θα γελάσουμε πολύ.

Μου φαίνεται ότι και πέρσι ο π.α.ο. με τρεις ήτες ήταν αλλά πέρασε…πάντως σήμερα είναι δύσκολα τα πράγματα, αλλά όλα γίνονται:):!:

Μαλλον για προπερσι μιλας που ειχαμε δυο ηττες απο Ιντερ και Ανορθωση και μια ισοπαλια με την Βερντερ εντος. Και μετα κοιμηθηκε ο θεος και καναμε 3 νικες στο δευτερο γυρο και περασαμε πρωτοι με 10 βαθμους…

Φετος δεν παιζει να παρουμε βαθμους απο την Μπαρτσελονα στην καλυτερη μια ισοπαλια και δεν εχουμε αλλο εντος εδρας παιχνιδι.
Και εχουμε και τελευταια αγωνιστικη το ματς με την Κοπεγχαγη εκτος.
Δυσκολα πολυ τα πραγματα…

Δεν κοιμήθηκε ο Θεός.Απλά τους έκλεισαν το σπιτάκι χαλαρά.Με Βέρντερ μάλιστα έπρεπε να είναι 0-4 0-5.

Eξω ο νινης με αεκ και γαυρο… Γαμω τον κεζο, γαμω


γιατι μαρινο γαμω την καταδικη μου!
μαζι με τον δημουτσο τον θεωρω τον χειροτερος μας παικτη! απο την πρωτη του εμφανιση περυση με γαλατα ψαχνω να βρω μια λογικη εξηγηση που παιζει και βασικος μαλιστα!καταντια! μακαρι καποια στιγμη να με διαψευσει βεβαια

πρώτη φορά φέτος είδα ΠΑΟ

είδα τα τελευταία 25’.

0 ανάπτυξη ή μου φάνηκε? ο νιόπλιας δεν έχει ευθύνες? για ομάδα που κυνηγάει βαθμούς, σας είδα πολύ νωθρούς…

φετος μπάλα έχουμε δει σε κάτι επιμέρους 10λεπτα, αλλά μπάλα διάρκειας ούτε καν.

σήμερα υπάρχουν δικαιολογίες, αλλά καλό είναι να μην κρυφτούμε πίσω από αυτές.

Οι απουσίες Ζιλμπέρτο, Νινη, Γκοβού, Λετο δεν είναι αμελητέες.
Βάλε ότι 5ο 90λεπτο από Κάρα και Κατσούρ σε 3 εβδομάδες δεν έβγαινε.

Κατά τα άλλα είχαμε 2-3 ευκαιρίες να βάλουμε γκολ, δεν θα ήταν άδικο, αλλά σαν ομάδα η Ρουπιν ήταν σαφέστατα καλύτερη.

Γενικά, δεν έχει κάτσει και καλά το πρόγραμμα πάντως. Οι τραυματισμοί είναι πάνω στη φάση που παίζουν όλα τα ντέρμπι και ταυτόχρονα τα σημαντικά ματς στο CL.

Τέλος, αμφιβάλλει κανείς ότι έπρεπε να παίξει ο Μπουμσονγκ με Κοπεγχάγη;