Παναθηναϊκός

το κουράζετε…[-X

[SPOILER]
παει τελείωσε!!

[SPOILER]
νικήσαμε :p:p:p
[/SPOILER]
[/SPOILER]

edit: Εν τω μεταξυ αυτα που διαβαζα για το οφσαιντ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! Τουλαχιστον γελασαμε και λιγο

crimson_Idol πρώτη φορά βλέπω Λαρισαίο να πάει να υποστηρίξει γαύρους και μάλιστα σε καθαρότατη φάση(δλδ και καθαρή να μην ήταν η φάση τι θες εσύ τώρα;).
Μπράβο αγόραρε, αντικειμενικός.Σε έχουμε καταλάβει.

Κάνεις τεράστιο λάθος, οι περισσότεροι Λαρισαίοι τον βάζελο δεν χωνεύουν.

:lol2::lol2::lol2:

σας αγαπώ όλους…μου φτιάχνετε την διάθεση κάθε μέρα…

έκανα ποστ που έχω βγάλει άσχετο τον βαλβερδε, αμπαλο τον ριερα, οχι και τόσο …μεσι τον φετφατζιδη , οτι δεν κέρδισε άδικα ο παο, τραγικό και εκνευριστικό τον μαρινακη με τις δηλώσεις του και απο όλα αυτά και με καταλάβατε…:smiley:
και γαμώ την παρατηρητικότητα…:lol: να μας βρεις και την τρύπα στα οικονομικά της χωράς…

και για να το συνεχίσω το πέναλτι του παπαδοπουλου δεν είναι πέναλτι…!!!
όπως είδαμε και στις εκπομπές χθες το βράδυ έγινε η κλασική φάση που ο επιθετικός σουτάρει και βρίσκει τον αμυντικό… τώρα? με καταλάβατε ακόμη καλύτερα?? :stuck_out_tongue:

*βέβαια αν κερδίζει η ομάδα μας ποιος τους χέζει τους κανονισμούς…
το έχετε αποδείξει όλοι σας …
** σε 14 μέρες να δω πόσο αντικειμενικά και καθαρά θα μας κερδίσεις…ήδη ψήνονται οι τιμωρημένοι να διαγράψουν εκεί τις ποινές τους…:roll:
***σας αγαπώ.!

Hi there!!

Στο πρωτο ημιχρονο ημουνα σε φαση “τι σκατα κανω εγω σημερα στο γηπεδο? Σ’ολα τα εντος φετος μεσα και ηρθα παλι σημερα λες και θα εβλεπα τιποτα διαφορετικο…” Πραγματικα ο πιο ΑΘΛΙΟΣ Παναθηναικος που εχω δει ποτε στη ζωη μου. Και ομως, αυτη η “ομαδα” καταφερε να τους γυρισει το ματσακι!

RESPECT στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Τζιμπριλ για την συγκλονιστικη καταθεση ψυχης εντος και εκτος αγωνιστικου χωρου. Οσοι εκατσαν να τον απολαυσουν στο τελος οταν ολα τ’αλλα καμαρια μας ετρεξαν στα αποδυτηρια μπορουν να δουν ενα μικρο μονο κομματι της διαφορας του με τους υπολοιπους. Δεν αλλαξανε τοσα πολλα οσα νομιζετε στο δευτερο ημιχρονο. Απλως ο ΤΖΙΜΠΡΙΛ και ο Λαζαρος πηραν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ τον γαυρο. Και αυτο ισως πρεπει να προβληματισει λιγο τους φιλους μας τους λιμανισιους για την ομαδα που (πιστευουν πως) εχουν.

ΥΓ1: Ο Κλαψομαριδακης που τοσο πολυ περυφανος δηλωνει για την ιστορια της ομαδας του, ας κανει τον κοπο να την μελετησει λιγο καλυτερα να μαθει τι σημαινει πραγματικη ευννοια απο διαιτησιες, παραγκες και συστηματα. Κριμα μαγκα, δεν μπορεις να πουλας παντου νταβατζιλικι και σε χαλαει ε? Αρκεσου εκει που σε παιρνει.

ΥΓ2: Συγγνωμη που χαλασαμε τη γιορτη σας, δεν θελουμε θλιμμενους στη δικη μας.

Cheers!

Αποπάνε πρέπει να πέρασες από Blue το Σάββατο, αλλα έφυγες με τη μία και δεν πρόλαβα να βγω από τη γωνιά μου και να χαιρετήσω.

Και ν’ αρχίσω για τον Κάκο! :lol:

Πραγματικά καραγκιοσμοί από τη μεριά του Μαρινάκη. Πήγε ως πρόεδρος της Σούπερλίγκα, να τα ψάλλει στο διαιτητή, γιατί έτσι του είπαν από το τηλέφωνο. Πετάξτε τον επιτέλους από τη Σούπερλίγκα (και αυτόν και τον Πατέρα) και δώστε τους ένα μπλογκ (όπως στον Αλέφαντο) να γράφουν εκεί τις γραφικότητες τους και να μη μας πρήζουν/φανατίζουν το κλίμα. Έκανε πάλι μερικές χιλιάδες γαύρων (δίχως εισαγωγικά το ψαράκι μας) να μη μπορούν να καταλάβουν πως και η ομάδα μας χάνει.

Η διαιτησία ήταν πραγματικά μια χαρά, ο Κάκος δεν έσπρωξε καμία ομάδα, επέλεξε να μη μοιράζει κάρτες δεξιά κι αριστερά και από τα πλέον ύποπτα “χτυπήματα” το ξύλο που έφαγε ο Βασάρας έξω από το σπίτι της πεθεράς του (wtf?). Μπράβο του που έβαλε άριστα στον Κάκο, γιατί για άριστα ήταν ο διαιτητής.

H μόνη φάση για την οποία ελέγχεται ο Κάκος είναι η αγκωνιά του Χριστοδουλόπουλου, εκεί έπρεπε να βγάλει κάρτα οπωσδήποτε.

ο μαρινακης μπήκε τώρα στο ποδόσφαιρο και μιλάει σαν χουλιγκανος…απο την μια είπε οτι ο διαιτητής ήταν εναντίον του ολυμπιακού και απο την άλλη ότι δεν έχει και ολοκληρωμένη άποψη καθώς δεν είδε καλά τις φάσεις…:lol:/#-o

σαν αυτούς που παίρνουν τηλέφωνο στα ραδιόφωνα και δεν μπορούν να που δυο σωστές κουβέντες…μπεεεεε

ρε συ crimson, ακόμα και οι ίδιοι οι ολυμπιακοί παραδέχονται πως δεν υπάρχει θέμα διαιτησίας στο συγκεκριμένο ντέρμπι.το μόνο φετινό μάτς που μπορείς να πεις πως μας βοήθησε η διαιτησία για να πάρουμε τη νίκη, είναι αυτό με τον άρη.από κει και πέρα, δεν υπάρχει σε κανένα άλλο φετινό μάτς θέμα διαιτητικής εύνοιας σε σημείο αλλοίωσης αποτελέσματος.γενικά, βλέποντας τα ποσταρίσματά σου στα αθλητικά, πιστεύω πως αντιπαθείς περισσότερο τον παο από τον ολυμπιακό.και βασικά αυτό που λέει ο chrisp για τους λαρισαίους ισχύει.το ξέρω και από φίλο στη σχολή, που είναι από τη λάρισα και είναι αελ, και μου έχει επιβεβαιώσει αυτό το κλίμα στην πόλη.

Αν αυτή είναι η άποψη του, είναι η άποψη του horror. Δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει πως πρέπει να αλλάξει άποψη και η κάψα σου για να γίνει κάτι τέτοιο.

μα δε λέω πως πρέπει να αλλάξει άποψη.απλά κάνω μια διαπίστωση σε σχέση με κάποια πράγματα που αναφέρθηκαν στην προηγούμενη σελίδα.

γιατί είπα εγώ οτι υπάρχει θέμα διαιτησίας…??
άπλα είπα οτι έκανε 2 λάθη.
σε άλλα ματς γίνονται 15-20 λάθη…
και αυτός που τα βρήκε μπροστά του (ο ολυμπιακός) ας είχε καλύτερη ομάδα να τα ξεπεράσει…
τι να πει και η λαρισα… κάρτες απο πουθενά, έχουμε 2 ακυρωμένα γκολ σε 2 ματς του 0-0 και του 1-1, μια ήττα με οφσάιντ γκολ και την ήττα απο τον ηρακλη που ο διαιτητής τις είχε πιει τις μαλαματινες του…για να μην πω τις ιστορίες του πηλαδακη

και για χιλιοστή φορά γιατί οι μισοί είστε αόμματοι…

[COLOR=“Purple”][SIZE=“4”][B]ΔΕΝ ΑΛΛΟΙΩΣΕ Ο ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ [/B][/SIZE][/COLOR]

αφού σας χαλαν οι Electric Wizard, γιατί τους ακούτε??

απλά εφόσον λες πως το πέναλτι δεν είναι πέναλτι, όπως και το ότι η φάση πριν το πέναλτι είναι οφσάιντ, είναι σαν να μιλάς για αλλοίωση αποτελέσματος.τεσπα…
όπως επίσης δεν καταλαβαίνω αυτό που λες για το μεταξύ μας μάτς, αλλά κλάιν.:stuck_out_tongue:

Ναι! Μπηκαμε σε μια φαση αλλα γινοταν ψιλοχαμος και φυγαμε για να γυρισουμε μιση ωριτσα μετα και ν’αρραξουμε εξω!:stuck_out_tongue: Τωρα που το λες, μηπως ησουν τερμα βαθος μεσα κοντα στον dj? Φευγοντας θυμαμαι να λεω “ρε συ, αυτος κει εμοιαζε με ChrisΡ, αλλα μπα, τι να θελει αυτος στα μερη μας”!:p#-o:lol:

Πραγματικα δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα!:slight_smile:

οκ αφού δεν κατάλαβες…:roll:

ξαναλέω για τα διαιτητικά…
άμα ακουμπήσεις την μπάλα αλλάζει η φάση-παράβαση… άμα κάνεις κίνηση και ανοίξεις τα πόδια να περάσει από κάτω αλλάζει η φάση-παράβαση…αλλά επιμένω(περίεργο που δεν το βλέπεται αυτο) οτι ο ελληνας επόπτης δεν υπάρχει περίπτωση να το δει ούτε σε 1000 χρόνια…
και επίσης χθες βράδυ στις εκπομπές είδα πως προσπαθεί ο σισε να ριξει σουτ και βρίσκει το πόδι του παπαδολουλου… δεν του κάνει κανένα τάκλιν καθώς έχει το πόδι μπροστά…
το οτι δεν είμαι παναθηναϊκός-ολυμπιακός δεν σημαίνει οτι είμαι τυφλός…

αμα είναι απο αυτές τις φάσεις να φωνάζει κάποιος για αλλοίωση τότε η λαρισα στο τέλος θα φωνάζει οτι της έκλεψαν το πρωτάθλημα…
φαντάσου πως τα έχετε συνηθίσει

και το σταματάω εδώ καθώς είμαι ο μόνος που τα λέει(ουτε ο αλεφαντος :lol:)…ακόμη και οι ολυμπιακοί δεν λένε κάτι :lol:

Εκεί ήμουν και είσαι λάθος, το Βlue το έχω τιμήσει πολλάκις είναι άψογο μπαρ στο είδος του.

Βλέπαμε το ματς με φίλο στην Αγ. Παρασκευή, φοβερό γκαντεμόσπιτο λέμε!
Από που ν’ αρχίσω και πού να τελειώσω, δεν ξαναβλέπω ματς εκεί. [-X

για το οφσάιντ τα έχουμε χιλιοαναλύσει.νομίζω πως είναι προφανές πως δεν υπάρχει παράβαση.τώρα, για το πέναλτι, ο σισέ πάει να σουτάρει και ο αβραάμ βάζει το πόδι του.

[SPOILER]

[/SPOILER]

θαρρώ πως είναι καθαρή περίπτωση πέναλτι.
τέλος, σχετικά με αυτά που ανέφερες για τον μεταξύ μας αγώνα και τους τιμωρημένους, θεωρώ απολύτως λογικό οι περισσότεροι παίκτες της αελ να επιλέξουν να εκτίσουν την τιμωρία τους σε αυτό το μάτς, καθώς όταν στόχος σου είναι να παραμείνεις στην κατηγορία, θες να είσαι πλήρης στα παιχνίδια που έχεις ως ρεαλιστικό σκοπό τη νίκη, και όχι σε αυτά που το πιθανότερο αποτέλεσμα είναι η ήττα.
τεσπα, το λήγω εδώ γιατί κουρασέλ…

Ρε σοβαρά όμως!

Έχω πει ότι το πέναλτι δίνεται αλλά ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ηλίθιες φώτο που βλέπετε σε μπλογκς και εφημερίδες. Αυτή η φώτο δεν αποδεικνυει απολύτως τίποτα, όποιος έχει δει την φάση ξέρει ότι πιο πριν ο Αβραάμ έχει βρει την μπάλα άρα παράβαση στα πόδια δεν υπάρχει. Ο Σισέ πέφτει απ’ το σπρώξιμο και αυτό βλέπει και σφυρίζει ο Κάκος.