Παναθηναϊκός

έχουμε σερί αγώνες με αρη παναθηναικο παοκ αεκ και αν δηλωθούν τιμωρημένοι μόνο με τον παναθηναϊκό υπάρχει θέμα…όλα αυτα τα ματς ίδια είναι…προσπαθούν να πείσουν να συγκρατήσουν τον κουζεν να μην πάρει κάρτα με τον αρη γιατι πάλι με τον παο θα τον βάλουν να μην παίξει…

*πιο μεγάλη παραπλάνηση απο αυτη την φώτο δεν υπάρχει…γιαυτό κυκλοφορεί τόσο πολύ…το πόδι εχει φτάσει κάτω απο το πόδι του παπαδοπουλου μετά απο το σουτ του σισε…φαίνεται στο βίντεο καθαρά…φαίνεται οτι ο παίχτης σκοντάφτει απο σουτ που προσπάθησε να κάνει…
όπως απόδειξη είναι οτι αν έπεφτε απο σπρώξιμο ο σισε, ο παπαδοπουλος δεν θα έπεφτε…

ορίστε και το video λοιπόν:

http://www.dailymotion.com/video/xfggmi_pao-olympiakos-penalti_sport#from=embed

δε βλέπω πως μπορεί να αμφισβητήσει κάποιος το ότι είναι πέναλτι.
τώρα crimson, σχετικά με αυτά που λες, με εμάς παίζετε την 10η αγωνιστική στο οακα, ενώ με παοκ και ολυμπιακό 13η και 15η αγωνιστική αντίστοιχα στη λάρισα.αν τώρα εσύ θεωρείς πως πρέπει όλοι οι παίκτες της λάισας να παίξουν στο οακα, και να εκτίσουν την ποινή τους στο μάτς με τον παοκ ή τον ολυμπιακό, τότε δικαίωμά σου, αλλά μη μιλάς για στημένο παιχνίδι, γιατί στην ουσία αυτό λες…

και ο πρωταθλητής έχει σήμερα φώτο που φαίνεται να γίνεται πέναλτι στον Φούστερ, γιατί του πατάει τη γάμπα ο Σπυρόπουλος. Τίποτα από όλα αυτά όμως δε λέει τίποτα παιδιά. Το θέμα είναι πως σφυρίζει ο διαιτητής σε real time και σε αυτό ο Κάκος ήταν μια χαρά. Άφησε το παιχνίδι να παιχτεί, παραδόξως δε τράβηξε πάνω του τις κάμερες και σε όλες τις φάσεις είχε άποψη και αποφάσιζε με γνώμονα να παιχτεί όμορφη μπάλα με ίσους κανόνες. Με 500 ριπλέυ και 100 δικηγόρους, μπορεί να καταλήξουμε πως στον Φούστερ ήταν πέναλτι και του Αβραάμ όχι, όμως τότε το παιχνίδι το χαλάμε εμείς κι όχι ο διαιτητής.

βρε τον πούστη τον ολυμπιακό…!!
σε κάθε κουβέντα σου μέσα είναι.!!
μήπως είσαι ολυμπιακός??
που ειπα εγω να μην παιξουν με τον ολυμπιακο…
τα έχετε χαμένα όλοι??

θέλω να παίξουν με τον παναθηναϊκό για να φύγουν οι φήμες οτι είμαστε εδώ και 3 χρονιά υποχείριο του …εσένα μπορεί να μην σε νοιάζει αλλά έμενα με νοιάζει…
αλλά εσύ εκεί…ο ολυμπιακός…μπααααα

ανέφερα και τον παοκ.μήπως είμαι και παοκ?
απλά αν παίξουν όλοι οι βασικοί παίκτες σας με εμάς στο οακα (το οποίο είναι από τα ματς που δε το υπολογίζεις), και μετά χάσετε το παιχνίδι με τον πανιώνιο γιατί εκεί θα εκτίσουν την ποινή τους, μη διαμαρτύρεστε που θα παλεύτετε μέχρι τέλους για την παραμονή.

Horror, έτσι πρήξας είσαι και στα μουσικά;

από οτι βλέπω δεν σε πειράζει που μια ομάδα φαίνεται να εξυπηρετεί τις δικές σας ανάγκες…θα έχεις συνηθίσει από αυτό…

όσο για αυτό που λες πότε δεν το έκανε η λαρισα…όλα τα ματς το ίδιο είναι…

[B]karvou[/B] αυτολογοκριθηκες??

ΟΧΙ, να ξαναδεις!!!:smiley:

Οταν λεω για “μερη μας” εννοουσα βασικα Χαλανδρι. Και οντως δεν ηξερα οτι ερχοσουν Blue. Μπορει να το εχεις αναφερει εδω αλλα λογω ελειψης χρονου και χορου δεν πολυπαρακολουθω το φορουμ και εχω χασει αρκετα. Ηταν πολυ αγαπημενο στεκι πιο παλια, πλεον παω απο συνηθεια αν και μ’αρεσει ακομα αρκετα, ειδικα σε σχεση με τις υπολοιπες επιλογες που εχω στην περιοχη μου. ΟΚ, ειναι 1-2 ακομα που παω αλλα μεχρι εκει.

Τωρα που το ξερω, θα ειμαι υποψιασμενος!

[SPOILER]Εχω την εντυπωση πως τους πηδαμε την συζητηση αλλα για να πουμε την αληθεια και γω απο την εξεδρα (θυρα4) ημουνα ΣΙΓΟΥΡΟΣ σε real time πως ηταν πεναλτυ!!:slight_smile:
Δεν πιστευω να διαφωνεις?:-k[/SPOILER]

και σε εμένα πέναλτι φάνηκε…

Πάντως ξανακοιτώντας τη φάση για να καταλάβω πώς μπορεί να μην είναι πέναλτυ (σόρρυ εγώ και με χέρι και με πόδι ανατροπή βλέπω, είτε είναι πάνω σε σουτ είτε πάνω σε βηματισμό, δεν παίζει κανένα ρόλο) βλέπω ότι πέρα από τον ένα αμυντικό του Ολυμπιακού που είναι πάνω στη φάση και τον βάζουν στη μέση Σισέ και Γκαρσία, έρχονται από πίσω και πιο μακριά άλλοι 4. Ο Αβραάμ είναι από αυτούς ό πιο απομακρυσμένος και είναι ο μόνος που κάνει σπριντ για να προλάβει να κάνει ό,τι μπορεί. Οι άλλοι κάθονται και κοιτάνε. Νομίζω ότι είναι δείγμα και αυτό του πόσο κοιμισμένος ήταν ο ολυμπιακός στο β’ ημιχρονο.

έτσι είναι…
μετά το πρώτο ημίχρονο που λες αυτό δεν είναι μεγάλη ομάδα για τον παναθηναϊκό, βλέπεις έναν ολυμπιακό να κάνει τα ίδια και χειρότερα…
άλλοι κουράστηκαν λόγω ηλικίας, άλλοι δεν ξέραν καν τις θέσεις τους, η άμυνα με το κέντρο τεράστια απόσταση(ειδικά όταν ο παο έχει σισε)…μεγάλα χάλια…

έχω συνηθίσει σε ομάδες που εξυπηρετούν τις ανάγκες μου?
για δώσε παραδείγματα…
και επίσης, πέρα από το θυμικό του οπαδού, η κάθε ομάδα έχει κάποιον προγραμματισμό αναλογικά με τους στόχους της.π.χ. πέρυσι βάλαμε πολλούς αναπληρωματικούς στα παιχνίδια με τη σταντάρ και τα πήραμε στο χαλαρό, αλλά η ομάδα είχε αρχίσει να κλατάρει στο πρωτάθλημα, και έπρεπε κάπως να διαχειριστεί σωστά το υλικό της για να πετύχει το σκοπό της.ευτυχώς ή δυστυχώς, δεν είναι όλα συναίσθημα και δεν είναι όλα τα ματς το ίδιο…

ΥΓ: γείτονας ο thorgal.8)

θυμάμαι μια ομάδα στην κρητη…μάλλον δεν την θυμασε…α.ξέχασα…σας πέταξε μια φορά εκτός ευρωπης…#-o/:lol:

επίσης σε αυτές τις φημολογούμενες συμμαχίες του παναθηναϊκού είναι μέσα λαρισα/ατρομητος/παοκ:!: ξαναλέω… φημολογούμενες …μην πέσουν μπινελίκια…
γιαυτό θέλω να παίξουν όλοι από λαρισα…

και το σταματάμε εδώ…αν θες να το συνεχίσουμε p.m.,πρήζουμε τους πάντες…σορρυ…

Ε ας παίξουν όλοι απο τη Λάρισα.Αμάν.Στα @@ μας πραγματικά.Αν παίξουν όλοι τι θα γίνει δηλαδή, θα κερδίσει;
Ρε crimson αντικειμένικε για θυμήσου και καμιά ομάδα του γαύρου.
θυμάμαι μια ομάδα στην κρητη…
σας πέταξε μια φορά εκτός ευρωπης…Μπράβο αγόρι μου. #-o σε ψάρωσε ο horror μια χαρά.Καληνύχτα.
.
Anyway αύριο 2πλο βλέπω αλλά είναι νωρίς και δε θα το δω.

:lol:
,πάλι ο ολυμπιακός? τι σκατά? με αυτόν κοιμοσαστε, με αυτόν ξυπνάτε στο μυαλό…??
εγώ λέω για την λαρισα και την σχέση του με τον παναθηναϊκό και τσουπ, νατος και ο ολυμπιακός…

*σήμερα βγήκε που θα εκτίσει την τιμωρία του ο νταμπιζας…φυσικά με τον παναθηναϊκό…
**οχι φυσικά δεν θας σας κερδίσουμε και ας μην εχουμε 5 απουσιες…επίσης δεν κερδίζεις ένα ματς από 2-3 λάθος οφσάιντ ή 5-6 φάουλ που δεν δίνονται ή απο αποβολή με 2 φαουλ μέσα στη λεωφόρο ([B]ή μήπως ξεχνάς…??? [/B])αλλά σου αρέσει να τα παίρνεις… όπως σου αρέσει και αυτό που γίνετε τώρα…
επειδή έκανε περισσότερα και χειρότερα ο ολυμπιακός εσύ νομίζεις οτι έχεις το δικαίωμα να κάνεις ότι θες…
γαμάτε το ποδόσφαιρο σε κάθε ευκαιρία και νομίζετε πως κάποιοι είστε…

Εγώ μπερδέυτηκα. Τελικά η Λάρισα είναι δική μας ομάδα ή βάζουμε τη διαιτησία να μας δίνει το αποτέλσμα; Ή και τα δύο για να είμαστε σίγουροι;

βεβαιως ειναι δικια σου ομαδα…σου πηρε και το κυπελλο το 2007… :wink:

Για ξεκάρφωμα ρε. Όπως ο ΟΦΗ τόσα χρόνια για ξεκάρφωμα μας άφηνε εκτός Ευρώπης, μας στερούσε πρωταθλήματα και μας έριχνε και καμιά 4αρα άμα λάχει

Τι έχει τραβήξει η Πανάθα από τον παλιο-ΟΦΗ δε λέγεται.
Ευτυχώς τώρα είναι Β΄Εθνική και γλιτώσατε!!! :yahoo:

κ πως το πηρε… :–