Παναθηναϊκός

(σορρυ, έτρωγα)

πως το βγάζεις αυτό το συμπέρασμα…??

επειδή αυτές τις μέρες εχω πάρει οτι εφημερίδα υπάρχει για το καινούριο γήπεδο της αελ, το λένε καθαρά ολα τα άρθρα τι πρόβλημα έχει…οπότε δεν γίνεται να μην το ξέρουν οι γιατροί…
αν δεν κάνω λάθος το πρόβλημα είναι στο χόνδρο του γονάτου…(και τον δυο παιχτών) στο οποίο αν εχεις πρόβλημα για πολύ καιρό δύσκολα είσαι για καθημερινές φουλ προπονήσεις…
το κακό είναι ότι λίγες ομάδες δέχονται οι ποδοσφαιριστές τους να μην κάνουν φουλ προπόνηση…
ο βενετιδης όταν ήρθε η πρόταση απο την αεκ και όλοι στην λαρισα τον αποχαιρετούσαμε, αυτός έμεινε και έβγαλε μια ανακοίνωση που έλεγε πως μένει στην ομάδα που του επέτρεψε να κάνει [B][U]αυτού του είδους τις προπονήσεις[/U][/B] και τον βοήθησε να συνεχίζει να παίζει ποδόσφαιρο…

*ο βενετιδης είχε μείνει και 20 μήνες εκτός ποδοσφαίρου.!!
**αυτό που ειχε ο κοβασεβιτς το είχε όλη η οικογένεια του…αφήστε τις συνωμοσίες…
***αν δεν κάνω λάθος και είναι αυτό το πρόβλημα , το ιατρικό τιμ του παναθηναϊκού πρέπει να πάρει σωστές αποφάσεις… (αν κάνω λάθος , το διορθώνω…εδώ είμαστε…)

  • Το συμβόλαιό σου με την ΑΕΛ λήγει τον Ιούνιο του 2011. Εχεις σκεφτεί τι θα κάνεις μετά;
    -Eτσι και αλλιώς με τα προβλήματα που έχω στο γόνατο, για μένα προέχει το τώρα, αυτή η σεζόν δηλαδή».

Εγώ μίλησα για το γκαλέτι. Για τον κοβάσεβιτς μίλησε γάβρος.

Πάλι άρχισες τα ίδια? Αδιόρθωτος.

:!:/#-o

μα δεν είπα σε εσένα κάτι…
για αυτόν που το είπε είπα…μπαααα
τι χάσιμο έχετε…

Και για τον Γκαλέτι να λέτε όμως, πρέπει να είναι σούπερ φάρμακα αυτά που είχαν επιπτώσεις στην υγεία του μέσα σε έναν χρόνο, συνήθως τα κουσούρια της ντόπας φαίνονται χρόνια μετά.

Ακόμα και στα φάρμακα πόσο μπροστά είμαστε ρε πούστη!!

Πέραν από το κλαταρισμένο κέντρο, η απώλεια Λέτο - Νίνη είναι μεγάλο πλήγμα για τον Πάο φέτος. Και εγώ έχω την αίσθηση ότι κάτι άλλο παίζει, ή οι τραυματισμοί τους είναι πιο σοβαροί ή δεν ξέρω…πριν φύγει ο Νιόπλιας ακουγόταν ότι υπήρχε κόντρα του με τον Λέτο και γι’αυτό δεν έπαιζε…παραμύθια. Στα ευρωπαικά ματς υπήρχε τεράστια ανάγκη γι’αυτούς τους δύο, παρ’ολ’αυτά τίποτα. Ούτε στην 25αδα. Βγαίνει ο Μαρίνος και μπαίνει ο Δημούτσος…[-X

Ρε παίδες το έτος 2010 , συζητάμε ποιος παίρνει ντράγκια? Το ποιος ΔΕΝ παίρνει είναι ίσως το ερώτημα. Όποιος έχει απορίες ας googlarei να βρει βίντεο με τον καναβάρο να βαράει ενεση, ας διαβάσει δηλώσεις όβερμαρς περί ντόπας και αγγλικού πρωταθλήματος και άλλα πάρα πολλά.

Οι νίνης-λέτο επίσημα τι έχουν και δεν παίζουν? πότε επανέρχονται?

προχθές διάβαζα ενα άρθρο από εναν ειδικό, οτι σε άλλα αθλήματα μπορεί να ελεγχθείς συστηματικά(δηλαδή συνεχόμενα) σε ένα ποσοστό 15%…
στο ποδόσφαιρο αυτό το ποσοστό είναι 0,05

ωραιες οι “μπαλες” περι Γκαλετι ξαφνικα (να χουμε λασπη να πεταμε συνεχεια μωρε)…

τεσπα στην περπτωση του Λετο παντως επειδη εχω φιλους λιγο χωμενους με τα του ΠΑΟ ,αυτο που μου ειπαν ειναι οτι εχουν κανει μλκ με την αποθεραπεια και εχει υποτροπιασει ο τραυματισμος του(παιζει να ναι και αυτο που λεει ο κριμσον) απλα το χουν λιγο περασει στη ζουλα!δν εχει να κανει παντως ουτε με ντοπα αλλα ουτε με αντωνιου…

βεβαια ποτε δν ξερεις σιγουρα που ειναι η αληθεια,οπως και με τον Γκαλετι αλλωστε…

οτι έγινε και στον ολυμπιακό που έκαναν λάθος στην αρχή οι γιατροί και μετά έκανε να παίξει μπάλα για 1,5 χρόνο ο βενετιδης…
είναι πολύ δύσκολες αυτές οι περιπτώσεις…γιαυτό και είπα…:

***αν δεν κάνω λάθος και είναι αυτό το πρόβλημα , [B]το ιατρικό τιμ του παναθηναϊκού πρέπει να πάρει [U]σωστές [/U]αποφάσεις…[/B] (αν κάνω λάθος , το διορθώνω…εδώ είμαστε…)

επίσης…:
[B]
Προπονήθηκε ο Λέτο[/B]

Ακομα και εδω λασπη για τον Ολυμπιακο? Τι κομπλεξ ειναι αυτο?

ποιός πέταξε λάσπη για τον ολυμπιακό μωρέ?ίσα-ίσα που ο red rum είπε πως πιστεύει ότι και οι δικοί μας παίκτες παίρνουν φάρμακα.
εγώ όμως θα διαφωνήσω.θεωρώ πως όλα αυτά τα προβλήματα οφείλονται στην άθλια προετοιμασία και στον κέζο.η δουλειά του έμπεν έχει αρχίσει και φαίνεται, αλλά το κακό έχει γίνει.
τέλος, σχετικά με το νίνη, τον τελευταίο καιρό έκανε αρκετά βάρη, και αυτό ίσως να επιδείνωσε την κατάσταση του τραυματισμού.

ωραία ατμόσφαιρα είχε σήμερα , αλλά μας χάλασαε τη γιορτή η Βαλένθια .
βέβαια ακόμα μπορόυμε την πρωτιά .Θα δόυμε.

αν ειναι δυνατον! σε μια χρονια που η αμυνα θα ειναι το δυνατο σου σημειο, να τρως 70 ποντους στο φηπεδο σου απο μια ομαδα που ειναι μεν καλη αλλα δεν ειναι και το πρωτο φαβορι να πουμε…

αλλη μια φορα πολλα λαθη…

η σημερινη εμφανιση δεν μπορει σε καμμια περιπτωση να μας ξενερωσει, αλλωστε θεωρω οτι το δωσαμε το δωσαμε το ματς, δεν το κλεψανε. αλλα φαινεται πως υπαρχουνε πολλες αδυναμιες που πρεπει να διορθωθουν.

Δεν πειραζει! Θα στρωσει η ομαδα. Πολυ κακη εμφανιση, ομως. Φανταζομαι θ ακουσουν τ απειρα απο τον Μεγαλο

[B][SIZE=4][COLOR=Red]Μπεεεεε[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red]…[/COLOR][/SIZE]

είδα τον αγώνα προς το τέλος.όντως, πολύ κακή εμφάνιση.αλλά το θέμα είναι το τι θα κάνεις από τη δεύτερη φάση και έπειτα.και έτσι όπως πάνε οι όμιλοι μέχρι τώρα, η πρωτιά είναι περιττή πολυτέλεια.σίγουρα έχουμε αδυναμίες, και απλά ελπίζω κάποιοι παίκτες να ‘μπαρουτοκαπνιστούν’ μέχρι τα κρίσιμα παιχνίδια της ευρωλίγκας.πιστεύω σε αυτήν την ομάδα και στη βούληση του Μεγάλου. [-o<

Το λέμε συνεχώς : “στις χαρές και στις λύπες μαζί”

Α και κάτι αδιάψευστο από εγχώρια κατανάλωση και καφενειακές συζητήσεις.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3: λιβερπουλ τριτη λεει :lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

δεν υποστηρίζω Λιβερπουλ (ίσα ίσα Μάντσεστερ), αλλά υποθέτω πως παίζοντας μέσα σε μια δεκαετία σε 3-4 ευρωπαικούς τελικούς και κατακτώντας 2 CL και ένα UEFA μάλλον δικαιολογεί την υψηλή της θέση.

Έτσι! Νωρίς είναι ακόμα. Αν και δεν νομίζω να χάσουμε την πρωτιά του ομίλου…
Πολύ κακός αγώνας, άσχημο παιχνίδι και ακόμη χειρότερη μετάδοση…
Ο Συρίγος δεν παλεύεται με τίποτα… :thumbdown: