Ασοι, Ρηγάδες, Ντάμες και Βαλέδες

μουτζούρη… \m/

οποτε βρω ευκαιρια παιζω, αλλα πολυ σπανια με στοιχηματα (το πολυ πολυ κανα κερασμα)

αγαπημενα, ποκερ, δηλωτη και κουνκαν και σκατα

Πόκερ, πώς γίνεται να παίξεις χωρίς λεφτά?

παίζει με φασόλια μάλλον:-s:-s

με ψευτικα:p

κοντα επεσε ο εηντζελ;)

πού το ρισκο; πού η αδρεναλινη; ΠΟΥ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΜΠΙΤΣΛΑΠΙΝΓΚ;

εθισμενοι:p

πρεπει να χεις για να παιξεις

Δεν είμαστε εθισμένοι, απλά παίζουμε το poker όπως πρέπει να παίζετε…
τα υπόλοιπα είναι καραμέλες…έχει δίκιο ο mr.πονάειτοδόντιτουμάλλον

δικιο εχει, καταλαβαινω τι λετε:D

απλα σπανια εχω να παιξω και ακομη πιο σπανια ατομα προθυμα να παιξουν με λεφτα

γαμω τα παιχνιδια λεμε :stuck_out_tongue: μαζι σου

πλακα πλακα δεν ψηνουμε να μαζευτουμε 4-5 φατσες του φορουμ εδω μεσα ?

εννοειται με μικρα συμβολικα πονταρισματα για να μη μεινει κανεις αφραγκος (εχω παιξει με κορακια κ δε λεει καθολου η φαση [-X )

πολυ καυλα παιχνιδι η ποκα ειδικα αμα η παρεα ειναι ‘καμμενη’ κ η φαση γινει αποκαλυψη τωρα :stuck_out_tongue:

τρελη πορωση με texas hold’em. ειναι κανα εξαμηνο που παιζω και στο internet στο full tilt .

Το αγαπημενο ειναι Θανασης,ανετα,αλλα και η ξερη ειναι μεγαλη αγαπη,το ιδιο και η δηλαωτη.

Μαλλον πιο μετα θα ποσταρω μια απιστευτη ιστορια οταν επαιζα θαναση,για να επιβεβαιωθει η κωλοφαρδια μου.

Συνοπτικα:Ειχα φαει 6 καπελα και στο τελευταιο παιχνιδι που ολοι βρισκομασταν στο 91-94,τους νικαω και του καπελωνω ολους.Ως τοτε ειχα μονο μια νικη,και 6 καπελα και ο φιλος μου 5 νικες και εχασε στον τελευταιο γυρο.

Συχνά συμβαίνει αυτό, δεν είναι και τόσο απίστευτο.

Ποτε εισαι να συναντηθουμε να παιξουμε,να δεις οτι ειναι απιστευτο.

Nαι, εσένα περίμενα για να παίξω Θανάση.

Αφού άμα τους καπελώσεις όλους, ντε φάκτο νικάς.
Άρα άμα σε μια παρτίδα όλοι παίζουν από 80 και πάνω είναι πολύ πιθανό ο νικητής να τους καπελώσει όλους κι ας έχει φάει 10 καπέλα πριν.

Καλα ρε φιλε χαλαρωσε λιγο δε σου 'παμε οτι δε ξερεις κιολας.

Χαλαρός είμαι, απλά σου εξηγώ γιατί δεν είναι απίστευτο.

Οκ!

Επισης μου αρεσει και η Κοντσινα-Κολιτσινα(εσεις πως τη λετε?) που ηταν το πρωτο παιχνιδι που εμαθα.

Πως και θάφτηκε τούτο, ειδικά τώρα που είναι και της μοδός το χαρτί?

Οκ, κάτι ξερές, αγωνίες, παλέρμο, πως τα λένε, μες στο πρόγραμμα ήταν.

21 - ποτέ δε με ιντρίγκαρε ιδιαίτερα.

Μπιρίμπα - άπειρες ώρες λιωσίματος, εποχής γυμνασίου/λυκείου περισσότερο. Αρκετά ενδιαφέρον ειδικά όταν γνωρίζονται τα ζευγάρια μεταξύ τους, αλλιώς γίνεται ψιλομπάχαλο.

Ε και πόκερ, τέξας συγκεκριμένα. Mind game κατά ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό.

(ίσως και ένα από τα πιο “καταστροφικά” ακριβώς για τον ίδιο λόγο, αν ληφθεί υπόψην και η παράμετρος τζόγος, τότε, κάτι σε double dare μου κάνει :roll:)

Ποκα.

Μονο.