Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Στο forum μας έχει παρατηρηθεί τελευταία μια υπερ του δέοντως λατρεία για το συγκεκριμένο ένδυμα και τις αιθέριες υπάρξης που το προτιμούν… Οπότε έκρινα ότι είχα χρέος να δημιουργήσω αυτό το thread όπου θα αναλύουμε τις εκάστοτε θεωρίες μας αλλά και θα αναφέρουμε όλες τις σχετικές μας εμπειρίες…

Και για τις κοπελιές του rocking, μην ντρέπεστε!!! Πείτε μας πόσο υπερβολικά μικρά και κολλητά είναι τα σορτσάκια σας??? (και καμιά φώτο δε θα μας χάλαγε)

Στη γυναικα προσωπιακ προτιμω το σεμνοΕτσι υπαρχει τρελη φαντασια για το τι κρυβει μεσα.Αν ειναι να τα δεις ολα φορα παρτιδα ε μετα δεν εχει νοημα

Υπάρχει μια διαφορά… ¶λλο η γυναίκα σου και άλλο η γυναίκα που βλέπεις στο Μετρό:wink:

:stuck_out_tongue: :lol:

Το ιδιο ειναι για εμενα

Συμφωνω (οχι ως προς το σεμνο, αλλα ως προς το γενικοτερο νοημα)…

Μπορει τα βαθια ντεκολτε και τα σορτσακια να ειναι οντως τραβηχτικα, αλλα πλεον οπου και να γυρισεις το κεφαλι σου βλεπεις κωλους και βυζια. Καπου παθαινεις ανοσια και δεν σου κανει τιποτα εντυπωση…

Πιστευω οτι μια γυναικα μπορει να τραβηξει το ενδιαφερον με το ντυσιμο της χωρις απαραιτητα να λεει “σκιστε με”…

Τι λένε οι μπάμιες ρεεεε???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Freedom r u here??? Come back at once!!!

Δεν καταλαβες. Δεν ειπα οτι δεν μ’ αρεσουν τα σορτσακια και τα ντεκολτε…

Απλα μια τετοια γκομενα θα τη δω μονο για…

Αυτα ειναι μπακουρολογιες!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ περίπου με tolkki και ChrisP, και το ίδιο πιστεύω και για τα εσώρουχα… :roll: Δεν θα επεκταθώ όμως, για ευνόητους λόγους :stuck_out_tongue:

Από σορτσάκια, δεν ξέρω τι ακριβώς θεωρείτε εσείς κοντό. :-k Αλλά μάλλον κοντά φοράω… :-s :oops:

Eιστε λιγουρια,σατυροι,σαρδαναπαλοι,και νουνοδουλοι :lol: :lol: :lol:

όλοι οι άντρες προτιμάνε κοντά σορτσάκια στις γυναίκες εκτός κι αν πρόκειτα για την αδερφή ή την κοπέλα τους…:roll: :roll:

Εκτος απο το νουνοδουλος που εχει καψει φιλιες τα αλλα δεν ειναι απαραιτητα κακα…:wink:

Τς τς τς.
Τι πορνομυαλοι ανθρωποι.

[SIZE=“1”]Εγω προτιμω τις κοντες φουστιτσες ή τα φορεματακια,ειδικα αμα το χει το σωμα η κοπελα.Αλλα νταξ δε με χαλανε και τα σορτσια.[/SIZE]

Α, οχι! Εκει αλλαζει!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Ουτε καν… :wink:

Κι εγω φαν της φουστιτσας ειμαι… Πιο βολικη βλεπεις! :twisted: :wink:

Φάσκεις και αντιφάσκεις:-k

Γιατί θυμώνεις; :stuck_out_tongue:

Όχι τώρα ειλικρινά, τα σορτσάκια είναι άπειρα καλύτερα από τις κοντές φουστίτσες… Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο… Απλά είναι άπειρα καλύτερα8)

Τσου Μάνο! [-X
Φοράω κοντά, αλλά όχι τόσο κοντά ώστε να φαίνονται τα οπίσθια! Αυτά μόνο στο σπίτι! :stuck_out_tongue: Γκεγκε; :lol:

Δλδ αν μας καλεσεις σπιτι σου θα δουμε τα οπισθια σου??? :lol: :lol: :lol:

Συμφωνω με Therion ! Επισης η σμνοτητα εκει που πρεπει και η προστυχια εκει που πρεπει αυτα!:smiley: