Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Δεν θυμωνω… Το smilie λεγεται : twisted : = διεστραμμενο :lol: :lol: :lol:

Στα σορτσακια διαγραφεται πληρεστερα το οπισθιο μερος.

Στη φουστα δεν διαγραφεται τοσο,αλλα ας αφησουμε και κατι στη φαντασια…

Nα φψναξουμε και τον Therion Να μας φτιαχνει κρεπες να το απολαυσουμε περισοτερο…:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Οκ, αυτή είναι η τελευταία μου προσπάθεια να σας επαναφέρω στην τάξη…

ΞΕΦΛΩΡΕΨΤΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕ!!

Και θέλετε να έρθω και σε συνάντηση… Θα γυρνάω να κοιτάω τις περαστικές και θα μου λέτε:
“Προς θεού, Εμμανουήλ παιδί μου!! Αύτό δεν είναι πρέπον…”

#-o #-o

Πςςς μαγκες θα σας πω ενα μυστικο:

Η φουστα σηκωνεται ευκολα. Το σορτσακι οχι… Γκοτ ιτ? :wink:

1ον.έχει να φάει πολλά ψωμιά αυτό το topic.
2ον.ποιο το νόημα να κοιτάς κάτι που δε θα αποκτήσεις ποτέ?:-k :-k

:lol3: :lol3: ΣΕμνα Εμμανουηλ!Αυτες οι σκεψεις μετα τον γαμο!

Δεν ειναι θεμα φλωριας.Οταν και αν ασχολιθεις ποτε με τα τουριστικα και καθε καλοκαιρι βλεπεις μουνια κωλους και βυζια να περνανε απο μπροστα σου ολη μερα ε καποια στιγμη δε σου κανει κουκου (εκτος και αν εισαι εντελως πειναλεος :stuck_out_tongue: )

Το φερνεις στο μυαλο σου (αυτο που κοιταγες) το βραδυ στην τουαλετα και ολο και καποιο νοημα μπορει ν’ αποκτησει… :lol: :lol: :lol:

Η το φέρνεις στο μυαλό σου αν η δικιά σου δεν έχει παρόμοιο εσωτερικό κόσμο με αυτήν που είδες το πρωί!

Δόξα τω θεώ αυτό δε μου έχει συμβεί ακόμα :stuck_out_tongue:

Δεν εχω χειροτερο απο αντρα που κοιταει την καθε τυχαρπαστη με μινι, σορτς κ.τ.λ. Να ειναι μια πολυ ωραια, οκ.
Την ληγουριαση δεν την αντεχω με τιποτα, δειχνει αντρα χωρις στανταρ.

Συνεχιστε την κουβεντα σας. :stuck_out_tongue:

Συμφωνω με tolkki και ChrisP, καλα τα σορτσακια αλλα μην το παρακανουμε. ειδικα με τοσα ξεκ*λα που κυκλοφορουν, εχουμε βαρεθει. Ισως ξερωγω να προτιμουσα τις μακρυες φουστες τωρα. :stuck_out_tongue:

1)Ποιος είπε ότι δε βάζουμε στάνταρς? Γι’ αυτό υπάρχουν και οι βαθμολογίες!!!:stuck_out_tongue:

2)Γιατί δε συμμετέχεις και εσύ στην ωραία κουβέντα μας?? Είσαι από δαύτες που δε φοράνε σορτσάκια:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εξαρταται από αυτές που τα φοράνε…Γιατί τώρα τελευταία τα μπάζα με μίνι και σορτσάκι συνθέτουν ένα οικτρό θέαμα…:lol: Λίγες είναι αυτές που πραγματικά ξεχωρίζουν…:wink:

  1. Ασχολιαστο…:stuck_out_tongue:

2)Με καταλαβες…:stuck_out_tongue: Μονο στην παραλια ή στις διακοπες.

Εμενα μου τησπαει οταν εισαι εξω με καποια η οποια ειναι φιλη σου και τσαντιζεται οταν κοιτας μια ωραια που περναει, γιατι τετοια ζηλια ρε γαμωτο ???

δηλώνω πολέμιος των σορτσακίων:D

Κι εγω εχω φορτωσει και μαλιστα ημουν με ξαδερφο μου, αλλα μιλαμε για κατασταση που του τρεχαν τα σαλια με καθε μια που περνουσε και ειχαν σπασει τα νευρα μου.:roll:
Τωρα για την φιλη σου μαλλον πρεπει να τσεκαρεις, ισως κατι να σου εχει ξεφυγει.:stuck_out_tongue:

Αμα είσαι πολέμιος των σορτσακίων είσαι και πολέμιος δικός μου :evil:
Εγώ φταίω που πήγα scorps[-X [-X

Εδω λεμε για ενα βλεμα απλα. Επισης αυτο εγινε περισυ που ειχε ηδη ενα χρονο σχεση, ασε που ειμαι σιγουρος οτι αντεδρασε ετσι γιατι ειναι και λιγο ψωνιο!:lol: