Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Καλα να παθεις!Να μαθεις ανα διαλεγεις τους φιλους σου!:stuck_out_tongue:

Δίκιο έχεις!! Εγώ λέω να μην τον ξαναπαίξουμε τον Rudolf ε?

όσο εσείς θα κοιτάτε τα σορτσάκια…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
ο Rudy θα …:roll: :roll: :stuck_out_tongue: :lol:

Δεν εχω χειροτερο απο καθε τυχαρπαστη που φοραει μινι, σορτς μπας και την κοιταξει κανεις για να επιβεβαιωθει. Κι αφου την κοιταξεις θα σου σκασει κι ενα ξυνισμενο υφος του στυλ “τι κοιτας ρε λιγουρι?”. Ουστ!

Τιποτα πιο σεκσυ απο ενα ταγιερακι με φουστα στο γονατο η εφαρμοστο πανταλονι.Ουστ ρε λιγουρια :lol: :lol: :lol:

Μαζι σου. Αλλα την επιλογη του να μην κοιταξεις την εχεις.:stuck_out_tongue:
Ειδικα αν προκειται για τυχαρπαστη οντως, κοινως πατσαβουρα.

Την εχω την επιλογη? Γιατι μια βολτα να βγω στο κεντρο κοντευω βλεπω περισσοτερα απο οσα θα εβλεπα σε τσοντα… Πρεπει να κοιταω η τον ουρανο η το πεζοδρομιο… :lol:

Εγώ δηλώνω πολέμιος του thread! Είναι πολύ σεξιστικό! Αφήστε που πλέον έχω βαρεθεί τα σορτσάκια, λετε να πάω να μπω στην ομάδα που δεν κάνει κουκου;!

Εγω πλέον θέλω μόνο κελεμπίες!

:lol: :lol: :lol:

Aγαπάμε πάρα πολύ τις σορτσοφέρουσες… ΤΕΛΛΛΛΟΣ

Α και μπαη δε γουέη, είναι γνωστό τοις πάσοι ότι το καλοκαίρι ανοίγει πάλι το πηγάδι και βγαίνουν από μέσα όλες οι κουκλάρες Ελληνίδες… Κυκλοφορούν ολόγυρά μας! Διαλέξτε μια κ καλό καλοκαίρι!!!

Ειπωθηκε και πριν νομιζω,το επαναλαμβανω γιατι με την σπαει.
Το καλοκαιρι βγαινουν ολες,ακομα και οι πιο “ευσωμες”,με σορτσακια και φουστες και κοντες μπλουζες και αναγκαζουν εμας τους δολιους να χαλαμε τα ματακια μας.
Πρεπει να κανει κατι το κρατος.
Προστιμο.

Οπως προστιμο πρεπει να υπαρχει και για τις γυναικες οδηγους.Οχι αν κανουν κατι.Το οτι πιανουν τιμονι αρκει.
Ασχετο.

Ωραία όλα αυτά, καμμιά φώτο δεν βλέπω όμως.

Ναι 'μαι κι εγω!!!:smiley: :smiley:

Τις θεωριες μου τις εχω αναλυσει πολλακις… Οι τουριστριες με τα σορτσακια ειναι ο λογος για τον οποιο γουσταρω τρελα τον καυσωνα…

Σε κατι ομως θα διαφωνησω με τον Μανο… Οι φουστιτσες ειναι ανωτερες απο τα σορτσακια για τους λογους που ανεφεραν οι users προηγουμενως…8)

@dark_of_the_sun: Ειμαστε σεξιστες, φαλλοκρατες και γουσταρουμε!!!

WOMAN BE MY SLAVE!!!

:stuck_out_tongue:

[SIZE=“7”]ΠΑΛΙΟΦΑΛΛΟΚΡΑΤΕΣΣΣ:blow: :blow: :blow: :blow: [/SIZE]

Δεν θα σε πετυχω 2 Ιουλιου??? θα δείς εσύ! :lightsabre:

ΚΑΝΕΝΑ. Η μεγαλύτερη εφεύρεση είναι τα διάφανα σορτσάκια :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

:? :? :? :?

Μα δεν κυκλοφορώ το καλοκαίρι…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πες τα ρε φιλε!!!:roll:

Οσες φορες εχω κανει σχεση δεν τολμουσα να φορεσω σορτσακι η φουστα η φορεματακι και οχι ιδιαιτερα πολυ κοντα…αμεσως μου την ελεγαν…
Ο τελευταιος μαλιστα που ειχα με ειχε τσαντησει τοσο πολυ που αναγκαστικα να φοραω μονο κολν οταν βγαιναμε:? :? :?
Στις αλλες ομως ηθελε να τα βλεπει…:frowning: [-X [-X ΄

Ωχ, ωραιο τοπικ, να δουμε ποσο καγκουρακια ειμαστε=P~

Αν και δεν ειμαι απο τα ανθρωποειδη που κοιτανε οτιδηποτε κινηται γυρω τους (να δω ποτε θα μου ερθει κανα περιστερι στη μαπα ετσι οπως προχωραω με τις παρωπιδες μου:p ) για εναν περιεργο λογο μ’αρεσουν και μενα καποια πραγματακια:

Λοιπον εχω τρελα, και μιλαμε για τρελα με κατι κοντες κοκκινες-μαυρες φουστιτσες που κυκλοφορουν τωρα τελευταια (νομιζω) και ειναι καρω… Θυμιζουν πολυ πατριδα,ααααααααααχχ!! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να δω καποια με τετοια και να μην την κοιταξω… Αν δεν βλεπεται αυτη που τη φοραει, συνεχιζω να κοιταω ΜΟΝΟ τη φουστα!!!#-o #-o #-o
(Μηπως εχω αρχισει να γινομαι τρεντυς???8O 8O )

Επισης απο μικρουλης μ’αρεσει ο συνδιασμος του τζιν σκισμενου (πρωην παντελονι) σορτσακιου με λευκη μπλουζα. Δεν μπορω να εξηγησω τον λογο, μαλλον μου εχει μεινει υποσυνειδητο απο προηγουμενη ζωη…

Κατα τ’αλλα μ’αρεσουν οι κοπελες να φορανε μαυρα!!:-s

σορτσάκια?
εσώρουχα?
κοκαλάκια στα μαλλιά?
γυαλία?
φουστάκια?
total black?
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: