Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

8 σελιδες και ακομα μια ενδεικτικη φωτο…ντροπη μας…:lol:

Καμια ιδιαιτερη προτιμηση ως προς το περιτυλιγμα,μια και το περιεχομενο ειναι που μετραει.:yes: :yes: :yes:
Απ την αλλη δε μου καιγεται καρφι για το πως βγαινει η καθεμια στο δρομο.Οπως λεει και ο σοφοτατος λαος μας:Για πιτα που δεν τρως,δε σε νοιαζει αν καει.

The Lady Wore Black

γυμνη ρε! :hippy:

Ωραία είναι,ειδικά αν η κοπέλα έχει και το κατάλληλο σώμα…Εγώ πάντως δε φοράω!:smiley:
Πάντως είναι πολύ εκνευριστικό όταν ένα αγόρι κοιτάει σαν βλάκας!πρώτη φορά βλέπεις καλέ μου σορτσάκι??έλεος!!

Δηλαδη δεν τα φορατε για νας κοιτανε τα αγορια?

Ε, σοβαρα, μην απαντησει καποια “επειδη ζεσταινομαστε”.

δε μπορώ… θα το πω και ας ξέρω βαθιά μέσα μου ότι θα προτιμούσα να ακούσω απάντηση γυναίκας… Για αυτό το λόγο το βάζω σε σπόιλερ και παρακαλώ τις γυναίκες να μη το διαβάσουν και να απαντήσουν ειλικρινώς…

Εσύ τα κοντομάνικα τα βάζεις για να φαίνονται τα μπράτσα σου?:stuck_out_tongue:

Επειδη ζεσταινομαι. Αμα ηθελα να δειξω τα μπρατσα μου θα εβαζα αμανικα… Αλλα δεν εχω μπρατσα δυστυχως! :stuck_out_tongue:

Τα σορτσακια οι γυναικες προφανως τα βαζουν επειδη ζεσταινονται… Τα πολυ κοντα σορτσακια που δειχνουν ολο το μπουτι και λιγο κωλο τα βαζουν επειδη θελουν να τις κοιτανε οι αντρες…

Βασικά εγώ είμαι μυστηριώδης γυναίκα και δεν φοράω τέτοια, αλλά στις γυναίκες που φορούν σορτς ή άλλα ενδύματα τέτοιου είδους υπάρχουν δυο κατηγορίες… αυτες που τα φοράνε για την πάρτη τους και αυτές που τα φοράνε για τους άλλους!

Με προλαβε.

Χωρίς να θέλω να φανώ λιγούρι θα πω αυτό που κάθε άντρας θα σκεφτόταν σύμφωνα με το δικό μου φτωχό μυαλό : Και οι 2 κατηγορίες είναι αποδεκτές (τουλάχιστον οπτικά) :stuck_out_tongue:

Σορι αλλα δεν πιστευω οτι καποια δειχνει τον κωλο της για την παρτη της…

Ο αδερφος μου με κραζει οτι ντυνομαι πολυ σεμνα. Το ιδιο και την κοπελα του. Ειναι η εξαιρεση προφανως.:stuck_out_tongue:

Επισης, με ποια λογικη ψηφιζετε στο poll;:stuck_out_tongue:

Kατα καποιο τροπο το κανει για παρτη της.Εννοω οτι αν την κοιταξει καποιος εντονα θα ευχαριστηθει/ψωνιστει και θα πει ωραια μετραω και εγω. :wink:

Εγώ ψηφίζω για τα σορτσάκια που φοράνε οι τουρίστριες…Έτσι δε λέει το poll ? :stuck_out_tongue:
Πάντως η ψήφος είναι μυστική δεν πρόκειται να αποκαλύψω.
Τέλος βάζω στοίχημα οτι οι ψήφοι που αφορούν τα οχι υπερβολικά κοντά σορτσάκια είναι απο το γυναικείο φύλλο :stuck_out_tongue:

  1. Tο θεμα δεν ειναι το σεμνο η το αποκαλυπτικο ντυσιμο. Ειναι το ωραιο ντυσιμο… Μπορει να ειναι σεμνο (χωρις να γινεται γιαγιαδιστικο), μπορει να ειναι αποκαλυπτικο (χωρις να γινεται ξεκωλε)…

  2. Προσωπικα δεν εχω ψηφισει…

Ναι, αυτο λεω κι εγω… Οτι το κανει για να την κοιτανε οι αλλοι…

Βασικα το ειπα με την εννοια οτι μου θυμιζει δημοψηφισμα του στυλ
“Ειναι οι αντρες γουρουνια;”
-Ναι ειναι!
-Εννοειται!
-Θελει και ρωτημα;

Συμφωνω, γι’αυτο και πιστευω οτι μια μεση κατασταση ειναι που δινει ενα ωραιο αποτελεσμα.

Eντάξει ναι συμφωνώ…Απλά μέσα στην ακυρότητά του παίζει πολύς χαβαλές.Εξάλλου και το ‘‘είναι οι άντρες γουρούνια’’ θα είχε τρομερή επιτυχία…Standar όμως

Σήμερα ήταν άλλο ένα βράδυ-ξημέρωμα που μου επιβεβαίωσε για ακόμη μια φορά τη δύναμη του σορτσακίου… Ναι, πάλι το 80% φορούσε σορτσάκια και είμαι ευτυχισμένος:D :smiley:

Ετσι σε θελω… Επισης, συμφωνω με αυτους που λενε οτι τα σορτσακια τα φορανε οι κοπελες για να δειχνουνε το περιεχομενο… Και δεν ειναι κακο, απλα μη γκρινιαζετε μετα…8)