Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Κι εγώ βάζω αμάνικα αλλα επειδή ζεστένομαι, οχι επειδη (αν) είμαι μπρατσομένος. Και συμφωνώ οτι τα πολύ κοντά σορτσάκια είναι για να προκαλέσουν.

Γενικά υπάχει και μιά άλλη βλακεία με την οποία συμφωνούν οι περισσότεροι αλλά είμαι 100% αντίθετος…
Το “Τα ρούχα τα φοράω για να αρέσω στον εαυτό μου και όχι στους άλλους” είναι από τις μεγαλύτερες βλακείες που έχω ακούσει

εδω στην κρητη εχει γεμισει ο τοπος τουριστριες και οι περισσοτερες απο αυτες ειναι αγγλιδες κτλ…
Μερικες ειναι τρελα Μ***ια …
Το προβλημα μου ειναι οι τυποι (αγγλοι) με τους οποιους κυκλοφορουνε οι οποιοι ειναι ο ενας χειροτερος απο τον αλλον…Δηλαδη ειναι για να τρελενεσαι με αυτην την κατασταση…:blow: :blow: :blow:

Ρε συ, θύμισέ μου πως λέγεται το μέρος, κοντά στα Χανιά νομίζω, που μαζεύονται όλες οι Αγγλίδες και κάνουν όργια κτλ κτλ Το δείχνει και στις ειδήσεις κάθε καλοκαίρι

Δεμ ξερω πολυ απο χανια (ρεθυμνο μενω ) αλλα ξερω ενα μερος που ειναι κοντα στο ηρακλειο νομιζω που ειναι μια τετοια φαση…μάλλια λεγεται…

Ακου φαση

ηταν ενας φιλος που ειχε παει εκει και με το που πηγε βρεθηκε με μια αγγλιδα να του τριβετε…ε πηγε λιγο πιο κατω σε μια ξαπλωστρα να κανει την δουλεια του…και εκει που δουλευε σκαει ενας τυπος και του λεει “Φιλε 12 ευρω για την ξαπλωστρα” #-o #-o

ΜΗ ΛΕΤΕ ΧΑΝΙΑΑΑΑΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΧΑΝΙΑΑΑΑΑΑ

Χερσόνησος Ηρακλείου.Και τα Μάλλια.

Αυτο το ειχα παθει περυσι με μια Ολλανδεζα… Η κοπελα ητανε ΘΕΑ και τα ειχε με εναν που μου εσπαγε τα νευρα συνεχεια…:x :x :x :x

Greek Summer uber alles!Platamonas Passion!
Την Κυριακή σκάω μύτη παραλία επιτέλους!
Btw,προτιμάω τα κοντά και αρκετά κοντά σορτσάκια

Προτιμώ να φοράω σορτσάκι γιατί η φούστα δεν είναι τόσο άνετη :-k
Αλλά με τόσες συζητήσεις που κάνετε εδώ πέρα, μετά ντρέπομαι! Θα σκάσω μύτη με καμιά μπούρκα! :stuck_out_tongue:

Aν θες μπούρκα πες να σου κάνω παραγγελιά από την Αίγυπτο που έχω τα κονέ.Σατέν από πάνω μέχρι κάτω με μαύρη διάφανη καλυπτρα για τα μάτια.
P.S.:Για να παίζεις σε horror ταινίες :lol:

Κοίτα,αν είναι να φορέσω θα φορέσω γιατί ζεσταίνομαι!Δε με νοιάζει αν με κοιτάνε και δεν το προσέχω κιόλας!(είμαι λίγο ξενέρωτη σε αυτό το θέμα!:smiley: )Πάντως συμφωνώ με τον karvou…δε φοράς κάτι για να σε χαζέυει ο άλλος!έλεος!

Γι’αυτο σε παω μικρούλα!

Φυσικα και τα φορατε για να αρεσετε, οπως ολοι κανουν το ιδιο… Φυσιολογικο ειναι αλλωστε…

Κατι που μου τι δινει ειναι οταν καθονται οι κοπελες και φενεται το εσωρουχο, και εκεινες τραβανε το παντελονι πανω, ή τη μπλουζα κατω για να το κρυψουν…

#-o #-o #-o #-o

Και καλα να το παιξουν σεμνες…[-X

Εμένα μ’αρέσει να είναι ασορτί :stuck_out_tongue:
Και γιατί να το κρύψουμε, κλεμμένο είναι; :lol:

Kαταλαβα…δεν ξενερωνεις επειδη φαινεται αλλα επειδη το κρυβουν. :lol:

όντως άμα είναι να φτιάχνεται η άλλη κάθε λίγο κ λιγάκι για να μην φανεί τίποτα καλύτερα να το πάρει 1νούμερο μεγαλύτερο…αυτό μου την σπάει που μερικές θέλουν να φοράνε κοντά,σεξυ κτλπ αλλά ταυτόχρονα να μην κοιτάει κάθε ένας…έλεος!!!

Ζήτω η σεμνότητα

Τωρα θα γραψει η Νεφελη

άμα θέλεις να μη φαίνεται,δε φαίνεται…όλα τα άλλα είναι μούφες!!!