Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Εδω ολα τα κοριτσια του φορουμ ψηφιζουν το αλλο τι θελετε δηλαδη?Κοιτατε εσεις τις χοντρες αγγλιδες με σορτσακια.(τροτσκι-ακια)

Βεβαια παιζει απλα να ειναι παρα πολυ ασχημες αλλα αυτο βεβαια δεν ισχυει:D

χθες σκαει μια φιλη μου μυτη με ενα σορτσακι μαλαμα…τα δα ολα μιλαμε…ξανθουλα με γαλανο ματακι και ασπρο σορτσακι…αντε γεια…

The less, the best…

Nα μας την γνωρισεις.

Και συ, τι έκανες ρε παπαρδέλα ; Μπήκες στο φόρουμ να μας το πείς η πήγες να παίξεις playstation ;;

Εσυ τι θα κανες δηλαδη?

Να μη σε νοιάζει τι θα έκανα εγω.

Μη μου μιλας αποτομα.

Θα διακόψω την εποικοδομητική σας κουβέντα και θα πω το εξής:

Πίσσα, πούπουλα, σπίρτο και τσεκούρι σ’αυτόν τον κρετίνο που λάνσαρε στη γυναικεία μόδα αυτό το έκτρωμα που μοιάζει με τις βράκες της Μπουμπουλίνας!!! Εγκληματίας κατά της ανθρωπότητας είναι ο ελεεινός! :x:x

Πραγματικό ξέρασμα! Το πιο εκνευριστικό όμως είναι ότι τις φοράνε τα νεούδια. Έχεις δει να τις φοράει 25άρα+? Δε νομίζω…

Aυτός δεν ειναι ο εγκληματίας, αλλά οι γυναίκες που τα φοράνε, οτι τις λένε το φοράνε !

νομίζω έχει πάρει το μάτι μου μια-δυο… αισθητικό έγκλημα όπως και να’χει!
Βάλτε σορτσάκια και αφήστε αυτή την αηδία για το λαογραφικό μουσείο!

Λοιπον γυρισα.

Θα αρχισω τις ανταποκρισεις.

Εχει συννεφια ομως βλεπω… χμμμ

καλως το γιασονα!

Επισης γιατι ειδκα άσπρο σορτσάκι? Το ειδα σε αρκετά ποστ που το είπατε. Συμφωνώ οτι ειναι ωραιο το άσπρο, αλλα θελω και αιτιολόγηση.

Γιατι κανει αντιθεση με το μαυρισμενο απο τον ηλιο μπουτι και ξεχωριζεις τι να χουφτωσεις!:stuck_out_tongue:

μαλλον επειδη ξεχωριζουν τα εσωρουχα το ειπαν, αλλα τελοσπαντων :lol::stuck_out_tongue:

γκεια σου Φενια νιεχ

ε περα απο αυτο που ειπε ο χαλισκετος, ειναι γενικα τρεηντμαρκ του καλοκαιριου, οποτε ασυναισθητα το ασπρο το προτιμαμε. Αλλα ναι. Αχνοφαινονται.

Δε λεκιαζει…

οκ οκ, με καλυψατε μπορω να πω!

@χοκαμ δεν περιμενα τιποτα καλυτερο απο σενα…!! :Ρ

Πφ…κανε κορη να δεις καλο…