Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

χμ…

χμ…

χμ…

Ναι…

ΚΩΛΑΡΑ ΡΕ!!!

1.Ο κωλος ειναι το μ**νι του μελλοντος
2.Η κυτταριτιδα σταματαει στα συνορα.

:lol3::lol3::bow2::bow2:

σιγα μωρε… παιρνεις μια χαρτοσακουλα απο τον μαναβη της γειτονιας σου και κανεις την δουλεια σου :stuck_out_tongue:

Βαζεις μεσα τον κωλο και φευγεις:p

τι είναι μωρε ο κώλος? αγκινάρες? :lol:

Να επανέλθουμε ον τόπι πλιζ!

Ωραια σημερα στη σχολη σε τραπεζακι ‘‘μυκονιατικο’’ καθοταν μια τυπισσα που οπως μου ειπαν εχει κανει φωτογραφιση στο MAXIM.Σορτσακι και ωραια μπουτια.Δεν τραβηξα φωτογραφια γιατι ειμαι σεμνος.Σε αντιθεση με αυτην(τη κοιτουσα απο το πανω οροφο8))

Και γω πετυχα προσφατα ενα μωρο με σορτσακια!

[SPOILER]

Που να δειτε μετα την μαχη των τιτανων τι θα σας εχω :p[/SPOILER]

παταω ριπορτ:!:

[SIZE=“7”]ΠΩ![/SIZE]

Γι αυτό σ αγαπάμε ρε γαμώτο.

Δε φταιμε εμεις…τα σορτσακια…

επιμενω πως πρεπει να ναι ωρεο και το συνολο…

αστοδιαλο σκιαχτηκα πρωινιατικα, προειδοποιηση αλλη φορα!

μπαη δε γουεη (αφου το ειδα και το ειδα) τι αθλιος κωλος… γιατι μη νομιζετε οτι κοιτατε μονο εσεις κωλους ε. :stuck_out_tongue:

σήμερα οι πηγές μου που ξέρουν από καλό σορτσάκι (εξαιρετικό θα έλεγα) μου είπαν την εξής φράση

“είναι νωρίς ακόμα. τέτοιες μέρες έκανε κ μέσα στο χειμώνα, αλλά σορτσάκια δεν βάζαμε”

υπομονή λοιπόν αγόρια - εγώ έκανα το petition πάντως κ περιμένω

Δηλαδη Φενια τι ειδους αντρικοι κωλοι σαρεσουν ?? πεταχτοι ?? σφιχτοι ? κωλαρες ? τι ?:lol::lol:

E πέστα ρε μόντε, γιατί είχα αρχίσει να ανυσηχώ που μέχρι τώρα βλέπω μόνο βρακοφόρες/τζηνοφορούσες…

θα έρθει η άσπρη μέρα αδέρφια, υπομονή

βγαινω λιγο off topic αλλα να τι κωλοι μας αρεσουν (τουλαχιστον εμενα, η στρεη κατ δεν ξερω τι θα ελεγε)

(αχ brad…)

(πωω νταξει τερμα γκεη φωτο αλλα…)

Ο Αισις τα ειπε :

Aμμμμμ να ταν μονο αυτα φιλτατε Ντεθστα… Τωρα οι γυναικες τον αντρα τονε θελουνε και ξυρισμενο (στηθος/ποδια), τονε θελουνε να βαζει ενυδατικη. τονε θελουνε να βγαζει τα φρυδια του, τονε θελουνε να κουβαλαει κ αυτος το δικο του το νεσεσερ στις διακοπες και να πιανουν μαζι κουβεντουλα για καλυντικα, αποτριχωσεις κλπ…

:stuck_out_tongue:

ΡΕ ο καφες μου βγηκε απο τη μυτη ρε

η γκευοτερη των πικς ειναι ε! :stuck_out_tongue: