Αφισες και διακοσμηση του χωρου σας

Με τόσα που έκαναν οι ¶γγλοι στην Ιρλανδία φυσικό είναι να μην τους γουστάρουν. Το ίδιο και για Σκωτία. Fuck Rangers.

μειντεν
σαμπαθ
μοτορχεντ 2
μεταλλικα
πριστ
τουλ (η οποια βραχηκε και την εβγαλα να στεγνωσει…κωλοκλιματιστικα…)
ααα…ακομα μια μεταλλικα

α…
εχω και ενα γαματο καδρο με τον θεο Τσαρλι Τσαπλιν…

κατα τα αλλα εχω ενα τυπικο ακαταστατο δωματιο…

Λοιπόν είμαι μεγάλη γυναίκα και δεν με παίρνει να βάλω αφίσες θα με πάρουν με τα νεράτζια :smiley:

Όμως ως φοιτήτρια πριν απο 20 συναπτά έτη στο δυάρι στην Ιπποκράτους είχα στο καθιστικό μια τεράστια των Led στον ένα τοίχο και μια αλλη ιδίου μεγέθους των black sabbath στον αλλο

Άλλα Σάκη είσαι εδω??? το καλύτερο μου μια τεράστια που κάλυπτε ολο τον τοίχο στο δωμάτιο μου στο κάμπους στην αμερική με ποιόν???

Ε καλά θέλει και ρώτημα Stevie Ray Vaughan ασπρόμαυρη με το πόντζο του το καπέλο του τις μπότες του και το χαμογέλο του

Την φυλάω ως κόρη οφθαλμού

Έπισης να προσθέσω οτι ουδεπόποτε έβαψα τα κατά καιρούς δωματία μου ρόζ ροζουλί φούξια σομόν κλπ κλπ κλπ
διότι αυτά ειναι για οπαδούς των ΗΙΜ και οχι για αυθεντικούς ροκάδες :stuck_out_tongue:

Ο γιός μου έχει στο δωμάτιό κάτι μαυροφορεμένους με το μάτι βαμένο με κινά και τα νύχια μαύρα που είναι λέει γκότθικ 8O 8O

εχω μια μικρη Motorhead, μια του Angel Of Retribution, μια του Stiff Upper Lip, μια Pink Floyd, μια Doors, και διαφορες απο ταινιες, μαζι και καποια postcards. επισης εχω ενα πανο Megadeth.

Λοιπόν, αυτή είναι η Αφισάρα μου

Ξεχωρίζει ο Jack

Νεφελόνι ζήλευε!!!:har: :har:

Επίσης έχω κι αυτή την αφίσα

οπου μπορεί κανείς να διακρίνει

Το usa δεν είναι γραμμένο στο pc, το έχω γράψει πάνω στην αφίσα!:stuck_out_tongue:

Και αυτό είναι το ημερολόγιο του Αστέρα!

Θέλω να πιστεύω ότι δεν το εννοείς

Eιναι τοσο αθλια τα γραμματα που μονο απο πιτσι θα μπορουσαν να ναι γραμμενα…Ευτυχως.

Οχι λέμε, γραμμένο στην Αφίσα είναι

δεν σε πιστεύω, δείξε φώτο

Zηλέυω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

:har: :har: :har: :har:

Αχ και να καιγοταν στα αληθηνα…ΚΟΛΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ

Α ρε πατριωτη!!!:thumbup: :thumbup: :thumbup: :ok:

Μια αφισα KISS, Μetallica, Maiden…

Φωτογραφιες απο B.Π., Manowar, Dickinson, Maiden, εξωφυλλα Powerslave, 7th Son, Killers, Fear Of The Dark, και το logo των Iced Earth…

στο δικο μου δωματιο παρατηρειται το αδιαχωρητο. εχουμε και λεμε
2 tool
2 metallica
2 randy rhoads
1 stevie ray vaughan
2 pearl jam
2 motorhead
2 zeppelin
1 guns
1 van halen
1 kiss
1 priest
2 sabbath
2 floyd
2 ac/dc
1 maiden
1 spiritual beggars
1 mastodon
1 zakk wylde
1 με το γκολουμ

και προβλεπεται ενδοξη συνεχεια στη πατρα οπου μαλλον εκει θα περασω. θα γινει της κακομοιρας!!!:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Στην Εκαλη μενεις?