Αφισες και διακοσμηση του χωρου σας

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Πάνω από το κρεβάτι μου έχω 3 του Che. Από κει και πέρα… RAGE AGAINST THE MACHINE, Slipknot+Korn(της αδερφής μου, δε φταίω εγώ), Slayer, Prodigy, 1 των Metallica πάνω από το μπάσο (:wink: ), Scorpions, κι άλλοι Metallica και 2 Nirvana. Α και στο γραφείο μου έχω εισητήρια από συναυλίες και σκίτσα μου (lol).

Το συμπέρασμα από ολα αυτά είναι ότι θέλω να μου γνωρίσεις την αδερφή σου…:stuck_out_tongue: (Εχεί καλό γούστο:p )

Δε το είπα για καλό αλλά τεσπά :stuck_out_tongue:

Εχω μια μεταλλικα, μια οζζυ, μια μαιντεν, μια τζουντας πριστ, μια του ολυμπιακου και μια οπεθ, αλλα δεν της βαζω γιατι μολις μετακομησα σε καινουργια πολυκατοικια :stuck_out_tongue: :frowning:

Πάρε κάτι ειδικές πλαστελήνες- stick τι στο διάκονο είναι που δεν αφήνουν σημάδια στους τοίχους.
Τσεκαρισμένο ^-^

Ίσα ίσα το μπλου-τακ στεγνώνει μετά από κάποιο καιρό και ψιλο-ξεκολλάει… Εμένα πάντως έχει αφήσει σημάδια, και άντε τρίβε τον τοίχο μετά #-o Έχω βάλει και πολλά η άτιμη.

Εχει παρει ο αδερφος μου αυτες τις πλαστελινες…ξεκολλανε…:frowning:

Σουλοτέιπ 4 εβερ

Ετσι… ειναι το μονο που δεν ξεκολλαει…τι κι αν αφηνει σημαδι…σιγα…τα λαχανα,βλητα,καροτα…:stuck_out_tongue:

Γαμάτο είναι…

Αυτα τα πλαστικα ματσουκια που περνας την αφισα πανω και κατω και απλα θελει ενα καρφακι. :wink:
Τα σελοτειπ καταστρεφουν και τους τοιχους και τις αφισες…

+1

Αυτη ειναι δικια μου, τελος…

Βασικά οι τοίχοι δε χαλάνε τόσο πολύ απο το σουλοτέιπ. Κυρίως οι αφίσες

Μου είχε σκιστεί λίγο στην άκρη αφίσα του Che όταν την ξεκρέμαγα και την είχα κολλήσει με σελοτέιπ… Πολιτισμικό σοκ έπαθα.

Τα πιχακια!!! Αυτα ειναι τα καλυτερα!:wink:

Το καλύτερο είναι να βάφεις τον τοίχο σου

ασπρο ε?

Ωραία, χελπ μι γιατί το σκέφτομαι. Μπλε ή μπορντό, σάπιο μήλο κλπ; :-k

Βασικά εννούσα σχέδια… Κάν’το μπορντό!