Το θρεντ της ντροπής

Από Κοργιαλά λατρεύω το κομμάτι ‘‘Μια φορά’’, που συμμετέχει η Κατερίνα Μουτσάτσου και ακουγόταν πρόπερσι νομίζω σε μία διαφήμιση παγωτών.

2.30 γονιδης :roll: :stuck_out_tongue:

Βασικά είναι ένα κομμάτι του Ρουβα πού άκουσα σε μια διαφήμιση που είναι πάνω σε ένα ποδήλατο που η εισαγωγή του , σε καλά χέρια, θα το έκανε ένα γαμάτο post rock κομμάτι.

Σε όλους πιστεύω έχει τύχει ναξέρετε ότι 1 τραγούδι είναι άθλιο απ’ όλες τις πλευρές,δεν αντέχετε με τπτ,έχει θεόχαζους στίχους ,μουσική για καθυστεριμένα,και όμως δεν μπορείτε να σταματήσετε να το ακούτε…για αναφέρετε κανένα τ΄τοιο κομμάτι.

Δικιά μου επιλογή το Girlfriend-Avril Lavingue(είναι απαίσιο αλλά δεν μπορώ να σταματίσω να το ακούω)

Εφοσον μου αρεσει πολυ καποιο τραγουδι γιατι να το χαρακτηρισω απαισιο ??? Λιγω προκαταληψεων ως προς αυτα τα τραγουδια ???:-k

Δεν εχει τυχει να σ’αρεσει ενα τραγουδι ενω συνειδητοποιεις ποσο ηλιθιο ειναι;

Νομιζω ομως οτι υπαρχει παρομοιο τοπικ.

Βασικά την όλη ιδέα την πήρα από κάτι συνεντεύξεις που είχε παλιά το Rock On,προτού αλλάξει σε Rock Hard,οπότε δεν έχω κάποια απάντηση.Θα μπορούσες να θέσεις και έτσι όπως το 'πες,αν και πιστεύ ότι σε κάποια κομμάτια καταλαβένεις πότε είναι χαζά(μάλλον αυτό έπρεπε να βάλω στο τίτλο,όχι απαίσια) ακόμα και αν σου αρέσουν.

Χαζα ναι, απαισια οχι :wink:

Παλιότερα μου είχε κολλήσει το Ζιγκολό της Παπαρίζου :lol: :lol: :lol:

All Good Things Come to an End - Nelly Furtado.

Μεγιστη μαλακια που προσεξα τωρα αυτο το thread. Πραγματικα της ντροπης ετσι? Απλα κοιταχτε τι εχουμε γραψει παραπανω :stuck_out_tongue:
Παντως κι εμενα μ’αρεσει πολυ Σφακιανακης και Τερζης (γιατι αυτα δεν ειναι σκυλαδικα, ειναι η πραγματικη λαικη μουσικη με νοημα και πονο και νταλκαδες. Οχι καψουρομαλακιες που δε βγαζουνε καν νοημα). Και επισης παρα πολλα απο disco που οντως φτιαχνουν πολυ το κεφι.

Τωρα οι ντροπες:

Backstreet Boys - Show me the meaning of being lonely (νομιζω αυτος ειναι ο τιτλος)
Good Charlotte - I just wanna live (Γι’αυτο ντρεπομαι ιδιαιτερα, αλλα μαρεσει το μπιτακι του)
Sixpence None the Richer - Kiss me (το τραγουδι μας, εμενα και της κοπελας μου :oops: )
Πλοκαμι του Καρχαρια - Εισαι μπαζο (Τα σπανε ετσι??? Να’ναι καλα ο Atlantis :stuck_out_tongue: )
Για τα αλλα βαριεμαι :smiley:

Εγω παλι δε μπορω να σταματησω να το βλεπω γιατι η Avril ειναι θεογκομενα στο video clip :stuck_out_tongue:

Φίλε μ’αρέσει πολύ το Nickname σου. DRACULA!!!

Ετσιιιι :stuck_out_tongue: Thanks :smiley: :smiley:

Πες το μου ξανά - Νίκος Βέρτης θαρρώ πως είναι
Πολλά παλιά του Πάριου
Shakira Beyonce - Beautiful liar (Γι’αυτο δεν ντρέπομαι όμως γιατι και οι δύο και το τραγούδι είναι τρελές κάβλες.Κατέβασα το video clip σε high-definition)
Ενα καινούριο βλακοχιτάκι της J-LO
Το φετινό της Βουλγαρίας στη Eurovision.
Κλπ,κλπ,κλπ
ΑΑΑΑΑΑ,γαμάτο είναι και το “κάνε ντού” του υποχθόνιου

Barbie Girl,Raining Men και κάποια Avril Lavigne.Επίσης το καρακαταάκυρο Ήλιε μου-Δημήτρης Κόκοτας.Αν το ξέρει κανεις,έχει απίστευτο στίχο,όπως και το “Ο έρωτας με έρωτα περνάει”

Χατζιγιαννης- Ο Βυθος:D

Αν σου άρεσε του Ιωαννίδη δεν θα 'ταν ντροπή :wink:

Δικιά μου επιλογή το Girlfriend-Avril Lavigne(είναι απαίσιο αλλά δεν μπορώ να σταματίσω να το ακούω)

Μπραβο κοπελα μου!:smiley:

Ρε, διάβασα μία συνέντευξη της Avril στο Εψηλον τις Ελευθροτυπίας. Πόσο ζώο μπορεί να είναι η κοπέλα;