Σατανισμός(μπουυυυυ) και ροκ

Ναι αλλά είναι δύσκολο να κρατιθείς…αν δλδ ερχόταν κάποιος στο παιδί σου(απ’ ότι κατάλαβα είσαι μαμα:) )
και του έλεγε ας πούμε ότι αυτά είναι του σατανά και ότι η μαμά του είναι σατανίστρια,δεν θα τον/ην πλάκωνες?

Το συγκεκριμένο βιβλίο το προτοείδα σε εκδρομή κατηχιτικού(:thumbdown: ),μας το δώσαν για να μας ενημερώσουν για τα διαβολικά σχέδια της νέας τάξης,κτλ.Μας δώσαν και άλλα τέτοια,ξέρω 'γω ‘Χάρι Πότερ και σατανισμός’,‘Σεξ και αμαρτία’,‘Η διαστροφή της ομοφυλοφιλίας’,‘Σατανισμός στο σινεμά’(αυτό σαν b-movie ακούγετε),κτλ.Πέρα από το πόσο χαζά είναι,μου έκανε εντύπωση ότι τα έχει γράψει ο ίδιος άνθρωπος.Μα,πόσοι Λιακόπουλοι υπάρχουν:-k ?ΜΑ ΠΟΥ ΒΡΗΣΚΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ και τα γραφει:-k [-X :-k ?Όποιος ξέρει το όνομα του,ας το βάλει εδώ,να φάει λίγο θάψιμο…

Εγω παντως θα εκανα χαβαλε, αμα με πλησιαζε κανας τετοιος…

Με ειχε πλησιασει ενας που μοιραζει κατι χριστιανικες εφημεριδες και μου λεε “Ο χριστος σε αγαπαει”.

Του απανταω: “Ναι, αλλα εγω αγαπω τη Μαρια”:stuck_out_tongue:

Καγκελο ο ανθρωπος…:lol:

δεν αντιλέγω συμφωνώ με τις μπάντες για αυτό άλλωστε δίνω οδηγίες προς ναυτιλομένους :smiley:

εντός των ημερών και εφόσον το επιτρέπουν και οι φανταστικοί μοδεάτορες του χρύσου αυτού φόρουμ θα δώσω κι άλλες του τύπου πως συμπεριφερόμαστε σε μια συναυλία γιατί χθες είδα κάτι εξώφθλαμα μα κάτι εξώφθλαμα

κι’εγω, θα το επαιζα διαολισμενος κι’ετσι, γαμω τα γελια…

πιστεύω οτι οσα λενε περι metal και σατανισμου ειναι bullshit. αλλωστε οι metallica που καλως-κακως ηταν /ειναι /θα ειναι βασικη επιρροή για τους περισσοτέρους μας, στο video clip λοιπόν του τραγουδιου τους until it sleeps δείχνει να σταυρώνεται ο ιουδας. ουσιαστικά πέρνουν το μέρος του χριστού.

ΥΓ1 Οι metallica εκτοσ του kirk που είναι βουδιστής αν δεν απατώμαι είναι χριστιανοί καθολικοί

ΥΓ2 Για τουσ απιστους ο ιούδας ηταν αυτος που πρόδωσε τον Ιησού και τον οδήγησε στον σταυρό

Εγώ μία φορά άκουγα King Diamond πριν με πάρει ο ύπνος, και όταν ξύπνησα την άλλη μέρα, το κρεβάτι μου είχε γεμίσει καρφιά και πεντάλφες. Από τότε αποφάσισα να κόψω τον ύπνο.

Το έχω κάνει σε μια κοπέλα(που λέει ο λόγος) απ΄το φροντιστήριο!!Δεν με ξαναπλησίασε ποτέ και όταν πήγαινε να μιλήσει στην κολλητή μου κα ήμουν κ εγώ δίπλα απομακρυνόταν διακριτικά ενώ κοίταζε λοξά με τρόμο!Μιλάμε για πολύ τρελό γέλιο:twisted: :twisted: :twisted: :lol3:

Τους απιστους?? Τι αλλο θα δω εδω μεσα ρε πουστη??? #-o #-o #-o

Και εγώ κάποτε άκουγα Deicide παρέα με τον Κατσούλα…#-o :lol:

Οχι ρε μαλακα, το καλυτερο ποστ ολων των εποχων.

Μεγαλειώδες. Γίνε φίλος μου.

ευχαριστώ

Μηπως εισαι ο Δημητροκαλης ??? :-k

+111111111111111111111

Εμενα με τσιμπησε ενα μαυρο εντομο που πανω στην κοιλια του εγραφε 666.Μετα απο αυτο καθε πρωι ξυπναω με διαθεση να ακουσω το "κι υστερα κι υστερα"της Μαρινελλας και να φαω εκμεκ παγωτο.

Επισης θελω να δηλωσω οτι ο Κουρκουλης ειναι η μετεμψυχωση του Μορισσον και ο David Hasselhof ειναι ο Σατανας,ο Βεελζεβουλ,ο Σαβαωθ,ο Γιογκ-Σωθοθ και ο Νιαρλαθοτεπ ταυτοχρονα.

Και για του λογου το αληθες,οριστε και η φωτο ενος παπαρατσι πουη ψυχη του αυτη τη στιγμη βασανιζεται στη Μαλεμπολτζε…

¶πιστοιιιιιιιι!
¶θεοιιιιιιιιιιι!

Το ολο θεμα με τσαντιζει. Ετσι μου’χεται να παρω ενα φτυαρι και να αρχισω να θαβω και να θαβω για τι μλκια που τρωει ορισμενους στενομυαλους πιστους (ειδικα της εποχης του Βενιζελου που ακουγαν ηλεκτρικη κιθαρα και νομιζαν οτι του καλει ο διαολος). Αφτη η καραμελα με το σατανισμο και τα ναρκωτικα πρεπει να σταματησει, και η γιαγια που σου εδωσε το βιβλιο, να σταυρωθει πάραυτα :stuck_out_tongue:

ΑΑχχ κριμα που δεν υπαρχει πλεον του Forum του αποκαληψις-Κυπρος, μιλαμε για τρελο γελιο!!!:lol:

Για πες… ειμαι νεος. Τι φαση εχασα? :stuck_out_tongue:

Αν λες σε μενα μιλαω για αλλο φορουμ δεν ξερω αν το γνωριζει καποιος απο δω. Τα υπολοιπα αλλη φορα.