Είσαι ψεύτης

Υπαρχουν διαφορων ειδων ψευτες, αυτοι που κανουν λαμογιες και οι απλοι ψευτες γωνστοι και ως “φιδεμπορες”.

γαμω τις λεξεις αυτη.

Ακριβώς!

Έτσι.

Μονο στους γονεις και αυτο γιατι δεν με εμπιστεύονταν ποτε, ετσι ειπα αντι να ειμαι σωστη και να τα ακουω κιολας, καλυτερα να κανω οτι θελω και να μην το καταλαβαινουν… ευτυχως δεν με εχουν πιασει ποτε…:stuck_out_tongue:

+1!!
Και αν θέλεις όποτε θέλεις το αποκαλύπτεις!

Οι φιδεμπορες ανηκουν σε αλλη κατηγορια!
Ειναι σπασιμο και θελω να τους δειρω!Αυτοι συνηθως ανηκουν στην κατηγορια των Παθητικων Ψευτων!

αυτο που πιστευει οτι λεει μονο την αληθεια ειναι ο μεγαλυτερος ψευτης!
εγω προσπαθω να λεω την αληθεια αλλα δεν μπορω παντα.

Ελα μωρε, πλακα εχουν!!!:lol:

όπως υπάρχουν και διάφορα είδη ψεμμάτων , αυτά που λες γιατι απλά έιναι αυτά που 8έλει να ακούσει οάλλος και και δεν πληγώνεται κανένας , τα ψέμματα που λες για να κρυφτεις και τα ψέμματα για να κάνεις φυγούρα…8)

Αυτα τα ψεματα εχουν πολυ πλακα! Ιδιως οταν αυτος που τα λεει δεν τα λεει και πολυ καλα και καταλαβαινεις οτι λεει ψεμα…

Ετσι ειναι ενας μπαρμαν που γνωριζω εδω στην Κυψελη. Συνεχως αφηγειται ιστοριες για διαφορες “θεες” που του την πεφτουν και αυτος της φτυνει. Εκεινη την ωρα συγκρατιεμαι αλλα μολις φευγω απ το μαγαζι ξεραινομαι στα γελια…

Ταριφες.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+124314341543412

Εμεις ειχαμε εναν στο σχολειο που μου ελεγε οτι εκανε “test drive” σε διαφορες αυτοκινηταρες.
Μεχρι και McLaren ελεγε οτι οδηγουσε. Ελεος.

στην πραγματικότητα είναι απλά για λύπηση… Τις περισσότερες φορές δεν έχουν κάτι που να αξίζει πραγματικά για να τραωήξουν την προσοχή του άλλου και απλά δημιιουργούν ιστορίες για να τραβήξουν την προσοχή…-#-o

Τουλαχιστον αυτος ηταν πιτσιρικι που ηθελε να κανει εντυπωση. Ο μπαρμαν που λεω εγω ειναι 30+. Ρε, μια φορα μου ειπε οτι ετυχε να ειναι στο ιδιο τραπεζι με την Ελενη Φιλινη (την ηθοποιο) και του την επεφτε!!! :lol: :lol:

A καλά! νομίζουν ότι αν πούν ψέμματα για κάτι τότε αυτό τους κάνει σημαντικούς! Τι να πείς? υπάρχει κόσμος και κοσμάκης και σίγουρα το ποσοστό των δευτερων είναι αρκετά μεγαλύτερο!

Εγώ τους πάλι τους θεωρώ κομπλεξικούς.Έχω γνωρίσει παιδί ο οποίος καθόταν και μας έλεγε ότι τα’χε με μία γερμανίδα μοντέλο και ότι δεν ήθελε να πηγαίνουν Γλυφάδα γιατί τους κηνηγούσαν οι δημοσιογράφοι και δεν μπορούσε την δημοσιότητα!!8O :lol: Φυσικά τώρα είναι γενικός περίγελος γιατί λέει και γενικότερα πολλές τέτοιες μαλακίες.Εγώ προσωπικά τον λυπάμαι

Ιστορία, φίλου φίλου:

"Είμαι με το μηχανάκι και κατεβαίνω με τελική μία κατηφόρα. Κάτω κάτω στην κατηφόρα, έχει σταματήσει ένας ταξιτζής και μου κλείνει το δρόμο. Πατάω τα φρένα και βλέπω ότι δεν πιάνουν.

Δεν αγχώνομαι. Του φωνάζω να ανοίξει τις πίσω πόρτες και εγώ περνάω από μέσα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: "

Μερικές φιδιές όμως έχουν πολύ γέλιο!!!:lol: :lol: :lol:

Αληθεια περασες απο μεσα???8O 8O

Αρχικά ναι αλλά μετα είπε να ξυπνήσει…!!