Το Τόπικ ΣΟΥ, φίλε χρήστη

εις μνημην του τετραδιου που εμελλε να ειναι ο λογος που θα σκορπισεις θανατακι στα ΒΠ

Μάθε να διαβάζεις πρώτα, ή κόψε τις πολλές παχιές γιατί προκαλούν προβλήματα στην όρασή σου…άιντε ζέπελιν μου τα 'κανες…

[SPOILER]ΑΛΛΟ το τετράδιο, ΑΛΛΟ το ότι μου έψαχνε τα πράγματα που είχα μέσα λεφτά για να πληρώσω το φροντιστήριο και που οι γέροι μου φτύνουν αίμα για να τα βγάλουν…[/SPOILER]

ΕΙΣΤΕ ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ :D:!:

Ακομα χειροτερο, θες να σκοτωσεις για λεφτα.Τι ‘‘οι γεροι μου’’ μωρε μαλακα, ο Τσιριλο απ το Καρουζελ νομιζεις εισαι;Αραξε λιγο, μια μαντρα θα κλασεις στα ΒΠ.Δηλαδη οταν μεγαλωσεις λιγο και σου πηδηξει τη γκομενα κανας Χαλανδριωτης που θα πλενεται και θα χει γκαφρα τι θα κανεις, θα μας φυτεψεις καμια πυρηνικη;

:") :") :")

Συνεχίστε…

[SPOILER]Μπα, εγώ βαρέθηκα να ασχολούμαι με τον γελοίο, πάτησα ignore να τελειώνουμε, γιατί για εμένα έλεγε πως καταντάω curacell αλλά εκείνος γαμάει κάθε ποστ μου χωρίς καμιά γαμημένη αιτία. Εκτός κι αν φτιάχνεται (πολύ πιθανό). Από 'κει και πέρα και μοντς υπάρχουν και μια χαρά συνεννοησιμοι και εντάξει τύποι είναι.[/SPOILER]

Αυτά pumpkin, κάτσε να χαζοχαίρεσαι.

για τον Παμκιν και τα Βορεια Προαστεια ΔΕ θα μιλας.

αθυροστομος!

Πεταξες απειλη βαρια κι ασηκωτη για εναν εντελως ηλιθιο λογο, τι περιμενες δηλαδη.Να πεθανουν ολοι να πουμε επειδη σου πηραν μια ξυστρα και 2 πενηνταρικα,εγωισταρε.Μισος με ΒΠ.Σε φανταζομαι με φορμα απο κατω,δερματινο απο πανω και στους ωμους το γουνακι του Μαζω να κανεις κοβερ το γκουτσι φορεμα με κιθαρες.Εχουμε περηφανεια εδω εμεις και λογω τιμης,ακουμε Πανζερ και Ενφορσερ,αμα λαχει και Κιςς.Θα μπορουσα να συνεχισω ολη τη νυχτα αλλα σεβομαι το οτι αυριο ξεκινας τη μερα σου με ΓΛΩΣΣΑ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ και πρεπει να σαι ξεκουραστος.

Βεντέτα

νοοβς

Ρε πάμκιν, σόρι κιόλας, αλλά είσαι ηλίθιος, ή το παίζεις ηλίθιος και την λες στον Πάνο απλά για να την πεις; Κάνεις λες και δεν καταλαβαίνεις τι σημαίνει αυτό το κενό “θάνατος”. Ναι ρε, αν έβλεπα κάποιον τυχαίο να χώνεται στα πράγματά μου, όπου έχω πράγματα πολύτιμα για μένα, θα χωνόμουν, και θα πλακωνόμουν εφόσον χρειαζόταν, κι ας τις έτρωγα. Αν δεν εννοείς κάτι άλλο ώστε να έχω παρεξηγήσει, με προσβάλλει προσωπικά σαν άτομο αυτό που λες. Εκτός αν είστε ΤΟΣΟ άνετοι εκεί πάνω με τα λεφτά που στ’ αρχίδια σας και δεν έχει ζήσει ή δει κανείς σας την έλλειψη, οπότε δεν πειράζει, έχουμε κι άλλα.

Δεν έχω πάρε δώσε με βόρεια προάστια, αλλά πολλή ψευτομαγκιά δείχνει να είναι μαζεμένη εκεί. Άντε να δω τι θα γίνει όταν δεν θα έχετε μερικοί μερικοί λεφτά για το ταξάκι για να γυρίσετε σπίτι απ’ το Γκάζι ή τα Εξάρχεια.

ΕΛΑ ΡΕ ΕΡΜΙΟΝΑΡΑ, ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ ΓΑΜΩ :!:

μια λεξη ακομα και εστειλα τους μπραβους μου

(απο Εξαρχεια και κεντρο γενικα γυρναμε με Χ14!)

Κεντρο κεντρο αλλα το Μολ το ηρθες κουφαλα!

Ώπα δεν το ξερα, πάσο.

Πρώτη φορά ήτανε, big deal. :stuck_out_tongue:

X14…:’)
Είμαστε οι μονοι που δεν έχουμε τέτοια λεωφορεία τελικά,παρατημένοι μετά τις 12 τίποτα

[SPOILER]

  1. Αυτό ακριβώς. Και τα άτομα από 'δω μέσα που με ξέρουν (ο Βάγγος για παράδειγμα), ξέρουν και τι δουλειά κάνουν οι δικοί μου (ο πατέρας μου βασικά μια και η μάνα μου είναι εδώ και 2 χρόνια άνεργη), και πόσα βγάζουν. Και καλώς ή κακώς από το σπίτι μου έχω μάθει και να σέβομαι λιγάκι τον κόπο δυο ανθρώπων που δεν βάζουνε τον κώλο τους κάτω όλη μέρα για να μπορώ εγώ να έχω καλύτερες προοπτικές στο μελλον.

2-3) Καλά η μαλακία των ανθρώπων εκεί, φτάνει σε τρομακτικά επίπεδα. Τα 500άρικα στα μπουζούκια λες και είναι 3ευρα για τσιγάρα, κάθε Σάββατο πάρτι με υφάκι του στιλ “κράτα 2 θέσεις πάρκινγκ έξω απ’ το σπίτι για μια Ζ4Μ και για μια SLK”.Και το συγκεκριμένο μαλακιστήρι, μάλιστα έχει πατέρα διευθυντή σε μεγάλη εταιρεία, και μεγάλωσε με 50ευρα στην τσέπη. Και επειδή εγώ έχω κάθε μέρα πάρε δώσε με άτομα από ΒΠ, πουλάνε τρέλα επειδή έχουνε το μηχανάκι και επειδή παίρνουν τα τζιπάκια των γονιών τους και πάνε βόλτα από το ένα στενό στο άλλο.

  1. Αυτό κύριε Χαλανδριώτη. Επίσης δεν γουστάρω να είμαι με γκόμενες που δυνητικά θα με κερατώσουν με ψευτόμαγκες του κώλου, ούτε που θα με παρατήσουν για λεφτάδες. Δύσκολο ίσως να βρεις τέτοια γκόμενα, αλλά στα παπάρια μου. Και το αν πλένομαι ή όχι, είναι δικιά μου δουλειά.[/SPOILER]

Θενξ Βάγγο.

Ωραιο ignore:D

Βγαζω τα χαρτζιλικωμενα 200ευρα που ξεχειλιζουν απ τη κωλοτσεπη, σας τα κουναω στη μουρη και σαν αλλος Χριστοδουλοπουλος φωναζω ‘‘ετσι σας γαμαω…μ’αυτο το χαρτι’’.

(Μαρουσιωτης ειμαι, Χαλανδρι ημουν παλια αλλα επεσε το οικογενειακο εισοδημα απο 220 χιλιαρικα το χρονο σε 200 και δε βγαιναμε)

Καλά, ο πάμπκιν τρολάρει τόση ώρα…

Αλλά ναι, ο μουντσάιλντ έχει δίκιο. Και πρώτα απ’ όλα, με ποιο δικαίωμα του έψαξε τα πράγματα; Δεν είναι και λίγο ο κάθε μαλάκας να σου ψαχουλεύει τα πράγματα και μετά να γυρνάει και να σου λέει και την βλακεία του. Δυστυχώς, αυτό με τα λεφτά δεν είναι θέμα μόνο των ΒΠ, αλλά γενικότερα πολλούς έχω συναντήσει να τα γράφουν όλα στη μο*νάρα τους… Εντάξει, δε θεωρώ τον εαυτό μου σε καμία περίπτωση καλύτερο, αλλά ρε μαλάκες δηλαδή δεν βλέπετε λίγο γύρω σας γαμώ; Όλα στα παλιά σας τα παπούτσια;

Σιγά τα λεφτά που έχουν τα Βορειοανατολικά προάστια ρε παιδιά :-s :-s