Το Τόπικ ΣΟΥ, φίλε χρήστη

ένας για όλους και όλοι για έναν

Άτιμα ντολμαδάκια, άτιμο λεμόνι…

…ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ!

Κολλάει το επαναστατικό μετά τα ντολμαδάκια… :stuck_out_tongue:

εσύ, που περπατάς καμαρωτά με την ομπρέλα σου, δε χρειάζεται να μπαίνεις κάτω από κιόσκια, τέντες, μπαλκόνια για να μη βραχείς ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ. μπορείς να κάνεις στην άκρη να χωθώ εγώ από κάτω που δεν έχω ομπρέλα. λογικό ε? :wink:

Χάθηκε ο σεβασμός, Μιχάλη…

  1. Όταν χτυπάς μία πόρτα, και δεν απαντά κανείς, ή δεν βγαίνει κανείς να δει τι θες, πα να πει μην την ανοίξεις.

  2. Αν την ανοίξεις και δεις ότι είναι άλλος μέσα, πα να πει μην μπεις κι εσύ, κάτσε στις καρεκλίτσες έξω, περίμενε τη σειρά σου.

  3. (Οτ)αν σου πουν “πήγαινε στη διπλανή πόρτα”, πήγαινε στη διπλανή πόρτα. Chances are, αυτή που είναι χωμένη σε γούβα κι έχει σήμα “απαγορεύεται η είσοδος - τουαλέτες προσωπικού” ΔΕΝ είναι αυτή που ψάχνεις.

  4. Αν τυχόν επιμένεις να την ανοίξεις, και βρεις κάποιον με κατεβασμένα βρακιά να κατουράει, μην απαιτήσεις να σου κάνει τη δουλειά σου εκείνη ακριβώς τη στιγμή. Βασικά, μην απαιτήσεις τίποτα. Μην προσπαθήσεις να με πείσεις ότι εδώ σε έστειλαν, ότι εγώ φταίω που κατουράω κατά λάθος στο γραφείο. Απλά ζήτα συγγνώμη και βλέπε βήμα 2.

Χαχαχαχαχα σε μάς ανοίγουν στο νοσοκομείο τις πόρτες απο τις οποίες βάζουμε τους ασθενείς για να γίνει ο ακτινολογικός έλεγχος. Απέξω έχουν το σηματάκι Μην μπαίνετε- Radiation, και τις ανοίγουν για να μας δώσουν παραπεμπτικά :’)

Δίπλα ακριβώς είναι και η πόρτα του γραφείου που μπορούν να ανοίξουν, αλλά πάντοτε ΜΑ ΠΑΝΤΟΤΕ προτιμούν αυτή με την πινακιδούλα RADIATION

^ Κι εγώ σε νοσοκομείο.
Τίποτα τόσο επικίνδυνο, απλώς ξεβράκωτοι άνθρωποι κι αποστειρωμένα πεδία, αλλά αυτό δεν εμπόδισε ποτέ κανέναν!

Είναι χαζοί οι άνθρωποι απλά. Μπουκάρουν μέσα την ώρα που ρίχνεις φωτόνια στον ασθενή, τρώνε όλη τη σκεδαζόμενη ακτινοβολία και στο τέλος σε ρωτάνε: ’ Που είναι το αιματολογικό;’

Είσαι πάντοτε στη φάση…‘σου μοιάζω για γραμματεία;’

Μου θυμιζει σκηνη απο κωμμωδια :lol:

Και όμως έτσι είναι. Αν αρχίσω να διηγούμαι τέτοιες ιστορίες απο τη δουλειά (και είμαι σε φάση κλινικής άσκησης ακόμα), βγάζω άνετα βιβλίο.

Επειδή με τα καντήλια δε φαίνεται να ιδρώνει το αυτάκι σου, την επόμενη φορά που θα ψάξεις τα πράγματά μου χωρίς λόγο την ώρα που δεν είμαι στην τάξη θα φας τέτοιο μπουκέτο που θα σου 'ρθει αιμόπτυση κακομαθημένο κωλόπαιδο. Και ναι, δεν κουρεύομαι γιατί θέλω να είμαι αποδεκτός στην κοινότητα των μεταλλάδων, μια και έχεις τέτοια πρεμούρα να μάθεις που με ρωτάς με τα ηλίθια φιλαράκια σου το ίδιο ακριβώς πράγμα εδώ και 3 χρόνια που έχω αφήσει το μαλλί.-

Σκατά στο τέλος του κόσμου που δεν ήρθε στις 21/12 και θάνατος στα βόρεια προάστια και όοοοολους τους κατοίκους τους (πλην απειροελάχιστων εξαιρέσεων)…

εγώ θα του φτυνα χλεμπόνι

Και αν τον φτύσει κάτι θα γίνει… Καλύτερα να μην ασχοληθεί καθόλου, γιατί το άτομο φαίνεται να ναι πολύ βλαμμένο… τον χρόνο του θα χάσει…

λες ε? μπορει

Εγώ που ασχολήθηκα πάντως, αυτό έπαθα… μιλάω εκ πείρας… :stuck_out_tongue:

Αλλά αν συνεχίσει…

[SPOILER]Πάνο, σπάσε του τα μούτρα:!:Ούτως ή άλλως, άλλος θα του τα πληρώσει:!::)[/SPOILER]

Ναι σάηλεντ

γιατι;

είπαμε γιατί δεν ακούνε sanctuary.