Το Τόπικ ΣΟΥ, φίλε χρήστη

και του ψάχνουν και την τσάντα.

Όχι απλά εκεί μένει το συγκεκριμένο αρχίδι.

Να προσευχεις το κωλο σου αυριο στη προσευχη, γιατι ανοιξες βεντετα.

Αυτο μονο.

Καταλαβαίνω πάντως τον θυμό σου, εμένα με ταλαιπωρεί η σκέψη μιας λέρας… θα πέσουν όμως κάποια στιγμή τα πουτανάκια στα χέρια μου, θα περάσουν όοοομορφα!!!

Για το θεό ρε σάηλεντ…

Το ίδιο είναι, ποια η διαφορά με το αρχίδι; :stuck_out_tongue:

εις μνημην του τετραδιου που εμελλε να ειναι ο λογος που θα σκορπισεις θανατακι στα ΒΠ

Μάθε να διαβάζεις πρώτα, ή κόψε τις πολλές παχιές γιατί προκαλούν προβλήματα στην όρασή σου…άιντε ζέπελιν μου τα 'κανες…

[SPOILER]ΑΛΛΟ το τετράδιο, ΑΛΛΟ το ότι μου έψαχνε τα πράγματα που είχα μέσα λεφτά για να πληρώσω το φροντιστήριο και που οι γέροι μου φτύνουν αίμα για να τα βγάλουν…[/SPOILER]

ΕΙΣΤΕ ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ :D:!:

Ακομα χειροτερο, θες να σκοτωσεις για λεφτα.Τι ‘‘οι γεροι μου’’ μωρε μαλακα, ο Τσιριλο απ το Καρουζελ νομιζεις εισαι;Αραξε λιγο, μια μαντρα θα κλασεις στα ΒΠ.Δηλαδη οταν μεγαλωσεις λιγο και σου πηδηξει τη γκομενα κανας Χαλανδριωτης που θα πλενεται και θα χει γκαφρα τι θα κανεις, θα μας φυτεψεις καμια πυρηνικη;

:") :") :")

Συνεχίστε…

[SPOILER]Μπα, εγώ βαρέθηκα να ασχολούμαι με τον γελοίο, πάτησα ignore να τελειώνουμε, γιατί για εμένα έλεγε πως καταντάω curacell αλλά εκείνος γαμάει κάθε ποστ μου χωρίς καμιά γαμημένη αιτία. Εκτός κι αν φτιάχνεται (πολύ πιθανό). Από 'κει και πέρα και μοντς υπάρχουν και μια χαρά συνεννοησιμοι και εντάξει τύποι είναι.[/SPOILER]

Αυτά pumpkin, κάτσε να χαζοχαίρεσαι.

για τον Παμκιν και τα Βορεια Προαστεια ΔΕ θα μιλας.

αθυροστομος!

Πεταξες απειλη βαρια κι ασηκωτη για εναν εντελως ηλιθιο λογο, τι περιμενες δηλαδη.Να πεθανουν ολοι να πουμε επειδη σου πηραν μια ξυστρα και 2 πενηνταρικα,εγωισταρε.Μισος με ΒΠ.Σε φανταζομαι με φορμα απο κατω,δερματινο απο πανω και στους ωμους το γουνακι του Μαζω να κανεις κοβερ το γκουτσι φορεμα με κιθαρες.Εχουμε περηφανεια εδω εμεις και λογω τιμης,ακουμε Πανζερ και Ενφορσερ,αμα λαχει και Κιςς.Θα μπορουσα να συνεχισω ολη τη νυχτα αλλα σεβομαι το οτι αυριο ξεκινας τη μερα σου με ΓΛΩΣΣΑ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ και πρεπει να σαι ξεκουραστος.

Βεντέτα

νοοβς