Τελειώνουν ποτέ οι χαζοί? *\ο/*

Μπορει να μην σπουδασα αλλα εχω παει… αυτο δεν πιανεται…???:-s :frowning:

:-k :-k :-k Μισό μισο.!

Καλα…εισαι κακος…:frowning: :cry: :cry: :cry:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Το ξέρω! ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Κατω τα χερια σου απο τη φιλτατη σκοτσεζουλα μας Soul_thorn ποταπε και τρισαθλιε Αγγλε!! Bloody English…:evil: :lightsabre:

Και πιστεψε με, δεν θες να δεις την Ολγα να στο κανει αυτο… ασε που μετα θα σε δοκιμασει για 2-3 σετακια με τις ρακετουλες να δει αν αναπηδας καλα!!:lol:
Σ’αγαπαω αδερφακι!!:slight_smile:

Hail to Thee my Lord!! Τιμη και δοξα στον dark_of_the_sun!! Ετσι, Scotland United ρε και οποιος τολμησει να πειραξει τους συνοδοιπορους μου Σκοτσεζους εδω μεσα θα του παρω το κεφαλι με το longsword που εχω στον τοιχο!!! :lightsabre:

Το βγάζεις foto και το postαρεις στο forum!

You asked for it!

Το ξυλινο δεξια ειναι αυτο με το οποιο παω στις προπονησεις!!

Νομισα οτι ηταν φωτο του δωματιου ενος πολεμιστη η κατι παρεμφερες, αλλα μετα θυμηθηκα οτι ηταν το δικο σου…:stuck_out_tongue:

Ελπίζω να τα χρησιμοποιείς μόνο όταν είσαι μόνος σου μπροστά στον καθρεύτη Τhrogal:wink:

Μπααα!!! ξερεις ποσες φορες εχω φαει ξυλο με αυτα…:stuck_out_tongue:

Σ αγαπω αδερφακι!!!:smiley:

Thanks Billy, με τιμαει η παρομοιωση!!:smiley:

Ε χμμμ,:oops: :oops: βασικα ειχα προσπαθησει καποια στιγμη απο τη χαρα μου να κανω μια μουλινετα μεσα στο δωματιο μου και εσπασα το φωτιστηκο…8O Ακομα δεν το εχω αλλαξει, εχω κρατησει το σπασμενο, ως αναμνηση των πολεμων που προηγηθηκαν και για να… μην σπασω και το καινουριο!!!:lol:

Ασε ρε ψευτρα, ποτε σε χτυπησα με τα longswords? Αυτα ειναι ιερα πραγματα, δεν χρησιμοποιουνται χωρις λογο!:stuck_out_tongue:
Αλλωστε ενας σωστος ιπποτης :lol3: δεν χτυπαει ποτε δεσποινιδες, μονο τις προστατευει απο τους κακους δρακους:p !!

Ενας φιλος μου εχει ενα σπαθι, πορωμενος οπως εσυ Thorgal… Και μια μερα τον προκαλεσα σε μαχη, αυτος το σπαθι, κι εγω ενα χαρτοκοπτη…(#-o )

Το αποτελεσμα ηταν να κοπω σε 2 δαχτυλα…#-o :lol: :lol:

Δλδ είναι για άντρες.

Μακριά από 'σένα φυσικά. :stuck_out_tongue:

Τον παιρνεις μωρη αγαθομαλακισμενη κρυφοπαρτουζιαρα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Thorgal μπορείς να μου πεις από που μπορώ να βρω κεφαλοθραύστη ?? Ψάχνω διακοσμητικά για το σπίτι που θα πάω από Σεπτέμβριο.

Καλά δεν παίζει, εσείς προσπαθείτε να με επιβεβαιώσετε

καρυοθραύστης σου κάνει? θα τον κάνεις και απόσβεση αυτόν…

manos87, μη στεναχωριέσαι… Μία μέρα θα καταλάβει η ανθρωπότητα πόσο έξυπνοι είμαστε… Πόιντ, Νάρφ!

@Thorgal: Αν δεις κάποιον με κουκούλα να μπαίνει σπίτι σου και να βάζει τα πράγματά σου σε ένα σάκο, μην τον κυνηγίσεις, εγώ θα είμαι!!!:stuck_out_tongue:

οι χαζοί ναι,οι μαλάκες όχι

Έχω από αυτό, αλλά δεν τρελλαίνομαι για καρύδια.:stuck_out_tongue: