Που Πατε Για Μπανιο Στην Αθηνα?

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ:( Μου λείπει!

Απο φετος και εγω εκει!

και εγω και εγω :slight_smile: ερωτοσπηλια FTW εχει ανοιξει και μπαρακι τωρα, μια χαρα θα περασουμε το καλοκαιρι.

Λούτσα πήγαινα παλιότερα, όχι στην κεντρική, πιο πέρα. Πέρσυ όσες φορές πήγα πήγα βουλιαγμένη.

ο θεος και ο κυριος…!!
ποιος σκαβει νυχτιατικα??

και τι Thread ειναι αυτο που βρηκε…??

ε βαριεμαι μωρε, και επειδη το off topic ειναι το αγαπημενο μου, ειπα να κανω μια ανασκαφη.

εγώ ξέρω πάντως π πάει ο crimson idol !

πλαταμόνα ! :smiley:

Ε ρε τί μου θύμισες… έχει πολλά ωραία εκεί γύρω εκτός από Πλαταμώνα. Λεπτοκαρυά, Βελίκα, Αγιόκαμπο, Μεσάγγαλα (Μες Άντζελες)… α ρε φοιτηταριό…:roll:

:lol::lol:

παλια
οταν ακομη νομιζα πως ο αγιος βασιλης μας φερνει τα playstasion…
τωρα ξερω πως τα φερνει η sony…!!!

αν και ειμαι τραγικος με το νερο…
μικρος ειχα ενα μικρο ατυχημα και εχω μεινει με τον φοβο απο τοτε…
καλυτερα βουνο…!

Όταν είμαι Αθήνα κάνω μπάνιο σπίτι μου.
Όταν δεν είμαι, δεν κάνω μπάνιο.

Τρου Αθένιαν σλάτζ.

επειδή η επαρχία δν κατούρησε στο πηγάδι …

όπου βλέπετε ομπρέλα σκεφτείτε παραλία . και να πω πως έπρεπε να είναι τουλάχιστον τριπλάσιες στον αριθμό οι ομπρέλες .

καλά αν βάλουν κ οι θεσσαλονικείς χάρτη της χαλκιδικής … τον ήπιαμε όλοι !

Αγιόκαμπος, Σωτηρίτσα, Βελίκα .- :smiley:

οο φακιστρα εχω μπανιαριστει και γαμαγε8)



για 50αρια κυριως η βουτιες

χαχαχαχ…τελεια πισινα…εγω βουταω πρωτος…#-o

για οποιον δεν εχει τουτού η’ βαριεται να λιωνει 752 ωρες στην κινηση πηγαινοντας προς σχοινια κλπ κλπ :

  1. κατεβαινεις πειραια(15’ με ηλεκτρικο απο κεντρο-οταν λειτουργησει παλι γκρρρρρρρρρρρρρ-αλλο 8εμα αυτο)

  2. παιρνεις πλοιο(μην φανταστειτε ταλαιπωρια και κοσμο ξερωγω,πολυ χαλαρα)

  3. σε 45 λεπτα εισαι αγκιστρι

8αλασσα σαν να εισαι κυκλαδες,παραλια αγρια με βραχους κλπ \m/

πσ1: αν φοβαστε τα υψη μην το δοκιμασετε, πρεπει να κατεβεις ολο αυτο(εγγυηση οτι δεν πετυχαινεις παιδακια που ουρλιαζουν κλπ κλπ)

space queen, στην παραλία που πόσταρες κρυβόταν ο κουφοντίνας πριν έρθει να παραδοθεί :lol:

μένα μ άρεσε η άλλη στο άλλο τέρμα του δρόμου του νησιού, δε θυμάμαι όνομα γαμώτο. όχι αυτό το σίχαμα η δραγουνέρα που μου προτείναν όλοι, ακόμα πιο πέρα.

εκει απλωνεις το μαλλι σου…??? :lol:

χχαχα ναι, τον ειχα πετυχει πολλες φορες εκει:lol:

η δραγονερα ειναι μεγαλη μαπα οντως
αλλη μια καλη αλλα πολυ μικρη ειναι αυτη(λιγο πριν φτασεις στην προηγουμενη που ποσταρα)

αυτη στο αλλο τερμα του δρομου (δεν 8υμαμαι πως την λενε) ειναι ωραια αλλα επειδη ειναι ευκολα προσβασιμη μαζευει πολυ κοσμο οποτε τρωει ακυρο για μηνες ιουλιο/αυγουστο

Αντε,ξεκινατε το κλαμα:p