Καλύτερη σειρά κινουμένων σχεδίων στην Ελλάδα

Εγώ έβλεπα σαν τρελός Pokemon,αλλά τώρα έχω πορωθεί με Bob σφουγγαράκι.

Εγώ αυτή που βλέπω ακόμα στο pc είναι ο Ροζ Πάνθηρας.

στρουμφακια ψηφισα, τα αλλα δεν τα εχω δει σχεδον καθολου, αλλα χμμ, το Σαουθπαρκ δεν εχει προβληθει στην Ελλαδα? :-k

ουπς ναι, εχω δει και μπολικα Σιμπσονς, γαμω ειναι

Pokemon, Dragonball και λοιπες χαζομαρες κατ’εμε πρεπει να πεθανουν. Εβλεπα φανατικα Sailor Moon παρολαυτα, αλλα ημουν μικρο δεν ηξερα…:oops:
Τα Στρουμφακια ειναι gay.

Ειμαι μεταξυ Χελωνονιτζακια(πορτοκαλί χελωνονιτζάκι forever!Μικελάντζελο δεν το λέγανε;:-s ), Futurama, Family Guy και Μπομπ…

Θα πω Χελωνονιτζακια γιατι μου θυμιζει περισσοτερο τα παιδικα μου χρονια…:oops: :slight_smile:

Όχι,δεν έχει προβληθεί,ούτε υπότιτλους ελληνικούς δεν έχουν στο ευρωπαικό dvd.

Που το στηρ’ιζεις αυτό?Είναι κακό?:stuck_out_tongue:

Στο οτι δεν υπαρχει παρα μονο μια γυναικα σε ολο το Στρουμφοχωριο.:stuck_out_tongue:
Βασικα λαθος λεξη, ας πουμε οτι πολυ χαρα και αλτρουισμος πεφτει στα Στρουμφακια και μου την δινει.:stuck_out_tongue:

2,μην ξεχνάς και την κοκκινομάλλα.:slight_smile: Άσε που δεν μάθαμε ποτέ και για το μωρό:D

δεν το ξερα για το Σαουθπαρκ…κριμα. Αν και νταξ, δεν ειναι ακριβως σειρα για παιδακια.

τεσπα, παω να στρουμφοδιαβασω

Σε όσους νομίζουν ότι τα στρουμφάκια είναι gay:

[CENTER][/CENTER]

( they 're back… )

8O 8O #-o #-o #

E ψιτ ιεροσυλια ρεεεε!!! Που ειναι οι Thundercats?:x
Καλα ρε, εχετε βαλει μεσα κατι “καινουριες” σαχλαμαριτσες και λειπουν Thundercats, GI JOE, Transformers κλπ??? Burn in Hell βλασφημε!:twisted:

Thundercats ρε λεμε! Hail to Mamraaaaaaa

ΥΓ: SMURFS = Small Men UndeR Father Stalin (Μπαμπαστρουμφ) :lol3: :lol3: :lol3:

Το σκέφτηκα να τους βάλω,αλλά είπα να δώ αν θα με βρίσει κανείς,οπότε δεν τους έβαλα.Όσο για τα άλλα…ε,μακάρι να μπορούσα να βάλω 20-30 υποψύφια,αλλά δεν γίνετε.

Ποια ενοείς σαχλαμαρίτσες?

Κανένα από τα παραπάνω. Παλιά είχαν παιχτεί κορυφαία κινούμενα σχέδια όπως
Μια φορά και ένα καιρό ήταν ο ανθρωπός (το κορυφαίο)
Διαστημόπλοιο Αργώ
Βασιλιάς Αρθούρος
Ομάδα G
και πολλά αλλά για όποιον θυμάται…

ε, ανετα ας πουμε τα 4 πρωτα…8)

Dragonball και τα μυαλα στα καγκελα.Το εχω δει απ’την αρχη μεχρι το τελος και τρελαθηκα.Φοβερο τελος για την καλυτερη σειρα κινουμενων σχεδιων.

Dragonball.
επισης, Simpsons, Futurama, Spongebob, και αυτο που δειχνει τα απογευματα στο chanell 9, Jiji ή καπως ετσι, τρελα γελια.

έτσι έτσι!!!

μικελάντζελο,ντονατέλο,λεονάρντο,ραφαέλ και ο σπλίντερ ο δάσκαλος!!!
αυτά είναι!!!
έτρωγαν και πίτσες.δικά μας είναι.:slight_smile:

Thorgal εισαι αλλης γενιας, αποδεξου το επιτελους!!!:stuck_out_tongue:
Ψηφιζω Sailor Moon και Sailor Αρης και Αφροδιτη!:smiley: