Το πιο κουραστικό-βαρετό τραγουδι

Ποιο είναι κατά τη γνώμη σας το πιο κουραστικό τραγούδι; Αυτό πού οταν το ακους σκεφτεσαι: ΕΛΕΟΣ!!!

Για μένα ειναι το Light my fire των Doors

οκ το συγκεκριμένο συγκροτημα είναι θρυλος αλλα το συγκεκριμενο τραγουδι ειναι ελεος…
Καταρχην το solo ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κ πολυ κουραστικο!!

Λοιπόν…για πειτε μου…

[SIZE=“6”]DREAM THEATER[/SIZE]

:sleep: :sleep: :sleep: :sleep: σωστος…

Ολα;:stuck_out_tongue:

Eκτός του Forsaken που μου άρεσε…:stuck_out_tongue:

Εμενα με λιγες εξαιρεσεις δεν με κανουν καθολου να βαριεμαι, το αντιθετο μαλιστα…

Χμ, ενα τραγουδι που βαριεμαι πολυ να ακουω, ειναι το Still Loving You. Ποτε δεν το αντεχα.:stuck_out_tongue:
Επισης μιας και ειπατε γενικα για συγκροτημα. Pink Floyd.:oops: :tomato:

KArvouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…

Ολα των pink floyd:p

Βας βας βας ο παρασκευας, πινω μπαφους και πεζω pro -locomodo:?

Διορθωση:

Το πινω μπαφους κλπ, δεν ειναι βαρετο, ειναι μαλακια…

θα συμφωνησω.αν θελαν να κανουν κανα καλο τραγουδι για τους καμμενους(σαν και μενα)ας καναν κατι καλυτερο.εγω λεω καποιος απο δω που ξερει μουσικη να φτιαξει ενα καταλληλο τραγουδι:lol:

Ό,τι έχω ακούσει από Nightwish (και άλλα που δε θυμάμαι)… πώπω τι μαρτύριο… Δεν τους αντέχω.

Οτιδήποτε από Tool και κάποια δήθεν ψαγμένα τρομάρα τους.

Τους ξεχασα αυτους, τα παλιοτερα τους μου αρεσουν καπως, αλλα το 10.000 Days( με εξαιρεση το The Pot που ειναι κομματαρα) με κοιμιζει πολυ ομορφα.:stuck_out_tongue:

Δεν θα έλεγα κουραστικό, αλλά σίγουρα εμετικό:

Uriah Heep - Carry On

να προσθέσω… σόλο όπως του Satriani, Petrucci, Slash (ξέρω άκυροι μεταξύ τους) γιατί βγάζουν τα μάτια στη κιθάρα και την κουράζουν και τίποτα άλλο. Κουράζεσαι να τους ακούς για να σε πείσουν ότι είναι καλοί. Οκ ηρεμήστε μπορούμε να παραδέχθουμε και τον καλό τον κιθαρίστα, το καλό το κομμάτι και με 4 χτυπήματα…(πχ εισαγωγή smoke on the water που το παίζει και η γάτα μου). Relax.

“Creep”-Radiohead.

8O 8O Στην πυρά!!! Ώρα να επαναφέρουμε τον ωραίο εκείνο θεσμό της Ιεράς Εξέτασης… :papas:

Τουλάχιστον θα στε μαζί εκεί, δε θα νιώθετε μόνοι… :lol:

Ωραιο θρεντ! Ο καθενας λεει την π@π@ρια του :stuck_out_tongue: ! Ας πω κι εγω τις δικες μου:

[ul]
[li]Dream Theater - Take The Time (και πολλα αλλα, αλλα ιδιως αυτο)
[/li][li]Malmsteen - Τα παντα
[/li][li]Fates Warning - ενω ειναι μπανταρα δεν αντεχω με τιποτα τη χροια του Alder
[/li][li]Exodus - Bonded By Blood
[/li][li]Testament - The Gathering
[/li][/ul]

8O 8O