Το πιο κουραστικό-βαρετό τραγουδι

Σαμ καιντ οφ μανστερ

Eνω το stairway δεν ειναι χιλιοακουσμενο…

το stairway είναι τρομερό ,αξίζει,τώρα τα Cygnus x-1 των Rush στα Farewell to Kings και Hemispheres μου φαίνονται απίθανο να τα ακούσω,μόνο άμα βάζω το σιντι πλέιερ και με πάρει ο ύπνος:p.Γενικά τ μεγάλα τραγούδια είναι κουραστικά ειδικά άμα έχουν σημεία όπου επαναλαμβάνεται για κάνα δίλεπτο το ίδιο μονότονο πράγμα(π.χ στο τραγούδι Seventh son των Maiden)

Since you’ve been gone/Rainbow

Απάλευτο!

Το “Mr.Cab Driver” του Lenny Kravitz που ελεγε ολη την ωρα “Mr.Cab Driver…Mr.Cab Driver…Mr.Cab Driver”. Aν και αυτo το τραγουδι το εβγαλε το 1990 ο Kravitz, για καποιον λογο παιζοταν συχνα στα ραδιοφωνα μεχρι προσφατως… ε δεν το αντεχα με τπτ[-X

Rainbow - Rainbow Eyes

BAN:!:

BAN[SIZE=“7”][-X[/SIZE]

Pumpkin με πρόλαβες

Το πρώτο που μου έρχεται αυθόρμητα είναι το Hotel California. Απο κει και περα τα περισσότερα των Doors είναι απάλευτα βαρετά, αλλα μάλλον δεν πρέπει ν ατους συμπεριλάβω γιατι παίζει ρόλο και το γεγονός ότι δεν μου αρέσουν και καθόλου.
Από μπάντα που μου αρέσει τρελά, βαριέμαι απίστευτα το Monster of Rock των Priest.

Αν προσθέσω και οτι βαριέμαι αρκετα τα 2 πρώτα των Maiden μάλλον δεν την γλυτώνω ε?

εεε οχι κ βαρετο8) φανταζομαι θα εννοεις το κλεισιμο του…:-k
απ τις πιο ομορφες μουσικες που εχω ακουσει.κυριολεκτικα γαληνευω οταν το ακουω:)

shine on your crazy diamond… αν και μου αρεσουν οι floyd

:ban:

εδω που τα λεμε κ γω το βαριεμαι σε ορισμενα σημεια:wink:
αλλα ειναι πολυ ωραιο τραγουδι…α ρε syd:cry:

Πώς γίνεται, ρε παιδιά, να είναι βαρετό και κουραστικό το ‘‘Shine on you crazy diamond’’; :-k

Δε γινεται.:wink:

tool-10000 days=αργος θανατος

:ban::please:

Judas Priest-Loch ness

και το wings for marie σκατα ειναι:lol:

Ξύυυυυλο!!!