Το πιο κουραστικό-βαρετό τραγουδι

Το Losing my religion-R.E.M και το Always-Bon jovi.

Πολύ κουραστικό είναι το Six degrees… και το Octavarium.

καλυφθηκα :smiley:

Ναι όντως, στο λάιβ ειδικά δεν κατάλαβα γιατί το έπαιξαν και όχι 2-3 άλλα κομμάτια στην θέση του.

Από άλλες αγαπημένες μου μπάντες βρίσκω βαρετά - κουραστικά τα εξής:

Bathory - σχεδόν όλα στα 2 Nordland, και στο Destroyer Of Worlds
Opeth - Dirge For November, Night & The Silent Water (όχι βαρετό αλλά παίζει πολλή ώρα τα ίδια σημεία)

Dream Theater όπως είπαν και άλλοι,πραγματικά στο rockwave πέρυσι παρακαλούσα να με σκοτώσει κάποιος,:?


Now playing: Empyrium - Fortgang
via FoxyTunes

BAN!

Επίσης ΒΑΝ!

Aπαντα Willie Nelson. :expressionless:

Για μενα οσο και αν ακουστει καπως και οσο αν καποιοι μιλησουν για ιεροσυλια,το μισο stairway to heaven απο την αρχη μεχρι να αρχισουν τα μαγικα σολο του page ειναι αρκετα βαρετο…:-s:?:?

DREAM THEATER

Aπαλευτοι

Aggreed…

  • ολα αυτα τα κορ κορν τα ποπ κορν πως τα λενε αυτα τα ραπ κορ μαθ κορ … ειναι το νεο κυμα
    οτι παπαρια σου κατεβει του βαζεις και ενα κορ, και γινεται ειδος μουσικης…
    μπορει να κλανεις… fart core… μπορει να ξερνας με τους φιλους σου μετα απο μια γερη δoση washabi, voila!Vomo-COre, or Vomit Core,με στοιχεια απο εξοτικα μπαχαρικα, βασανηστιρια σαδιστικα και ψυχολογικα και λιγο θαλασσα και το αγορι μου? (wtf? gay?, moi petit xeprokt? no…no!, de pakalol) ε τι, δεν φτανουν τα hardcore και softcore (μονο σε τσοντες???) εχουμε και το Hard-semi-Softcell-core, και το Satan Core… αλλα ναι, μην ξεχναμε και το Gay Core… Το γκέι κορ ειναι σοβαρη κατηγορια, με στοιχεια απο σπερμα εξωγηνου, συκοταρια με γαρνιτουρα μιζερίρθας και χτικίαση μεχρι αιδιας…ναι,… εχουμε και το Core Core Πυρινοπυρινικο! τι αλλο θες?
    Εχουμε και πιο σκληρα απο Hard… ε…εμ… α! αχα!<Metal Core… ΤΙ??? δεν ειναι αρκετα σκληρο!!!Steel Core! YEah! ειναι true! εχει απ ολα! Εχει μανοβαρ εχει πυρινα ραδικιου με μοβ ζαντελοδαντελα! Δεν μεινανε φυσικα ευχαριστημενοι… και κανανε και το Stainless Steel Core γιαυτους που ανισυχουν για την πορεια των μανοβαρ και προτιμουν κατι της παλαιας σχολης με τις μοντερνες ανεσεις, + δωρο το αντισκουριακο “ManoGrain, Bites the pain!”… Και για τους φουτουράκιδες… invulnerable Core!!
    Ναι…! Ειναι γεγονος!
    Τι αλλα εχουμε…? α… Nu Core και Nuclear core για τους φοιτητες και αποφοιτους πανεπηστιμιων θετικων επιστημων!.. Οπως και το Math Core το οποιο διδασκεται κι ολας σε θεωρια και πρακτικη στο νησι του πυθαγορα, την Σαμο! για τους ενδιαφερομενους… www.suckmycore.pyth.math.ριχα52-34(α87δ+δ98ν) σε δυναμη 4 και του θεου τα holy spell…που ειχαμε μεινει? ναι… πεντηκοστα ογδοα στην 15 δυναμη μαζι με χλωρινη κλινεξ Triple action.core.org

Το Corn Core… ειναι καλο! Καλαμποκοψωμο με ιχνοστοιχεια απο αυγο και βιταμηνες C (for Country) A (for america) F (Fat)… and V for Vagina! Hola espanioles senioritas vaginales los mouchos mangare…el mantracija los vaginales.

Το μονο απο αυτα που αξιζει ειναι το Encore… Ενατξει…το ανκορ ειναι κοινως αποδεκτο,… ολους μας βολευει,…ναι … δινει στα λεφτα που ξοδεψαμε για κατι κωλογερους να εχουν περισσοτερη αξια… οποτε ενταξει…ας μην του δωσουμε βαρος, εχει και προβλημα με την μεση του, το καιμενο…! Λαθος συλλογισμος…

Αυτα για τωρα…!

Α, εσύ ήσουν που είχες στείλει ένα παρόμοιο γράμμα στο Metal Hammer πριν 5-6 χρόνια;

?? Οχι… !?! Εχεις λινκ να δω απο περιεργια?
:stuck_out_tongue: … Ανταλλαξουμε συναγες με το παλικαρι…
:stuck_out_tongue:

8O8O8O

(Σοβαρα τωρα,ειδικα για το 1 που το χω λιωσει τα Nordland,Ring of Gold,Foreverdark Woods και Mother Earth Father Thunder τα θεωρω κομματους,ειδικα το Ring of Gold)

ΤΟ ΜΟΔΕΡΑΤΙΟΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ;;

Απαραδεκτος Σκρουτζε… Απαραδεκτος… [-X [-X

Πέρα από ελάχιστα κομμάτια τα θεωρώ ανέμπνευστα ρε σεις.
Σε σύγκριση με το Blood On Ice που είναι σχεδόν παρόμοια, χάνουν πάρα πολύ.
Δηλαδή όχι ότι δεν τα ακούω αλλά θα τα βάλω πολύ σπάνια, για να με συνοδέψουν με κάτι, πχ κανά βιβλίο ξέρω γω.:stuck_out_tongue:
Κρατάω την κομματάρα Nordland (από τα καλύτερα της μπάντας γενικότερα και από τα δικά μου Bathory κομμάτια), το ακουστικό το Ring από το I και το Sea Wolf από το 2ο, δεν μου έχει κάνει κανένα άλλοεντύπωση.

it’s only rock n’ roll but i like it-rolling stones-αυτο μουρθε τωρα…

το θεμα σηκωνει πολυ θαψιμο παντως:!:

Μπα, απλώς θυμάμαι ένα παρόμοιο γράμμα σε ένα παλιό τεύχος.

To 50% των κομματιών των Opeth…ZZZZZZZZ…

Το Stairway to heaven ξανα

Ξέρω έναν πολύ καλό ωτορινολαρυγγολόγο, μπορεί να σε βοηθήσει.#-o:p:lol:

Iron Maiden ? Trooper
(αλλά ίσως φταίνε οι ένα εκατομμύριο ακροάσεις)