Το πιο κουραστικό-βαρετό τραγουδι

Carouselambra - Led Zeppelin. Γενικα μου αρεσουν οι Led Zeppelin, αλλα αυτο το τραγουδι δεν ακουγεται

Καλα ενταξει να σου φαινεται βαρετο το scom,αλλα οι GNR γενικα το βρισκω λιγο υπερβολικο.:-k

Καρβελας- Μια ειναι η λυση…:lol: #-o Βαρεμαρα σκετη…:sleep: :sleep: :wacko:

Πολλές ιεροσυλίες αυτό το τοπικ :stuck_out_tongue:

οτι ακουει ο νταμνεσιον

:roll: Άστα να πάνε…

  • 1000000000000000

Πολλα απο τους νιρβανα

ολα των νιρβανα εκτος απο το γνωστοτερο τους.ολα των green day kai tokio hotel

με θλιβεις με τους green day, αλλα δεν βαριεσαι :stuck_out_tongue:

εε evanescence με πιανει μια υπνηλια…

Τρέχα να κρυφτείς γιατί ακόμα και 1 βδομάδα μετά είμαι έτοιμος να σε απαγχονίσω δημόσια στο Σύνταγμα. :lol: :stuck_out_tongue:

On topic: Ό,τι έχει να κάνει με Epic - Power…

Ρίχτε και ένα Μεσσούγκα:lol:

Tα τραγουδια των Dream Theater, Τοοl και Meshuggah. :sleep: :sleep: :sleep:

Eνα καλο βασανιστηριο για μενα ειναι να με δεσεις σε μια καρεκλα και να μου βαλεις να ακουω για ωρες Dream Theater. :lol: :lol: Μου ακουγονται κενοι, ψυχροι, χωρις συναισθημα…

Eπισης το τυπικο νορβηγικο black κατανταει πολυυυυυ κουραστικο…

Ω ναι! Πως μπόρεσα να ξεχάσω τους Dream Theater;;;

Τώρα χωρίς πλάκα, πριν κάτι χρόνια άκουγα ένα άλμπουμ τους… και με πήρε ο ύπνος κυριολεκτικά!!! ΟΚ νύσταζα και λίγο… αλλά έλεος! Ναι παίζουν πολύ τεχνικά και πολύ καλοί μουσικοί κλπ κλπ αλλά βαρεμαραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :?

Ετοιμάσου για Theaterική καρέκλα…

Μόνο πες τον δίσκο των Theater που προτιμάς για τελευταίο σου άκουσμα πριν φύγεις απ’αυτόν τον κόσμο, αφού θα πεθάνεις στα βασανιστήρια… :lol:

Εγώ βαριέμαι τους Hammerfall πάντως :stuck_out_tongue:

Τον δισκο με την μικροτερη διαρκεια προφανως…:lol: :stuck_out_tongue:

οι tool γενικότερα φέρνουν μια γαλήνια ηρεμία στην ψυχή και στα βλέφαρα μου

το 90% των τραγουδιων των dream theater μου σπανε τα νευρα.ενταξει ρε μαγκιτες κι αλλοι ξερουν να παιζουν δε κανουν ετσι.α πως να ξεχασω και το malmsteen?(ωωωωωωωωωωωωχ μανα μου)

+8000000000000000000000000000000000000000000

κανα 25λεπτο των dream theater:p αλλα αυτα τα ακουω μια φορα το χρονο…:slight_smile: το blackout των scorpions ψιλοβαριεμαι αλλα δεν το μπορω να το χαρακτηρησω κ ως βαρετο γιατι ειναι πολυ καλο τραγουδι…

Ε ναι λοιπόν θα το πω! Το smoke on the water !