Το πιο κουραστικό-βαρετό τραγουδι

αχουυυυ τι καθομαι κ γραφω μωρεεε!!!μην παρεξηγεις ειμαι με πονοκεφαλο κ προσπαθω να μην κοιταζω κ πολυ την οθονη…#-o

:ban:

Αρχίσαμε κι εδώ τις μαλακίες ε;

Βαριόμαστε λοιπόν Τοολ, Φλόιντ, Νιρβάνα, Ντορς, Ντριμ Θίατερ, και βαστάμε γερά.

Λοιπόν. Λεντ Ζέππελιν, Ντιπ Περπλ και Κουίν για μένα.

Συγκεκριμενα τραγούδια δεν μπορώ να σκεφτώ. Γενικά βαριέμαι αφόρητα 70’s prog/classic rock και μπάντες όπως οι My Dying Bride, Tiamat κλπ.

To πιο εκνευριστικό τραγούδι για μένα είναι το killing me softly…το σιχαίνομαι!!
Επίσης με κουράζουν και κάποια των bon jovi,αν και γενικώς μου αρέσουν πολύ σαν συγκρότημα…To have a nice day για παράδειγμα δεν το αντέχω!
Α!Και οι Nightwish είναι θεοί!!:smiley:

μερικα κομματια των Jethro Tull . πολυ υπνος.:sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

Οτιδήπτε από Dream theater, Vai, Satriani, Malmsteen, Queen, Mayhem και τα Fight For The Rock - Savatage, Technical Ecstacy, Never Say Die, Born Again - Black Sabbath, A Fine Day To Exit - Anathema (για να μην παρεξηγούμαι, αυτές οι μπάντες είναι από τις αγαπημένες μου, ειδικά οι Sabbath το πιό λατρεμένο μου γκρουπ, αλλά οι συγκεκριμένοι δίσκοι για`μενα είναι ανάξιοι να φέρουν το όνομα τους).

Πολλά από Ramones. To πρόβλημα με αυτούς όμως είναι ότι και κομμάτια ευχάριστα στην αρχή τα βαριέσαι μετά από λίγες ακροάσεις. Το best of τους το άκουσα με πολλά μεγάλα διαλείματα και μου πήρε 3 μέρες.

Επίσης αναφέρθηκαν πολλοί για συκροτήματα πουι βαριούνται όλα τα τραγούδια τους!? 8O
Για παράδειγμα εντάξει είναι λογικό να θεωρούν πολλοί τους Τheater μία βαρετή μπάντα, αλλά βαριούνται ακόμη και κομμάτια όπως Learning to live, ή space dye vest?:-k

Aυτό πάντως μου δίνει μια ιδέα για thread…

Every you and every me:thumbdown: :thumbdown:

γιατί ρε συ?
μια χαρά κομματάκι είναι…
και γιατί συγκρίνεται με @@ του Καρβέλα?
ρέγγε φάση,μια χαρά…

Ελπιζω να κανεις πλακα…

Ρε ειπαμε ο φριντομ ειναι αγνο παιδι, δεν ανεχεται τετοια τραγουδια. :stuck_out_tongue:
Μπαφους, τσκτσκτσκ. :stuck_out_tongue:

Guns N’ Roses γενικα και συγκεκριμενα Sweet Child O Mine…
Παιζει να ειμαι απο τους ελαχιστους ανθρωπους στον κοσμο αλλα η φωνη του Axl και αυτα τα “ουα ουα” και τα “ουο ουο ου” φωνητικα του, με κουραζουν απιστευτα…:-s

Δεν εχω τπτ συγκεκριμενο στο μυαλο μου αλλα γενικα οποτε με πιανει κατι και ψαχνομαι με 60’σ και 70’σ πολλες φορες καταληγω στο κρεβατακι μου…:stuck_out_tongue:

Αμ μπράβο!Το άκουσα το μεσημέρι στο ράδιο και ήταν ότι πρέπει γα να με πάρει ο ύπνος!:slight_smile:

Ολα των Manowar οχι απλα βαρετα …:sleep: :sleep:

το 47λεπτο αν δε κανο λαθος,τραγουδι των Μεταλλικα sto Napster Αλμπουμ

Νομίζω τα πιο βαρετά/κουραστικά τραγούδια που έχω ποτέ ακούσει είναι των Lacuna Coil. Σχεδόν όλο το Comalies και το Unleashed Memories (τα άλλα δεν τα άκουσα) μου φαίνονται μονότονα και ανέμπνευστα.

+1000, οποτε ακουω κατι απ’αυτους με πιανει νυστα…

απο περιεργεια που το βρισκεις αυτο?εψαξα και δεν το βρηκα πουθενα