Αγαπημένο παραμύθι

Το εχω κι εγω οικονογραφημενο.
Πραγματικα ωραιο παραμυθι.Απο τα καλυτερα

Aμα το παρουμε σαν παραμυθι ωραιο ειναι.Αμα το παρουμε σαν θρησκεια ειναι ανεκδοτο

E γιαυτο μιλησα για παραμυθι.

Επισης γαματα ηταν τα βιβλια με τις κασετες Αμπρα Καταμπρα.

Τα αγαπημένα μου παραμύθια ήταν “Οι Εξι Κύκνοι” και “Η Μικρή Σειρήνα”… Τα είχα διαβάσει άπειρες φορές όταν ήμουν μικρούλα… πολύ κλάμα…
Πανάθεμά σε ρε πυραμίδα συγκίνηθηκα…

Α και επίσης πολύ κλάμα έριχνα με ένα παραμύθι που όμως δεν είναι από τα κλασσικά (δλδ δεν υπάρχει σε βιβλίο ή καπου γραμμένο)… Ο Γκιώνης, το πουλάκι εκείνο που κάθε βράδυ τα καλοκαίρια φωναζει τον χαμένο αδερφο του ψάχνοντας να τον βρει… Ωρες περνούσα στη βεράντα ακούγοντάς το. Και μετά έβαζα τη γιαγιά μου να μου το λεει ξανά και ξανά

Επίσης είχα ξενερώσει άπειρα όταν έμαθα ότι ο “Γκιώνης” καθε βραδυ τα καλοκαιρια εσκουζε επειδή είναι πουλι που δεν αντέχει τη ζεστη (σαν το τζίτζικα ενα πράμα…)… Και οτι η ιστορία με το χαμενο αδερφο ήταν παπαριές της γιαγιάς μου. :evil:

Το ίδιο δεν είναι…

Θρησκεια με παραμυθι?Για μενα ναι.Για αλλους οχι

Το μολυβένιο στρατιωτάκι!

:cry:

Αυτο που μου αρέσει σε όλα τα παραμύθια είναι το ηθικό δίδαγμα “'οποιος σκ’αβει το λάκο του αλλουνου, πέφτει ο ιδιος μεσα”…

εγώ από τόσο δα έβλεπα dvd scorpions και τσόντες.

Και ενίοτε έκανες και τα 2 ταυτόχρονα… Cum at first sting, animal fucknetism κτλ… Μην τα ξαναλέμε

here i cum…
ξεχασες το lonesome cock ω ρε.
μεγάλες στιγμές.

Αχ ναι!!!Τί συγκινητικό…Μου άρεσαν τα παραμύθια με δρακους και πυργοδεσποινες…και μαγαλώνοντας τα παραμύθια του Burton…Αν θυμηθώ κανένα επανέρχομαι…

on topic: το χόμπιτ :wink: :wink: :wink: :wink:

:bow2::bow2::bow2::bow2:

Η νεκρη νυφη
Ο εφιαλτης των χριστουγεννων

:cry:
γαματα

Κάπου διάβασα ότι πολύ σύντομα ο εφιάλτης θα ξαναπαιχτεί σε κάποιες αίθουσες…

Αν ξέρει κανείς παραπάνω λεπτομέρειες ας πει

Η λιμνη των κυκνων…

Ξέρω οτι στα Village στο Mall (δεν ξέρω αν μόνο εκεί ή σε όλα τα Village tho) θα παιχτεί και μάλιστα τρισδιάστατο με εκείνα τα ειδικά γυαλιά …

Ναι ισχύει… Από 13/12 θα παίζεται έτσι όπως είπες. Αυτά είναι!!

Ο Παλούκι Λουκ στην άγρια στύση…