ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ!

16 κυκλοφορεί Νεροποντή, την επομένη στου Οδυσσέα δισκοπαρουσίαση-να πει κι ένα τραγούδι, ξεκινά κι εμφανίσεις. Ηδη ακούγονται τρία κομμάτια. Δεν με ενθουσιασαν…

Εννοείτε πως θα αγοράσουμε το album και εννοείτε ότι θα πάμε και σε 2-3 εμφανίσεις:D:D


Now playing: Shinedown - Some Day
via FoxyTunes

Πλησιάζουν οι μέρες, επιτέλους:!:

ωραια νεα.αναμενουμε

Να κανω μια ερωτηση.Οι εμφανισεις ξεκινουν 20 Μαρτιου, ποτε τελειωνουν ξερουμε;:-s

χμ… θα εμφανίζεται ΠαρασκευοΣαββατα, λογικά είκοσι εμφανίσεις, άρα δίμηνο; πάνω κάτω…

Χθες πηγα και ειδα την παρασταση του εδω στην Θεσ/νικη και εχω να κανω πολλα σχολια,αλλα επειδη βαριεμαι να γραφω κατεβατα τωρα,θα το κανω καποια αλλη στιγμη.

Γενικα παντως εχει πολλα θετικα και εξισου πολλα αρνητικα το ολο σκηνικο…

Θα είναι π.σ.κ. και μάλλον θα πάει μέχρι το Πάσχα:!:

Το σι-ντι και καλά την Δευτέρα θα το έχουμε??
Άντε θέλω να πάω να το αγοράσω, και από την άλλη βδομάδα πρέπει να βγάλω πρόγραμμα να δω πότε θα παώ σε καμιά εμφάνιση στο Γυάλινο.


Now playing: Breaking Benjamin - Saturate
via FoxyTunes

Στο Μετρόπολις χθες μου είπαν ότι δεν ξέρουν ακόμα τίποτα, αλλά έχουν πάθει πλάκα γιατί ρωτά περρισότερο κόσμος από ότι για το νέο Metallica:p:!:

Λογικό:wink:!

Τϊ λέτε… Πάμε για φορουμική στον Αλκίνοο;!

Κυριακή είναι η καλύτερη μέρα, γιατί Παρασκευή - Σάβατο, γίνεται χαμός από το παιδομάζωμα:!:

Και τί κακο έχουν τα παιδιά! :naughty::naughty::naughty:

Απλά μπορεί να φάμε ήτα και να μην μπούμε, μου έτυχε αυτό το 1999#-o:!:

Α. ΟΚ. τοτε!:stuck_out_tongue: Να δούμε πως θα το κάνουμε τώρα.

Mίλησε σωστά.Πραγματικά θα ήταν γαμάτα!Τόσες εμφανίσεις θα κάνει,θα βρούμε μια μέρα που θα μπορούμε να πάμε,τι στο καλό!


Now playing: Shinedown - Lady So Divine
via FoxyTunes

Πήγα και ρώτησα στο Μετρόπολις, και μου είπαν την άλλη εβδομάδα θα τό’χουν:wacko::thumbdown::evil::x:cry:::blow:[-X:!:

Γαμώ το κέρατο τους.Τι σκατά έχει το cd.![-X[-X


Now playing: Three Days Grace - Riot
via FoxyTunes

Στο www.alkinoos.gr τά’χουν χάσει. Αλλοι λένε ότι τους είπαν για αύριο, άλλοι για μεθαύριο, και άλλοι για την άλλη εβδομάδα. Στάνταρ ο πιο αναμενόμενος δίσκος εδώ και χρόνια.
Για σου μπρε Αλκίνοε μάγκα:D:!:

Αναμένουμε…