ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ!

Χρονια Πολλα στον Αλκινοο λοιπον:):!:

Ερώτηση ασχέτου…
και που είναι το θέατρο πέτρας???:-k:-k


Now playing: Amorphis - Skyforger
via FoxyTunes

Πετρούπολη τέρμα πάνω στο βουνό, από Θηβών πας:wink::!:

συνεχίζω το οφ, αλλά ξέρεις λεωφορία που πάνε μέχρι εκεί???


Now playing: Amorphis - The Smoke
via FoxyTunes

Μπες στο σαητ της ΕΘΕΛ και δες ποια πανε απο το σταθμο του Αγ.Αντωνιου.Ειναι σχετικα κοντα

σωστός tolkki,Thanx!
Ορίστε και το link για όσους ψάχνουν http://www.a-o.gr/forum/viewtopic.php?t=41
σου εξηγεί πως μπορείς.


Now playing: Amorphis - Silver Bride
via FoxyTunes

Ελπίζω να πήγες, και να μην υπήρξε κανένα πρόβλημα με βροχή και να μας γράψεις αύριο εντυπώσεις:):!:

Τελικά δεν πήγα, γιατί τα λεφτά ήταν λίγα(για να πάρω taxi μετά) και ήταν και μακριά από το σπίτι μου και μετά δεν θα μπορούσα να γυρίσω…:(:frowning:

Οκ:), δεν πειράζει, μια ακόμα στην Αθήνα πρέπει να την έχει, δεν είμαι σίγουρος, μπορεί Λυκαβητό ή Βεάκειο:wink::!:
Απλά χθες μπορεί να ήσουν τυχερός και νά’τρωγες και τούρτα!

Eδω την πεταξες και ηταν και μεγαλου βεληνεκους.

Όχι, απλως κάνω κάτι σαν report απο την συναυλία τους με τους ΜετάλλικΑ

Οι συγκρίσεις του Αλκίνοου με metal σχήματα δεν έχει καμιά ουσία8O:!:

Αμα γραψεις εσυ στοιχους μουσικη,φτασεις να παιζεις με μεταλλικα τοσο νωρις,τοτε πες μου οτι γραντζουνανε.Να ησουνα και κανας πετρουτσι ξερω γω να το πεις,αλλα μην μιλας χωρις να ξερεις.No offence ok?Και καλυτερα να το ληγουμε απο δω γιατι εκτος απο το οτι ημαστε οφφ τοπικ,δεν βλεπω κλη καταληξη.

  1. Ναι ξερω γω ο μεγάλος ο petrucci!

  2. Άμα οι mastodon ήταν απο χώρες όπως Ιταλία, Βραζιλία κλπ θα εβλεπες πόσο άγνωστοι θα ήταν. Όλα είναι θεμα promotion.
    end of offtopic

Μονο ενας δαρκοφδεσαν θα μπορουσε να συγκρινει Αλκινοο με Μαστοδον. Respect!

προφανώς και μπορώ να συγκρίνω. Κάποια θέματα όπως η έκταση και η ορθότητα της φωνής δεν έχει υποκειμενικά σχόλια. Άρα μπορώ κάλλιστα να σου πω οτι ο Αλκίνοος έχει φωνή με περισσότερες δυνατότητες απο τον και απο τον Brent Hinds και απο τον και απο τον Troy Sanders.

Και απο τον και απο τον, απο τον και και απο τον και τον.

:lol::lol::lol:

Δεν ειπα οτι ειναι και φωναρες,κανενας ουτως ή αλλως σε αυτο το ειδος δεν εχει τη φωναρα,αλλα ο αλκινοος μπορει να κανει φωνητικα brent?Μη μου πεις ναι.Αρα ο μπρεντ εχει μεγαλυτερες δυνατοτητες στη φωνη απο τον αλκινοο.:slight_smile:

Μέγα λάθος αυτό το ποστ ^